Zanotuj sobie tę datę – 29 stycznia 2022. Jeśli do tej pory w twoim życiu miłosnym nie za wiele się działo, niektóre relacje okazały się w sumie nie wiadomo czym, wraz z końcem retrogradacji Wenus, która wypada właśnie na koniec stycznia, wszystko powinno się wyjaśnić. Nastąpi przełom! Niejasne uczucia i pogmatwane sprawy finansowe znajdą swoje rozwiązania (Wenus oprócz bycia planetą miłości jest również planetą pieniędzy). W końcu będziesz mogła wprowadzić w życie zmiany, których tak bardzo pragnęłaś. To idealny czas na nowy początek.

Co czeka poszczególne znaki zodiaku w miłości w związku z końcem retrogradacji Wenus? Sprawdź nasz horoskop na ten tydzień dla związków i singli!

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Koniec retrogradacji Wenus przyniesie rozwiązania spraw sercowych, na które długo czekałaś. On/Ona w końcu zdecyduje się, czy chce się wiązać na poważnie, ty za to zaczniesz się zastanawiać, czy taka relacja to coś, co na pewno uszczęśliwi was obojga. I czy jesteś w stanie obecnie skupić swoje uczucia oraz uwagę na jednej tylko osobie.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Jesteś w gronie szczęśliwych znaków, które dzięki przesunięciu Marsa do Koziorożca będą w tym czasie szczególnie uprzywilejowane. Korzystaj z energii, odwagi, ale też zdecydowania, które daje ci taki układ planet. Będziesz gotowa zrobić pierwszy krok, zechcesz otworzyć się na nowe znajomości lub – jeśli jesteś w związku – wejść na kolejny jego etap.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Flirt, który niedawno rozpoczęłaś osiągnie punkt kulminacyjny pod koniec miesiąca. Będzie on dla was przełomem, który pozwoli zbudować stabilną relację lub momentem, kiedy zwyczajnie sobie podziękujecie. Cokolwiek się wydarzy – będzie to zgodne z twoimi przeczuciami i da ci dodatkową wiarę we własną intuicję i głos serca.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Ostatnie dni retrogradacji Wenus będą testować lojalność Raków w związkach. Czujesz, że kochając inną osobę gdzieś po drodze straciłaś siebie? Zanim spróbujesz odnaleźć utracone „ja” w jakiejś niezobowiązującej relacji na boku przemyśl, czy to jest tego warte. Być może ta, którą masz nadal pozwoli ci wzrastać, ale wymaga jedynie odrobiny wysiłku i wprowadzenia zmian. Oraz szczerej rozmowy.

Horoskop tygodniowy miłosny: Lew

Ostatnio miałaś sporo zmartwień w kwestiach finansowych. Możesz odetchnąć z ulgą, bo wraz z końcem retrogradacji Wenus (planety miłości, piękna i pieniędzy) wyjdziesz na prostą. Brak stresu pozwoli ci na nowo cieszyć się bliskością i czułością. Żegnajcie zmartwienia!

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy miłosny: Panna

Pojawią się raniące wspomnienia z relacji sprzed lat. Może i potrafisz wybaczać, ale na pewno nie zapominasz. A uporanie się z tym będzie konieczne, by znaleźć miłość, której szukasz. Na szczęście tydzień ten za sprawą księżyca balsamicznego przyniesie moment oczyszczenia i odpuszczenia. Poczujesz ulgę, cierpliwości.

Horoskop tygodniowy miłosny: Waga

Ostatnie dni miesiąca zwrócą twoją uwagę w stronę domu. Nie czujesz się w nim ostatnio zbyt dobrze, zaczniesz myśleć o zmianach w wystroju. Zastanów się tylko, czy na pewno chodzi o wygląd czy może jednak o atmosferę? Związek wymaga ciągłej pracy, a nowy kolor nie zastąpi rozmowy i wyrzucenie z siebie rzeczy, które nas gryzą.

Horoskop tygodniowy miłosny: Skorpion

Mars w Koziorożcu da ci impuls, by zawalczyć o swoje! Pokaż, że ci zależy, że jesteś zdeterminowana żeby wam się udało. Zmierz się także z własnymi fantazjami i fetyszami w łóżku. Twoja przyjemność jest tak samo ważna, ale musisz zacząć o tym mówić. Opłaci się. W nagrodę przeżyjesz chwile, jakich długo nie zapomnisz.

Horoskop tygodniowy miłosny: Strzelec

Nawet w związku czujesz się ostatnio bardzo samotna. Niby nic się nie zmieniło, ale masz wrażenie, że ze wszystkim musisz zmagać się sama. Spokojnie, o tym jak wiele masz wokół siebie osób, które dobrze ci życzą i zawsze będą dla ciebie wsparciem, przekonasz się w momentach, kiedy będziesz tego najbardziej potrzebować. Czasem też zwyczajnie warto poprosić o pomoc.

Horoskop tygodniowy miłosny: Koziorożec

Wraz z Marsem w twoim znaku rozpocznie się twój najlepszy i najbardziej produktywny czas. Głównie w pracy zaczniesz iść po swoje nie patrząc za siebie. A tam, być może zobaczyłabyś kogoś, kto ucierpiał ostatnio na twoim zbyt wielkim zaangażowaniu w sprawy zawodowe. Będąc na fali sukcesów nie zaniedbaj drugiej osoby!

Horoskop tygodniowy miłosny: Wodnik

Dobrą wiadomość dla twojego życia miłosnego i seksualnego przyniesie koniec retrogradacji Wenus 29 stycznia. Od tego momentu wszystko nabierze rozpędu, znajomości staną się gorętsze, orgazmy intensywniejsze, a na samą myśl od ilości możliwości można dostać zawrotów głowy. Tylko jej nie strać! No chyba, że dla kogoś.

Horoskop tygodniowy miłosny: Ryby

Jesteś ostatnio dla siebie BARDZO wymagająca. Mimo gorszych dni oczekujesz, że będziesz działać na pełnych obrotach. Podobnie podchodzisz do związku, w którym wszystko powinno być według ciebie zawsze w cukierkowych kolorach. Ale to niemożliwe, a drobne sprzeczki to normalność. Daj sobie więcej luzu, bądź wyrozumiała dla siebie i innych.