Finał retrogradacji Wenus przyniósł wielu z nas upragniony koniec miłosnych problemów i rozterek. I niebo w tym temacie zdaje się nam szczególnie sprzyjać. 3 lutego 2022 także Merkury zakończy swój spacer i tym samym niebo oczyści się z planet w ruchu wstecznym. To cudowna wiadomość, bo w końcu wszystko (także sprawy sercowe!) będzie mogło ruszyć do przodu. Dużo do powiedzenia w sferze uczuć będzie mieć także rozpoczynający się nowiem 1 lutego Chiński Nowy Rok pod znakiem Tygrysa Wodnego. Za jego sprawą będziemy mogli wiele zyskać, ale też wiele stracić. Na horyzoncie może pojawić się wielka miłość, nowy związek, ślub, ale także separacja.

Sprawdź nasz horoskop tygodniowy miłosny i dowiedz się, co dla ciebie oznaczają te wszystkie zjawiska!

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Retrogradacja Wenus już za tobą, więc kwestie sercowe powinny ulec polepszeniu. W tym tygodniu także Merkury kończy spacer wsteczny, a to oznacza, że znikną problemy w komunikacji. W samą porę przed Walentynkami! Bądź więc odważna, wykorzystaj ten moment by zadbać o towarzystwo na święto zakochanych, albo wprost powiedzieć partnerowi, czego oczekujesz od niego w tym roku.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Ten rok będzie obfitował w wiele zaskoczeń jak chociażby to, że do tej pory nie pragnęłaś tak bardzo stabilizacji, bliskości, intymności i romantycznej relacji. Partnerstwo oznacza dla ciebie komfort, a teraz właśnie tego – ku swojemu zdziwieniu – najbardziej potrzebujesz. W końcu wszyscy się zmieniamy, a 2022 sprzyja temu szczególnie.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Wtorkowy nów księżyca przyniesie ci motywację i chęć do działania, jakiej dawno nie miałaś. Planety przesuwają się po twoich strefach pieniędzy i kariery. To dobrze, bo przyda ci się zastrzyk gotówki. Na spełnianie własnych zachcianek oraz partnera lub partnerki. Rozpieść się!

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Energia nowiu księżyca oraz Chińskiego Nowego Roku przyniesie ci taki przypływ optymizmu, że możesz stracić głowę i nie zauważyć tego, co się wokół ciebie dzieje. A ktoś do tej pory postronny pojawi się w twoim życiu i będzie próbował w nim namieszać. Bądź czujna!