Horoskop tygodniowy miłosny – Baran 

Obecny układ planet sprzyja osobom, które urodziły się pod znakiem Barana. Należysz do tego grona? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, w tym tygodniu możesz śmiało podejmować ryzyko w sprawach, które mają bezpośredni związek z miłością, uczuciami i (ewentualnym) związkiem. Na pewno nie będziesz żałować swoich decyzji.  

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

Urodziłaś się pod znakiem Byka? W takim razie gwiazdy radzą, abyś w rozpoczynającym się właśnie tygodniu skupiła się na miłości do samej siebie. Nie szczędź sobie przyjemności, słuchaj swojego organizmu (zarówno ciała, jak i duszy), a następnie odpowiadaj na jego potrzeby. Zapowiada się naprawdę wyjątkowy czas. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

To nie będzie najłatwiejszy tydzień dla zodiakalnych Bliźniąt. Dlaczego? Jeśli urodziłaś się pod tym znakiem zodiaku, przygotuj się na rozmowę, podczas której będziesz musiała poruszyć niewygodne, a wręcz trudne tematy związane z miłością i uczuciami. Postaw na szczerość i postaraj się zachować spokój. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Jeżeli twój znak zodiaku to Rak, w tym tygodniu na pewno nie będziesz narzekać na nudę. Poza tym będziesz się świetnie bawić. Czeka cię bowiem niespodzianka, za sprawą której zmienisz sposób, w jaki postrzegasz niektóre sprawy związane z uczuciami oraz (ewentualnymi) związkami.