Przed nami ekscytujący początek lata! 21 czerwca czeka nas przesilenie letnie, kiedy to noc będzie najkrótsza w roku, a dzień najdłuższy. W słowiańskiej tradycji moment ten nazywany jest Nocą Kupały, która jest symbolicznym świętem miłości i radości, a także czasem zbliżenia się i dostrojenia do rytmu natury. Także we wtorek rozpocznie się urodzinowy sezon Raka. Ten wrażliwy i opiekuńczy znak zodiaku zwróci naszą uwagę w stronę domu i najbliższych nam osób. Jako że Rak reprezentuje stworzenie o twardym pancerzu i wyposażone w szczypce, bądź gotowa na momenty, kiedy zechcesz się schować lub będziesz chciała chronić siebie lub innych. Odczujesz bowiem wzmożoną chęć dbania, także o siebie.

O tym, co czeka poszczególne znaki zodiaku dowiesz się z naszego tygodniowego horoskopu miłosnego na 20 – 26 czerwca 2022 roku!

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

W tym tygodniu, kiedy 21 czerwca Wenus utworzy trygon z Plutonem, pojawi się szansa na poznanie kogoś, kto stanie się dla ciebie bardzo ważny. Niewykluczone, że okaże się miłością życia albo najlepszym przyjacielem, mentorem lub partnerem biznesowym. W tym czasie wszystko może się zdarzyć.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Kiedy romantyczna Wenus wejdzie do znaku rozgadanych Bliźniąt (22.06), odczujesz radosną i zalotną energię tego zjawiska. Z łatwością zaczniesz flirtować i uwodzić. Docenisz także ulubioną grę wstępną Bliźniąt – słowną. I w końcu trafisz na godnego współzawodnika lub współzawodniczkę.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Jeśli jesteś w relacji albo jesteś singielką – zaczniesz się nieco nudzić. Nie chodzi o nudę fizyczną, a o brak intelektualnej stymulacji. Wszystko za sprawą połączenia Wenus i znaku Bliźniąt, które zachęcą cię do poszukiwań rozwijających umysł aktywności, emocjonujących dyskusji i wciągających książek.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

W tym tygodniu nadejdzie długo wyczekiwany początek lata oraz twój urodzinowy sezon! Ten czas, kiedy noc jest najkrótsza w roku, a dzień najdłuższy według tradycyjnych wierzeń zbliża nas do natury. Łatwiej dostroisz się wtedy do jej rytmu i odpoczniesz w jej otoczeniu. Wspomoże to twój rozwój emocjonalny.