Koniec miesiąca zapowiada się intensywnie, jeśli chodzi o miłość, uczucia i relacje – z innymi, jak również z samym czy samą sobą. W dniach 19-25 grudnia 2022 zaobserwujemy zjawiska, które dodadzą nam energii, odwagi oraz motywacji do działania. Wpłyną na nasze poczucie własnej wartości i wielu z nas uświadomią, że najwyższa pora zawalczyć o siebie i swoje szczęście. Czego jeszcze możemy spodziewać się w najbliższej przyszłości? Przeczytaj horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 grudnia 2022 dla każdego znaku zodiaku, by poznać odpowiedź na to pytanie. Oto, co mówią gwiazdy. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Baran 

W tym tygodniu Jowisz przejdzie do twojego znaku zodiaku, przez co poczujesz przypływ odwagi, energii oraz motywacji do działania. Wszystko wskazuje również na to, że uda ci się zamknąć pewną sprawę dotyczącą uczuć i / lub relacji, która przez ostatnie miesiące spędzała ci sen z powiek. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

Życie pisze najlepsze scenariusze, a prawdziwa miłość lubi zaskakiwać. Wiesz coś o tym, prawda? Choć niektórych rzeczy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, nie rezygnuj z kreowania planów i marzeń. W innym wypadku całkowicie stracisz kontrolę nad swoim życiem, a to nigdy dobrze się nie kończy. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

Skup się na sobie i na tym, co jest dla ciebie najlepsze (nie tylko) w miłości. Nie pozwól innym osobom wpłynąć na ciebie, w tym na sposób, w jaki postrzegasz otaczającą cię rzeczywistość oraz w jaki podchodzić do kwestii związanych z uczuciami. Jeśli czujesz, że nie chcesz angażować się w jakąś relację, nie rób niczego wbrew sobie

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

To będzie dobry tydzień dla zodiakalnych Raków. Jeśli należysz do tego grona, spodziewaj się nowych znajomości, które (w mniejszym lub większym stopniu) odmienią twoje życie miłosne. Dzięki nim bardziej otworzysz się na nowości, a także spojrzysz z innej perspektywy na niektóre sprawy. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Lew

Ostatnio dużo myślałeś / myślałaś o swoim życiu uczuciowym. To dobrze, bo gwiazdy mówią, że doszedłeś / doszłaś do interesujących wniosków. Natomiast czas przejść od słów do czynów. W dniach 19-25 grudnia 2022 opracuj ewentualny plan naprawczy, a następnie spraw, by stał się rzeczywistością. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Panna

W ciągu ostatnich miesięcy twoja pewność siebie znacznie wzrosła. Oczywiście nie stało się to samo, ale dzięki twojej ciężkiej pracy nad sobą. To dobry kierunek, tak trzymaj. Co więcej, w tym tygodniu poczujesz, że warto zaryzykować, zawalczyć o miłość. Zastanów się, co z tym zrobić. 

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy miłosny – Waga

Gwiazdy rekomendują, abyś w tym tygodniu zadbał / zadbała o relacje z innymi osobami. Nie tylko o te romantyczne, choć im warto poświęcić szczególną uwagę. Pamiętaj, że nie chodzi jedynie o korzystanie z dobroci innych. Czasem trzeba też dać coś od siebie. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Skorpion

Jeżeli twój znak zodiaku to Skorpion, w tym tygodniu skup się na miłości do samej lub samego siebie. Podejdź z czułością do swojego ciała. Zadbaj o nie, jak również o swój umysł (może masaż relaksacyjny to dobry pomysł?). No i jeszcze jedno: nie szczędź sobie przyjemności i tego, co dobre. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Strzelec

Niedawno zamknęłaś / zamknąłeś pewien ważny, a zarazem wykańczający etap w swoim życiu miłosnym. W związku z tym teraz czas na przyjemności. Celebruj, baw się i nie zwracaj uwagi na to, co sądzą na ten temat inni. Otwórz swoje serce, jak również umysł na miłość. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Koziorożec

Nów księżyca w Koziorożcu będzie miał na ciebie duży wpływ. Doda ci energii, a także sprawi, że nie będziesz myśleć tylko o innych, ale też (w końcu) wsłuchasz się w siebie i swoje potrzeby. Wewnętrzny głos podpowie ci, w jakim kierunku powinnaś / powinieneś zmierzać, by osiągnąć szczęście w miłości. Nie ignoruj go. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Wodnik

Ten tydzień nie zapowiada się najlepiej dla osób, które urodziły się pod znakiem Wodnika. Przed tobą bardzo intensywny czas. Dużo pracy i (chwilowe) turbulencje. W związku z tym sprawy uczuciowe nie będą dla ciebie priorytetem. Czasem bywa i tak. I nie ma w tym nic złego. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Ryby

Rybo, miej oczy dookoła głowy, ponieważ wiele wskazuje na to, że w twoim otoczeniu jest osoba, która po pierwsze: nie życzy ci dobrze, a po drugie: chce wykorzystać twoją dobroć i wielkie serce. Nie daj się ponieść uczuciom, które – niestety – mogą okazać się fałszywe. Konsekwencję mogą być bowiem trudne do ogarnięcia.