Horoskop tygodniowy miłosny – Baran

To będzie bardzo intensywny tydzień, jeśli chodzi o miłość i uczucia. Należysz do grona zodiakalnych Baranów? W takim razie nadchodzące dni spędzisz na spotkaniach (tak, dobrze czytasz – nie chodzi o jedno, ale o kilka spotkań), które pozostaną w twojej pamięci na długo. Co więcej, wniosą coś nowego do twojego życia miłosnego – i to niezależnie od tego, czy jesteś singielką czy w związku. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

Jeśli urodziłaś się pod znakiem Byka, w dniach między 26 lipca a 1 sierpnia 2021 roku czeka cię poważna i trudna rozmowa, której temat będzie związany z uczuciami. Warto się do niej odpowiednio przygotować. Postaw na szczerość – wobec siebie, jak również wobec swojego rozmówcy / rozmówczyni. Jednocześnie nie pozwól na to, by emocje wzięły górę nad argumentami. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

Urodziłaś się pod znakiem Bliźniąt? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, ten tydzień będzie dla ciebie dość męczący. A to ze względu na chaos, który jakiś czas temu wkradł się do twojego życia uczuciowego. Pora nad nim zapanować. Weź sprawy w swoje ręce i zastanów się nad tym, co zrobić, aby twoja obecna sytuacja się polepszyła, natomiast w twoim życiu zapanował spokój. Szukając odpowiedniego rozwiązania, słuchaj swojego wewnętrznego głosu – on nigdy nie zawodzi. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Rak to twój znak zodiaku? W takim razie w rozpoczynającym się właśnie tygodniu skup się na okazywaniu czułości – sobie, a także ważnej dla ciebie osobie (np. partnerowi / partnerce, jeśli jesteś w związku). Gwiazdy nie mają wątpliwości, że odpowiednia atmosfera, miłe gesty i słowa bardzo korzystnie wpłyną na twoje samopoczucie. A także na – ewentualną – łączącą cię relację ze wspomnianą już osobą.

Horoskop tygodniowy miłosny – Lew

Gwiazdy mówią, że nie jest to najlepszy czas na miłość dla zodiakalnych Lwów. Jeśli więc urodziłaś się pod tym znakiem zodiaku, nie myśl o uczuciach, ewentualnych związkach czy problemach z nimi związanymi, ale… sfocusuj się na sobie i własnych potrzebach. Co sprawia ci największą przyjemność? Spędź nadchodzące dni tak, jak lubisz najbardziej. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Panna

Jesteś zodiakalną Panną? Gwiazdy mówią, że osoby, które urodziły się pod tym znakiem zodiaku, powinny spodziewać się problemów związanych bezpośrednio z miłością i uczuciami. Ale spokojnie. Chodzi o problemy przejściowe. Poradzisz sobie ze wszystkimi trudnościami. I to jeszcze przed końcem tygodnia. Co więcej, wyciągniesz z nich wnioski, które pomogą ci unikać podobnych błędów w przyszłości. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Waga

Zapowiada się bardzo spokojny tydzień. Jeżeli urodziłaś się pod znakiem Wagi, możesz spędzić nadchodzące dni na przemyśleniach związanych ze swoim życiem uczuciowym i (ewentualnymi) związkami albo (po prostu) na odpoczynku. Według gwiazd, relaks jest ci teraz bardzo potrzebny. Może więc warto docenić, że w miłości niewiele się teraz dzieje? 

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy miłosny – Skorpion

To będzie bardzo gorący tydzień. I to nie tylko ze względu na towarzyszące nam od około miesiąca upały. Jeśli twój znak zodiaku to Skorpion, spodziewaj się miłosnych uniesień i chwil pełnych namiętności z osobą, która jest dla ciebie bardzo ważna. Gwiazdy mówią, że wasza relacja wejdzie na tak zwany wyższy poziom. Poza tym będziecie się świetnie bawić.

Horoskop tygodniowy miłosny – Strzelec

Urodziłaś się pod znakiem Strzelca? W takim razie to będzie dla ciebie bardzo dobry tydzień. Gwiazdy mówią, że los ci sprzyja. Właśnie dlatego warto się teraz odważyć i zacząć podejmować ryzyko, jeśli chodzi o sprawy związane z miłością oraz / lub uczuciami. Szanse na powodzenie są bowiem bardzo wysokie. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Koziorożec

Koziorożec to twój znak zodiaku? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak”, pewna – ważna dla ciebie osoba sprawi, że zrozumiesz, jak bardzo atrakcyjna jesteś. Dzięki temu twoje poczucie własnej wartości oraz pewność siebie (niemal automatycznie) wzrosną. Także w łóżku. Nabierzesz ochoty na miłosne eksperymenty. Słuchaj siebie i podążaj za swoimi potrzebami. Nie pożałujesz. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Wodnik

Należysz do grona zodiakalnych Wodników? W takim wypadku gwiazdy chciałyby ci o czymś przypomnieć. A mianowicie, że jesteś jedyną osobą, która ma prawo decydować o twoim życiu uczuciowym i wszystkim, co z nim związane. Jeśli ktoś próbuje przejąć od ciebie stery, daj mu / jej wyraźny znak, że się na to nie zgadzasz. Najlepiej wiesz, co ci służy. Nie pozwól sobie wmówić, że jest inaczej. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Ryby

Ryby to twój znak zodiaku? Jeśli tak, czekają cię poważne zmiany w życiu uczuciowym. Zanim jednak zaczniesz panikować, zwróć uwagę na to, co mówią gwiazdy. Ich zdaniem możesz odetchnąć z ulgą – nadchodzące zmiany przyniosą ci bowiem wiele dobrego. Otwórz więc swoje serce i umysł na to, co nowe oraz świeże. Uczuciowa rewolucja zbliża się wielkimi krokami. A ty staniesz na jej czele.