Za sprawą retrogradacji Chirona, planetoidy związanej z uzdrawianiem oraz opozycji Słońca z Plutonem ten tydzień upłynie nam przede wszystkim pod znakiem leczenia emocjonalnych ran. Jeśli więc chowasz do kogoś urazę, nosisz w sobie historie, traumy i doświadczenia, które przez lata nie zostały zagojone i nie pozwalały ci w pełni żyć, wyruszysz w podróż do swojego wnętrza i przeszłości. Pomoże ci ona domknąć to, co boli. Pewne rozdziały wreszcie się zabliźnią, a złamane serca skleją się w całość. Wraz z poczuciem ulgi spojrzysz pewniej w przyszłość, ale także zaczniesz dostrzegać magię teraźniejszości. Wesprze cię w tym rozpoczynający się sezon Lwa i zwróci twoją uwagę w stronę przyjemności, a także zachęci do celebracji życia. Po trudnych i burzowych chwilach gojenia ran przyjdzie czas na tęczę optymizmu. Będzie dobrze.

Poniżej znajdziesz nasz tygodniowy horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku na 18 – 24 lipca 2022 roku.

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Słońce wchodzące do znaku Lwa ujawni ukrytych (a może wcale i nie?) lub starych wrogów w twoim życiu. To osoby, które lubią mieszać i plotkować. Nie pozwól, by ucierpiał na tym twój związek, ale nie szykuj zemsty! Sprawiedliwość sama ich dopadnie. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Czy to w promieniach zachodzącego Słońca, czy w czasie wakacji na działce – zaczniesz doceniać to, co masz i odczujesz niepohamowaną radość. Pierwszy raz od dawna pomyślisz „jestem szczęśliwa”, przez co odczujesz ogromną potrzebę bliskości i pogłębienia romantycznej relacji.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Ten tydzień będzie przełomowy, ale nie będzie też łatwy. Czeka cię praca ze swoimi demonami i wydarzeniami, które rzucają cień na rzeczywistość i przyszłość. Czas je uprzątnąć. Na szczęście możesz liczyć na wsparcie zarówno bliskich, jak i zjawisk na niebie.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Jak dobrze jest znowu poczuć dreszczyk emocji! Choć prawie już zapomniałaś jak to jest, zechcesz ponownie wypłynąć na nieznane wody i dać się ponieść żywiołowi. Wróży to spontaniczną podróż, przełomową decyzję lub gorący wakacyjny romans bez konsekwencji.

Horoskop tygodniowy miłosny: Lew

Kiedy Słońce wkroczy w twój znak, oficjalnie rozpoczynając twój urodzinowy sezon (wszystkiego najlepszego!), zechcesz powrócić do beztroskich chwil dzieciństwa, bez względu na to, ile właśnie kończysz lat. Zabierz więc bliską ci osobę w sentymentalną podróż do twojej przeszłości, odkryj w sobie na nowo dziecięcą radość i czerp z życia całymi garściami.

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy miłosny: Panna

Retrogradacja Chirona choć mówi głównie o uleczaniu, tobie pomoże zobaczyć w nowym świetle cud życia. Zaczniesz rozumieć, że życie zawiera się we wszystkich tych prostych, niby nieistotnych chwilach we dwoje, łaskawiej spojrzysz na siebie i co najważniejsze – zaczniesz doceniać to, gdzie jesteś, jaka jesteś i z kim jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny: Waga

Rozpoczynający się w tym tygodniu sezon Lwa przyniesie ci wiadomość, która pomoże ci albo zakończyć pewną niejasną relację, albo rozpocząć całkiem nową. W każdym razie komunikacja będzie tutaj kluczowa – może być nieco dramatyczna, ale z twojej strony będzie na pewno bardzo odważna. You go girl!

Horoskop tygodniowy miłosny: Skorpion

Czas leczy rany, a z pomocą nadchodzących zjawisk pomoże ci posklejać twoje złamane serce. Pora pożegnać przeszłość, zamknąć za sobą ten rozdział. Oprócz uzdrowienia emocjonalnego dzięki włożonej w proces uzdrawiania pracy, zyskasz także nową pewność siebie i zaczniesz dostrzegać własne zalety.

Horoskop tygodniowy miłosny: Strzelec

Kiedy planetoida Chiron rozpocznie swoją retrogradację, razem z nią ruszysz w uzdrawiającą podróż. Pomoże ci ona przepracować stare urazy, uleczyć bolesne rany i należycie pożegnać to, co już odeszło, a od czego wciąż nie potrafisz się uwolnić. Czas na nowe i wolne od doświadczeń przeszłości.

Horoskop tygodniowy miłosny: Koziorożec

Kiedy Merkury wejdzie w znak Lwa, uważaj żeby twoja duma nie przysłoniła ci możliwości kompromisu. Nie zbywaj drugiej osoby, wysłuchaj jej stanowiska i nie podejmuj pochopnych decyzji, nawet jeśli za sprawą tego zjawiska zaczniesz bardziej słuchać serca niż rozumu. To nie zawsze kończy się dobrze.

Horoskop tygodniowy miłosny: Wodnik

Masz wrażenie, że tęsknota dawno nie była tak odczuwalna, tak dojmująca. Być może tęsknisz za kimś kogo już nie ma w twoim życiu, a może za pewnym wyobrażeniem, które zderzyło się z rzeczywistością. Ten tydzień sprzyja uwolnieniu się serca od emocji i uczuć, które nas blokują. Skorzystaj z tego.

Horoskop tygodniowy miłosny: Ryby

Zjawiska w tym tygodniu przyniosą ci morze emocji. Stare rany, które nigdy się nie zagoiły, mogą dać się we znaki. Układ planet sprzyjać będzie jednak panowaniu nad bólem – uda ci się wznieść ponad to i przerobić, a może nawet i zmienić narrację wokół historii, które go spowodowały.