Zanotuj sobie tę datę – 29 stycznia 2022. Jeśli do tej pory w twoim życiu miłosnym nie za wiele się działo, niektóre relacje okazały się w sumie nie wiadomo czym, wraz z końcem retrogradacji Wenus, która wypada właśnie na koniec stycznia, wszystko powinno się wyjaśnić. Nastąpi przełom! Niejasne uczucia i pogmatwane sprawy finansowe znajdą swoje rozwiązania (Wenus oprócz bycia planetą miłości jest również planetą pieniędzy). W końcu będziesz mogła wprowadzić w życie zmiany, których tak bardzo pragnęłaś. To idealny czas na nowy początek.

Co czeka poszczególne znaki zodiaku w miłości w związku z końcem retrogradacji Wenus? Sprawdź nasz horoskop na ten tydzień dla związków i singli!

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Koniec retrogradacji Wenus przyniesie rozwiązania spraw sercowych, na które długo czekałaś. On/Ona w końcu zdecyduje się, czy chce się wiązać na poważnie, ty za to zaczniesz się zastanawiać, czy taka relacja to coś, co na pewno uszczęśliwi was obojga. I czy jesteś w stanie obecnie skupić swoje uczucia oraz uwagę na jednej tylko osobie.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Jesteś w gronie szczęśliwych znaków, które dzięki przesunięciu Marsa do Koziorożca będą w tym czasie szczególnie uprzywilejowane. Korzystaj z energii, odwagi, ale też zdecydowania, które daje ci taki układ planet. Będziesz gotowa zrobić pierwszy krok, zechcesz otworzyć się na nowe znajomości lub – jeśli jesteś w związku – wejść na kolejny jego etap.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Flirt, który niedawno rozpoczęłaś osiągnie punkt kulminacyjny pod koniec miesiąca. Będzie on dla was przełomem, który pozwoli zbudować stabilną relację lub momentem, kiedy zwyczajnie sobie podziękujecie. Cokolwiek się wydarzy – będzie to zgodne z twoimi przeczuciami i da ci dodatkową wiarę we własną intuicję i głos serca.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Ostatnie dni retrogradacji Wenus będą testować lojalność Raków w związkach. Czujesz, że kochając inną osobę gdzieś po drodze straciłaś siebie? Zanim spróbujesz odnaleźć utracone „ja” w jakiejś niezobowiązującej relacji na boku przemyśl, czy to jest tego warte. Być może ta, którą masz nadal pozwoli ci wzrastać, ale wymaga jedynie odrobiny wysiłku i wprowadzenia zmian. Oraz szczerej rozmowy.