Październik sprzyjać będzie miłości! Po pierwsze – za sprawą trwającego sezonu Wagi. Znak ten wzbogaca nasze partnerstwo, wnosi do relacji harmonię oraz spokój. To miła odmiana po ostatnich intensywnych tygodniach, nierzadko pełnych dram. Wesprze to również przejście planety miłości Wenus do Wagi 29 września 2022. Znajdując się w znaku swojego panowania, Wenus sprawi, że jeszcze bardziej będziemy chcieli pogłębić nasze uczucia do innych oraz umiejscowi nasze związki w bezpiecznych i pięknych miejscach. Świadomość bycia kochaną dawno nie była tak błoga i kojąca.

Wenus w Wadze spowoduje także, że będziemy chcieli kochać i zakochiwać się we wszystkich i wszystkim. Z otwartym umysłem i sercem pozwoli nam to stworzyć ważne więzi z ludźmi, których już znamy lub których dopiero spotkamy. Samo poczucie, że jesteśmy w zdrowym związku opartym na wzajemnym szacunku i wsparciu będzie niezwykle budujące, więc czerp z tego ile wlezie! Zwłaszcza, że przesunięcie na niebie uaktywni twoją czarująca i zalotną stronę. Przygotuj się na dużo flirtu i na spędzenie fantastycznego (czyt. jakościowego) czasu z innymi. Tak budują się najlepsze wspomnienia.

Tranzyt ten okaże się też idealnym czasem na podjęcie decyzji dla tych, którzy wciąż nie są zdecydowani – z

i na jakich zasadach chcą być. Może luźny i niezobowiązujący związek ma szansę na dookreślenie się? Nie rób sobie wcześniej nadziei i nie analizuj miliona scenariuszy. Zamiast tego działaj i rozmawiaj. To odpowiedni na to moment.

Przeczytaj nasz horoskop miłosny tygodniowy na 26 września – 2 października 2022 roku i dowiedz cię, co czeka twój znak zodiaku!

 

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Jak cudownie, gdy sprawy ruszają z miejsca! Koniec retrogradacji Merkurego da zielone światło zdarzeniom, na które długo już czekasz. Bądź jednak ostrożna wybierając to, co ma i powinno się zadziać. Równie uważnie, co przyszłe projekty dobieraj przyjaciół i partnerów.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Tranzyty na niebie w tym tygodniu mogą spowodować nagłe i niespodziewane zakończenie niektórych znajomości lub związków. Wszystko dlatego, że ich zadaniem jest odcięcie nas od toksycznych ludzi. Co ciekawe, mogłaś w ogóle ich tak nie postrzegać! Z biegiem czasu jednak zrozumiesz i docenisz taki obrót sytuacji.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Koniec kwadratury Saturna z Uranem to czas na postawienie granic i zbudowanie na nowo własnych zasad moralnych. Dzięki nim poczujesz się pewniej i bezpiecznej w relacjach z innymi. A na pewno zdrowiej! Jeśli jesteś singielką, okażą się solidnym fundamentem pod związek, który czeka tuż za rogiem.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Zdarzenia na niebie mogą wzmóc w tobie chęć służby innym. Zechcesz pomagać, dawać, a nawet i... wyręczać. Przystopuj i pomyśl, co w tym wszystkim możesz zrobić sama dla siebie? Albo kiedy osoby, dla których zawsze jesteś odwdzięczyły ci się choć w niewielkim stopniu? Zastanów się nad tym.