Niech żyje wolność, wolność i swoboda! Pod tymi hasłami upłynie nam wszystkim ostatni tydzień lipca. Z jednej strony poczujemy niezależność w kwestiach miłosnych i finansowych. Z drugiej – zaczniemy doceniać własną indywidualność, pokażemy światu ukryte talenty, chętniej będziemy eksperymentować w łóżku nie powstrzymując swojej seksualności. Pragnienia, fantazje i fetysze wyjdą na powierzchnię. Porzucimy poprawny wizerunek, by wbrew innym być jeszcze bardziej (a może najbardziej?) sobą. Potęgować to będą zjawiska, które pomogą nam także uwolnić się od przeszłości – bolesnej i trzymającej się nas jak rzep. Zechcemy otwierać nowe rozdziały i żyć pełną piersią do czego zachęci szczególnie Nów Księżyca w Lwie. Z kolei za sprawą wejścia planety optymizmu Jowisza w retrogradację postawisz wreszcie swoje szczęście na pierwszym miejscu. Czas więc zamanifestować wolność latem i wolność na lata – bycia sobą, w związku z innymi i w relacji ze światem. Oto, co mówi o tym nasz tygodniowy horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku na 25 – 31 lipca 2022 roku.

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

W końcu zechcesz postawić swoje szczęście na pierwszy miejscu! Wszystko za sprawą wpływu Jowisza w retrogradacji, który napełni cię optymizmem i pomoże ułożyć wiele kwestii po twojej myśli. Poczujesz wolność myśli oraz ciała i rozważysz nawet spełnienie pewnego marzenia z dzieciństwa...

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Sprawy wcześniej zamiecione pod dywan, zostawione tam na poźniej lub na wieczne zapomnienie, zaczną wychodzić spod niego na światło dzienne. To, co buzowało w ukryciu domagać się będzie uwolnienia. Proces ten sprzyjać będzie jednak większej świadomości (czy to w miłości czy finansach), dzięki czemu będziesz wiedzieć na czym stoisz.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Nów Księżyca w Lwie da ci siłę do pokonania przeciwności losu. Problemy w związku czy rodzącej się dopiero relacji będą wyzwaniem, ale nie ma takiego czegoś z czym nie dałabyś sobie rady. Zaufaj temu procesowi, zaakceptuj niepewność, a dziejące się zmiany przyniosą ci samo dobro.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

W tym tygodniu tranzyty na niebie zwrócą twoją uwagę na różnice nie do pogodzenia. Mogą dotyczyć przyjaźni, miłości czy rodziny – zdasz sobie sprawę, że masz wokół ludzi, których wartości zupełnie nie pasują do twoich. A ponieważ są obraźliwe wobec innych, zaczniesz poszukiwać takiego otoczenia, które jest tolerancyjne i wspierające.