Horoskop tygodniowy miłosny – Baran

To będzie bardzo intensywny tydzień, jeśli chodzi o miłość i uczucia. Należysz do grona zodiakalnych Baranów? W takim razie nadchodzące dni spędzisz na spotkaniach (tak, dobrze czytasz – nie chodzi o jedno, ale o kilka spotkań), które pozostaną w twojej pamięci na długo. Co więcej, wniosą coś nowego do twojego życia miłosnego – i to niezależnie od tego, czy jesteś singielką czy w związku. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

Jeśli urodziłaś się pod znakiem Byka, w dniach między 26 lipca a 1 sierpnia 2021 roku czeka cię poważna i trudna rozmowa, której temat będzie związany z uczuciami. Warto się do niej odpowiednio przygotować. Postaw na szczerość – wobec siebie, jak również wobec swojego rozmówcy / rozmówczyni. Jednocześnie nie pozwól na to, by emocje wzięły górę nad argumentami. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

Urodziłaś się pod znakiem Bliźniąt? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, ten tydzień będzie dla ciebie dość męczący. A to ze względu na chaos, który jakiś czas temu wkradł się do twojego życia uczuciowego. Pora nad nim zapanować. Weź sprawy w swoje ręce i zastanów się nad tym, co zrobić, aby twoja obecna sytuacja się polepszyła, natomiast w twoim życiu zapanował spokój. Szukając odpowiedniego rozwiązania, słuchaj swojego wewnętrznego głosu – on nigdy nie zawodzi. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Rak to twój znak zodiaku? W takim razie w rozpoczynającym się właśnie tygodniu skup się na okazywaniu czułości – sobie, a także ważnej dla ciebie osobie (np. partnerowi / partnerce, jeśli jesteś w związku). Gwiazdy nie mają wątpliwości, że odpowiednia atmosfera, miłe gesty i słowa bardzo korzystnie wpłyną na twoje samopoczucie. A także na – ewentualną – łączącą cię relację ze wspomnianą już osobą.