Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Jesteś zodiakalnym Baranem? W takim razie zapowiada się bardzo interesujący tydzień, jeśli chodzi o miłość. I to bez względu na to, czy jesteś w związku (jeśli tak, czeka cię wspaniała randka z partnerem / partnerką) czy należysz do grona singielek. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że nie będziesz narzekała na brak wrażeń.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Należysz do grona zodiakalnych Byków? Jeśli tak, w rozpoczynającym się właśnie tygodniu czeka cię poważna rozmowa o uczuciach. Postaw na szczerość, a także na (dobrze przygotowane wcześniej) argumenty. Może być trudno, ale potem poczujesz niesamowitą ulgę. Natomiast twoje życie miłosne zyska zupełnie nową – lepszą jakość. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Jeżeli urodziłaś się pod znakiem Bliźniąt, zapamiętasz ten tydzień na długo. Gwiazdy mówią, że już niebawem pewna osoba okaże ci wyjątkowe zainteresowanie. Co więcej, nie będzie ukrywać, że postrzega cię jako kogoś bardzo atrakcyjnego. Co z tym zrobisz? Jak to wpłynie na twoje życie miłosne? Najwyższy czas przemyśleć niektóre sprawy. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Urodziłaś się pod znakiem Raka? W takim wypadku początek tygodnia zapowiada się niezwykle spokojnie. Wykorzystaj ten czas na odpoczynek. Przygotuj się na zdecydowanie bardziej intensywny weekend. Niestety gwiazdy ostrzegają, że tym razem nie będziesz mogła oddać się dobrej zabawie i beztrosce. Uwaga: kłopoty na horyzoncie.