Horoskop tygodniowy miłosny – Baran 

Jeśli urodziłaś się pod znakiem Barana, prawdopodobnie masz ściśle określony plan i cele, do których dążysz. Niestety w miłości nie zawsze się to sprawdza. Właśnie dlatego gwiazdy rekomendują, abyś nie skupiała się na tym, co będzie, ale na tym, co masz tu i teraz. Pozwól sobie na (przynajmniej) odrobinę spontaniczności. Nie pożałujesz. Co więcej, będziesz bardzo pozytywnie zaskoczona. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

Urodziłaś się pod znakiem Byka? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, gwiazdy zapowiadają wyjątkowy tydzień. Pełen miłosnych uniesień i okazji do flirtu. Będziesz się świetnie bawić, poza tym będziesz mogła lepiej poznać siebie – swoje ciało, a także jego potrzeby. Wykorzystaj ten czas na odkrywanie tego, co lubisz, co sprawia ci przyjemność. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

Jeżeli należysz do grona zodiakalnych Bliźniąt, w rozpoczynającym się właśnie tygodniu nabierzesz ochoty na więcej. Nie bój się mówić o swoich fantazjach, o tym, czego akurat pragniesz. Gwiazdy zachęcają również do próbowania nowych rzeczy (nie tylko) w łóżku. Jedyne, co cię ogranicza, to własna wyobraźnia. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Rak to twój znak zodiaku? W takim razie ten tydzień będzie dla ciebie przełomowy. W ciągu najbliższych dni przekonasz się bowiem, że masz u swego boku absolutnie wyjątkową osobę. Jeśli jesteś w związku, może chodzić o twojego partnera / twoją partnerkę, ale wcale nie musi. Warto pielęgnować tę znajomość. Może bowiem wnieść coś niesamowitego do twojego życia uczuciowego.