Na jesieni Hilary Swank ogłosiła, że zostanie mamą. W dodatku aktorka wyjawiła, że razem z mężem Philipem Schneiderem spodziewają się bliźniąt. Para wzięła ślub w 2018 roku po dwóch latach związku i już od jakiegoś czasu marzyła o potomstwie i starała się o dziecko. To cud! Marzyłam o tym od tak dawna – powiedziała wtedy szczęśliwa aktorka. W sieci od razu zawrzało. Obok komentarzy z gratulacjami i najlepszymi życzeniami dla przyszłych rodziców pojawiły się też oceny wieku Hilary Swank i jej decyzji o późnym macierzyństwie. Na szczęście jednak przestaje być to tematem tabu i coraz więcej rodziców, którzy zwlekali z decyzją o powiększeniu rodziny lub nie mieli wcześniej ku temu sposobności, może w spokoju dzielić się swoją radością ze światem. Wśród gwiazd, które zostały matkami po 40. są: Cameron Diaz, Eva Longoria, Nicole Kidman, Salma Hayek i Halle Berry. Teraz dołączyła do nich także Hilary Swank. Gwiazda, która wcześniej już wskazywała, że ma termin porodu 16 kwietnia, trochę się pospieszyła. W Poniedziałek Wielkonocny  zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym trzyma już w ramionach upragnione pociechy. Do tego aktorka zdradziła płeć dzieci.

Hilary Swank urodziła bliźnięta – ciąża i późne macierzyństwo

Hilary Swank zdawała sobie sprawę z tego, że na temat późnego macierzyństwa narosło wiele stereotypów. Przez całą ciężę jednak w ogóle się tym nie przejmowały, co najlepiej było widać dzięki zdjęciom, które zamieszczała w mediach społecznościowych. Ciążowe fotografie mogliśmy oglądać nie tylko przy okazji oficjalnych wystąpień, ale także te bardziej prywatne pod postacią kadrów z domu czy nawet siłowni. W ten sposób pokazywała, że ciąża po czterdziestce wcale nie różni się od tych wcześniejszych. Tak samo warto o siebie dbać i celebrować ten czas. Dodatkowo Hilary Swank mimo wszystko zdecydowała się objaśnić obserwatorom i obserwatorkom z jakiego powodu zdecydowała się zajść w ciążę dopiero teraz. Robiłam karierę, a odpowiedniego partnera znalazłam dopiero cztery lata temu. Wszystkie elementy musiały się połączyć i znaleźć na odpowiednich miejscach – co tylko podkreśliło, że temat jest dla niej niezwykle ważne i chciała, żeby wszystko było idealne.

 

Hilary Swank urodziła bliźnięta – płeć dzieci

Aktorka chętnie dzieliła się swoimi ciążowymi zdjęciami, a nawet zdradziła datę porodu. Z tego powodu fotografia, którą zamieściła w mediach społecznościowych w Poniedziałek Wielkanocny, mogła okazać się dla fanek i fanów niemałym zaskoczeniem. Planowany termin porodu wypadał bowiem dopiero 16 kwietnia. Na zdjęciu, które pojawiło się na Instagramie Hilary Swank widać, jak aktorka trzyma w objęciach swoje dzieci. Dodatkowo komentarz, którym opatrzyła rozczulający kadr, zdradził płeć jej pociech. Okazało się, że Hilary Swank i Philip Schneider powitali na świecie syna i córkę. Sekcję komentarzy zalała lawina gratulacji, do których my także się przyłączamy.

To nie było łatwe. Ale chłopiec (i dziewczyna!) byli tego warci. Wesołych Świąt Wielkanocnych! Piszę z prawdziwego nieba – napisała pod zdjęciem z dziećmi Hilary Swank.