Niech żyje wolność, wolność i swoboda! Pod tymi hasłami upłynie nam wszystkim ostatni tydzień lipca. Z jednej strony poczujemy niezależność w kwestiach miłosnych i finansowych. Z drugiej – zaczniemy doceniać własną indywidualność, pokażemy światu ukryte talenty, chętniej będziemy eksperymentować w łóżku nie powstrzymując swojej seksualności. Pragnienia, fantazje i fetysze wyjdą na powierzchnię. Porzucimy poprawny wizerunek, by wbrew innym być jeszcze bardziej (a może najbardziej?) sobą. Potęgować to będą zjawiska, które pomogą nam także uwolnić się od przeszłości – bolesnej i trzymającej się nas jak rzep. Zechcemy otwierać nowe rozdziały i żyć pełną piersią do czego zachęci szczególnie Nów Księżyca w Lwie. Z kolei za sprawą wejścia planety optymizmu Jowisza w retrogradację postawisz wreszcie swoje szczęście na pierwszym miejscu. Czas więc zamanifestować wolność latem i wolność na lata – bycia sobą, w związku z innymi i w relacji ze światem. Oto, co mówi o tym nasz tygodniowy horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku na 25 – 31 lipca 2022 roku.

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

W końcu zechcesz postawić swoje szczęście na pierwszy miejscu! Wszystko za sprawą wpływu Jowisza w retrogradacji, który napełni cię optymizmem i pomoże ułożyć wiele kwestii po twojej myśli. Poczujesz wolność myśli oraz ciała i rozważysz nawet spełnienie pewnego marzenia z dzieciństwa...

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Sprawy wcześniej zamiecione pod dywan, zostawione tam na poźniej lub na wieczne zapomnienie, zaczną wychodzić spod niego na światło dzienne. To, co buzowało w ukryciu domagać się będzie uwolnienia. Proces ten sprzyjać będzie jednak większej świadomości (czy to w miłości czy finansach), dzięki czemu będziesz wiedzieć na czym stoisz.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Nów Księżyca w Lwie da ci siłę do pokonania przeciwności losu. Problemy w związku czy rodzącej się dopiero relacji będą wyzwaniem, ale nie ma takiego czegoś z czym nie dałabyś sobie rady. Zaufaj temu procesowi, zaakceptuj niepewność, a dziejące się zmiany przyniosą ci samo dobro.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

W tym tygodniu tranzyty na niebie zwrócą twoją uwagę na różnice nie do pogodzenia. Mogą dotyczyć przyjaźni, miłości czy rodziny – zdasz sobie sprawę, że masz wokół ludzi, których wartości zupełnie nie pasują do twoich. A ponieważ są obraźliwe wobec innych, zaczniesz poszukiwać takiego otoczenia, które jest tolerancyjne i wspierające.

Horoskop tygodniowy miłosny: Lew

Kiedy Jowisz rozpocznie swoją retrogradację da ci okazję do podjęcia wykalkulowanego ryzyka. Pamiętaj, że są szanse, które zdarzają się raz na lata, ale też błędy, które wymarzone relacje zmieniają w koszmar i takie, które dają nam szansę na szczęście i wolność.

Horoskop tygodniowy miłosny: Panna

Pamiętasz jak kiedyś kochałaś tańczyć? Albo rysować? A może grać w przedstawieniach? Nów Księżyca w Lwie uruchomi w tobie uśpione pasje i twórczy potencjał. Zechcesz za pomocą swojej kreatywności wyrażać siebie, co szczególnie okaże się zaskakujące dla osób w długich związkach. Pokaż światu tę część swojej osobowości!

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy miłosny: Waga

W tym tygodniu możesz poczuć, że wszystko jest przeciwko tobie – sprzęty się psują, siada internet oraz pojawiają się problemy związane z planowaną podróżą. To może powodować sporo napięć w związkach, ale spokojnie, to tylko zderzenie energii Lwa i Byka w kwadraturze planet, które jak wszystko inne – wkrótce minie.

Horoskop tygodniowy miłosny: Skorpion

Nów Księżyca w Lwie obudzi w tobie ukrytą kreatywność. Chętnie wrócisz do zajęć z przeszłości lub spędzisz marzenie z dzieciństwa. Ponownie poczujesz beztroskę i radość, a tym przyciągniesz nie tylko wenę, ale i romantyczne możliwości. Stay positive!

Horoskop tygodniowy miłosny: Strzelec

Zarówno za sprawą nowiu jak i połączonej energii planety Uran i Północnego Węzła Przeznaczenia zamkniesz bolesne rozdziały (rodzinne, miłosne, przyjacielskie). Nim to się jednak stanie, będziesz musiała zmierzyć się z wszystkim, co kotłowało się przez lata i teraz wychodzi na powierzchnię. Kiedy to zrobisz – poczujesz się wolna.

Horoskop tygodniowy miłosny: Koziorożec

Jeśli jesteś singielką albo jesteś w niezobowiązującej relacji i ostatnio sporo myślisz o długotrwałych związkach, wszechświat podpowiada, że na to przyjdzie jeszcze czas. Wykorzystaj lato do szalonych romansów, swobody, braku zobowiązań. Wyszalej się, a wtedy szansa na zaangażowanie się nadejdzie.

Horoskop tygodniowy miłosny: Wodnik

Retrogradacja planety szczęścia, czyli Jowisza (28.07) da ci do zrozumienia, że zasługujesz na szczęście! I pora przestać go sobie odmawiać. Zawsze jesteś dla wszystkich: pomocna i obecna. Czas, byś zrobiła krok w stronę rzeczy, które tobie dają radość. Choć raz nie patrz na innych i idź po swoje.

Horoskop tygodniowy miłosny: Ryby

Jeśli jest jakaś pozytywna nauka, którą wyciągniesz w tym tygodniu, to będzie to ta za sprawą sezonu Lwa ora Księżyca w nowiu w tym znaku. Bowiem Lwy nie próbują świecić odbitym blaskiem, a poczucie atrakcyjności i pewności siebie wynika z ich wnętrza, nie akceptacji innych. Wreszcie to zrozumiesz.