Najbliższe dni będą szczególnie trudne dla osób, które lubią mieć plan, nie potrafią funkcjonować w niepewności, bez kontroli i denerwują się każdą nieplanowaną zmianą. No coż, Merkury, który rozpocznie swoją retrogradację 9 września 2022 nikogo nie oszczędzi. Pogódź się z tym, że nie wszystko będziesz w stanie ogarnąć, co nie świadczy o twojej słabości! Ani o słabości innych. Odpuść, spojrzyj łaskawiej na drugą osobę i postaraj się w chaosie odnaleźć spokój, ukojenie i równowagę. Nie każda retrogradacja jest taka zła, ważne by umieć dostrzec w niej jasne momenty. To one dają nam niezapomnianą naukę i szansę przyjrzenia się swojemu życiu wewnętrznemu i zewnętrznemu. Wykorzystaj ten czas.

Co czeka twój znak zodiaku dowiesz się czytając nasz horoskop miłosny tygodniowy na 5 – 11 września 2022 roku!

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Chciałoby się powiedzieć, że w tym chaosie jest metoda. Na to na szczęście wskazują także ruchy na niebie. Wiemy, że ciężko w to uwierzyć, ale po okresie zamieszania i nieporozumień wszystkie te trudy wyłonią dla ciebie naukę, nową perspektywę i wyczekiwane rozwiązania.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Zbliżające się aspekty na niebie zachęcą cię do rozmów z bardziej doświadczonymi w sprawach miłosnych osobami. Dzielenie się wspólnymi dla was przeżyciami pozwoli zbudować wartościową więź (może nawet międzypokoleniową?) oraz da ci poczucie, że z tobą wszystko jest ok! Zyskana mądrość zostanie z tobą na lata.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Wraz z retrogradacją Merkurego wrócą do ciebie wspomnienia z przeszłości. Czasem tak bywa, że kiedy w życiu brakuje emocji, szukamy ich patrząc wstecz. Jednak to, co kiedyś wydawało ci się pociągające, może już takie nie być. Nie ryzykuj straty czegoś, co jest dzisiaj twoją teraźniejszością.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Przyjście września rozbudziło stare sentymenty. Powrót do szkoły, pierwsze miłości... Odczujesz nasilenie wspomnień 10 września, kiedy rozpocznie się retrogradacja Merkurego i nastąpi Pełnia Księżyca w Rybach. Jeśli jest coś, co zostało w przeszłości a wymaga załatwienia – teraz jest na to czas.