Jeśli czekałaś na zmiany, wreszcie nadejdą! Przyniesie je zaćmienie Słońca w księżycu w nowiu, które zamknie kwiecień (30.04). Musisz jednak przygotować się, że nie będziesz mieć na nie wielkiego wpływu – będą dziać się niejako poza tobą. Wszystkie jednak zaprowadzą cię do miejsca, w którym powinnaś być, które los ci przypisał. Zaufaj więc procesowi, otwórz nie tylko serce, ale i umysł, bo zaskakujące zwroty będą dziać się nie tylko w sferze miłosnej. Poza tym, będą też wymagać pełnej akceptacji i gotowości. Choć zaćmienia z reguły zmieniają nasze życie i są niezwykle znaczące, to w tym tygodniu spójrz także na zjawiska związane z planetą Wenus, która najpierw znajdzie się w koniunkcji z Neptunem, następnie z Jowiszem, by finalnie utworzyć sekstyl z Plutonem. To ona, jako planeta miłości nada bieg sprawom związanym z uczuciami. Zwiastuje to wiele dobrego!

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Koniunkcja Wenus i Neptuna (27.04) pomoże ci uwolnić się od urazów przeszłości. Mogą dotyczyć relacji sprzed lat, które wciąż rzutują na twoje życie, lub sytuacji z obecnego związku. Kamień spadnie ci z serca, by zrobić miejsce bezwarunkowej, czystej miłości.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Przed nami pierwsze zaćmienie Słońca w tym roku, które przyniesie ci zaskakujące zwroty akcji, na które nie do końca będziesz mieć wpływ. Nie spalaj się więc nad ustabilizowaniem sytuacji i po prostu pozwól, by wszystko działo się poza twoim udziałem. Odpoczywaj i zadbaj o siebie, a rzeczywistość sama ułoży się w odpowiednich ramach.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Nadchodzi korzystna dla ciebie koniunkcja Wenus z Neptunem, która rozpali iskrę w twoim życiu miłosnym! Także za jej sprawą staniesz się bardziej czuła, troskliwa, twoja empatia wzrośnie. Będziesz otaczać innych dobrymi uczuciami, ale także i ty zechcesz być przytulana, głaskana, całowana i zaopiekowana.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Niby wiesz, czego chcesz, ale ciągle się w tym miotasz. Może seks bez zobowiązań, może poważny związek, ale z drugiej strony – jak to, skoro jesteś młoda i wciąż chcesz się bawić. Trygon Merkurego z Plutonem (28.04) pozwoli ci na moment uspokoić myśli, odnaleźć i zwizualizować sobie to, czego naprawdę pragniesz. A na koniec da ci wytrzymałość, by to zdobyć.

Horoskop tygodniowy miłosny: Lew

Podczas zaćmień dzieją się zaskakujące rzeczy. Otwórz więc swoje serce i daj szansę komuś, kto jest zupełnie nie w twoim typie. Niewykluczone, że z jakiegoś konkretnego powodu los postawił tę osobę na twojej drodze. Może będzie to szansa na prawdziwą i wielką miłość?

Horoskop tygodniowy miłosny: Panna

Może nie jesteś najbardziej spontaniczną osobą na świecie, ale zaufaj zjawiskom w tym tygodniu i zrób coś niespodziewanego dla siebie samej. Może inicjujący coś więcej krok? Może oświadczyny? A może pierwszy w życiu jednorazowy numerek? Jeśli otworzą się przed tobą jakiekolwiek drzwi, przejdź przez z nie z podniesioną głową i baw się dobrze!

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy miłosny: Waga

Zbliżające się zaćmienie Słońca w nowiu przyniesie niezły bałagan! Przygotuj się na szalony czas, odrobinę chaosu, w którym na koniec dostrzeżesz ogrom szans. To one nadadzą bieg przyszłości i będą rzutować na twoje obecne i przyszłe relacje. Nic nie dzieje się bez przyczyny, więc otwórz się na to, co nowe i zaskakujące.

Horoskop tygodniowy miłosny: Skorpion

Ten miesiąc zamykamy zaćmieniem Słońca i nowiem księżyca w Byku. Wpływ tego zjawiska nie ominie twojego życia miłosnego. Spodziewaj się pięknych i romantycznych zmian w uczuciach! Może podważą to, co do tej pory wydawało się solidne i bezpieczne, ale możesz być spokojna – wszystkie wyjdą ci na dobre.

Horoskop tygodniowy miłosny: Strzelec

Przed tobą czas obfitości w sferze miłosnej! Kiedy Wenus połączy siły z Jowiszem w Rybach (30 kwietnia), nie będziesz mogła narzekać na brak magii w życiu codziennym. Po uszy wpadniesz w otulające cię uczuciami romanse i przyjaźnie. Daj się im owładnąć.

Horoskop tygodniowy miłosny: Koziorożec

Po raz kolejny twoja umiejętność słuchania i rozmowy zostanie doceniona! Staniesz się duszą towarzystwa i gdzie się nie pojawisz, każdy będzie chciał zamienić z tobą słówko. Dzięki temu rozwiążesz sporo problemów. Uważaj jednak, by nie mówić innym za dużo. Zwłaszcza o bliskich ci osobach.

Horoskop tygodniowy miłosny: Wodnik

Zaćmienie Słońca, które nas czeka będzie mieć miejsce w Byku. Znak ten sprzyja stabilizacji i wspiera poczucie bezpieczeństwa. To idealny czas, by wreszcie porozmawiać na trudne i ważne tematy w związku, a także podjąć decyzje, które zadecydują o waszej przeszłości. Gotowa? Będzie dobrze!

Horoskop tygodniowy miłosny: Ryby

Pluton, który rozpoczyna retrogradację w Koziorożcu zachęci cię do przyjrzenia się, gdzie kierujesz swoją energię i czy ona do ciebie wraca. To idealny czas na osobiste zmiany, a także przyjrzenie się, czy niektóre relacje rzeczywiście nam służą. Nasza rada: zaufaj intuicji!

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.