Horoskop tygodniowy miłosny na 4-10 stycznia 2021 dla każdego znaku zodiaku

Baran

W tym tygodniu skup się na potrzebach swojej drugiej połówki (albo kandydata czy kandydatki na takową). Zastanów się, czego oczekuje. A jeśli okaże się to zbyt trudne, po prostu o to zapytaj. Obie strony będą zadowolone z takiego obrotu spraw. 

Baran - horoskop, znak zodiaku, data urodzin, symbolika >>>

Byk

Twój wybuchowy charakter da o sobie znać w tym tygodniu. Postaraj się jednak unikać kłótni z partnerem czy partnerką, ponieważ nie doprowadzą one do niczego dobrego. W opanowaniu emocji pomocne mogą okazać się ćwiczenia, medytacja, jak również długa kąpiel (może w duecie?). 

Bliźnięta

Na początku nowego roku powinnaś skupić się na miłości do samej siebie. Nie pożałujesz Gwiazdy nie mają bowiem wątpliwości, że wpłynie to korzystnie na Twoje samopoczucie, a także przyciągnie nowych adoratorów czy adoratorki. 

Rak

Początek nowego roku nie będzie dla Ciebie najłatwiejszy. Ale na pewno wiele Cię nauczy. Jeżeli jesteś w związku, przekonasz się, czy możesz polegać na swojej drugiej połówce. Jesteś singielką spod znaku Raka? Niebawem sprawdzisz, czy warto angażować się w relację z osobą, która niedawno pojawiła się w Twoim życiu.