Nadeszło długo wyczekiwane lato! Wraz z falą upałów czas na falę gorących, zmysłowych randek! Długie i ciepłe letnie wieczory są idealne, by spacerować, siedzieć w ogródkach restauracji, pić wino i flirtować! 

Lato 2021: Baran

Miłość? Romans? Przyjaźń? To się okaże! Bez wątpienia dla osób spod znaku Barana lato 2021 zapowiada się jako pasmo randek, które przecież same w sobie zwykle są przyjemne. A więc randkujcie do woli, bo kandydatek i/lub kandydatów nie będzie brakowało! A jeśli ktoś szczególnie przypadnie wam do serca, to po prostu idźcie za jego głosem.

Lato 2021: Bliźnięta

Bliźnięta mają tego lata szansę dopiąć swego i wreszcie oczarować swojego crusha! Koniec miesięcy podchodów. Letnia aura sprzyja zdecydowanym krokom (napisz lub powiedz czego chcesz, ale oczywiście w kreatywny sposób - jak przystało na osobę spod znaku Bliźniąt). Warto zatem odważyć się, zaryzykować, być sobą a gorąca wakacyjna przygoda lub coś znacznie dłuższego będzie nagrodą! I to dokładnie z TĄ wymarzoną osobą. 

Lato 2021: Lew

Czas na romans zdecydowanie. Drogie Lwy, gwiazdy wskazują wyraźnie na to, że tego lata poznanie kogoś, kto zawróci wam w głowie jest więcej niż pewne. Szykujcie się zatem na długie upojne noce! Czas na wysyłanie pikantnych wiadomości, schadzki wieczorową porą, eksperymentowani z nowymi pozycjami. Można tylko pozazdrościć. Co więcej, będzie w tym letnim romansie zdecydowanie potencjał, by przeciągnął się na jesienne a nawet zimowe miesiące, kiedy tym bardziej potrzeba nam bliskości!

Lato 2021: Panna

Miłość, miłość. Albo już jest na progu, albo zaraz cię znajdzie! Tak, Panno, to będzie lato miłości. A jeśli jeszcze nic jej nie zwiastuje, to rozważ, by pomóc gwiazdom i losowi! Zainstaluj aplikację do randkowania, rozejrzyj się dookoła - może ktoś do ciebie wzdycha, a ty tego nie zauważasz? Nie rezygnuj też ze spotkań ze znajomymi, bo i to jest okazja, by kogoś poznać! 

Lato 2021: Strzelec

Przygody i namiętności są jak najbardziej przypisane do tego znaku zodiaku. Na szczęście w te wakacje jak najbardziej osoby spod znaku Strzelca mogą liczyć na to, że przygód będą miały pod dostatkiem. Na horyzoncie poznanie kogoś, kto będzie idealną kompanką czy kompanem zarówno wycieczek bliższych i dalszych, robienia szalonych rzeczy, na co ochota przychodzi szczególnie latem. Ale oczywiście na tym się nie skończy, bo próbowanie nowych rzeczy i wspólne oddawanie się szaleństwom to najlepszy wstęp do tego, by rozbudzić również seksualną fantazję i kontynuować przygody w sypialni.

Lato 2021: Wodnik

Co prawda w lato możesz czuć, że w twoim życiu sporo jest rutyny, ale tuż przed jego końcem masz szansę na nową znajomość, która wprowadzi twoje życie na nowe tory. Możesz jednak spróbować wyrwać się z utartych schematów i wyjść losowi naprzeciw. Jak? Wyjdź do ludzi! Zacznij biegać, idź poczytać do parku lub kawiarni. Uśmiechaj się, zagaduj, kiedy ktoś cię zaciekawi. A może wycieczka za miasto w pojedynkę pociągiem nie byłaby takim złym pomysłem, by zastanowić się nad tym, czego chcesz, czego pragniesz, co możesz zmienić, jak i będzie okazją, by poczuć przypływ pozytywnej energii płynącej z nowego doświadczenia, czegoś, czego zwykle nie robisz, żyjąc schematycznie. W pociągu też się poza tym dobrze nawiązuje nowe znajomości!

Zobacz także:

Lato 2021: Ryby

U Ryb tego lata burzliwie. Te w związkach będą zaliczały rozstania i powroty. Przez ich życie będą przetaczały się letnie nawałnice. Co może być w którymś momencie emocjonalnie wyczerpujące, więc warto w końcu powiedzieć stop i być może rozejrzeć się jednak za nową znajomością, za kimś, z kim będzie ekscytująco, ale bez ciągłych kłótni? Także generalnie u Ryb lato pełne związkowych zawirowań, ale z perspektywą na nową miłość lub romans!