Rozpoczynający się tydzień niesie za sobą nie tylko nowe wyzwania, ale również możliwości. Sprawdź, jak obecny układ planet wpłynie na twoje życie prywatne i zawodowe, a następnie dokładnie zaplanuj najbliższą przyszłość. Poniższy horoskop tygodniowy może ci w tym pomóc. Pamiętaj, że (mimo mniejszych lub większych wpływów gwiazd) jesteś kowalem własnego losu. Czyli jedyną osobą, która może i powinna decydować o swoim życiu. 

Horoskop tygodniowy na 18-24 stycznia 2021

W nadchodzącym tygodniu na pewno nie będziesz narzekać na nudę. Już we wtorek (19 stycznia 2021) rozpocznie się sezon Wodnika. Spodziewaj się nagłego przypływu energii i zastanów się, w jaki sposób ją spożytkować. Kluczem do sukcesu może okazać się dobry plan działania. Na tak zwanej liście TO DO wypisz wszystkie rzeczy, które powinnaś zrobić albo załatwić w ciągu najbliższych kilku dni. Postaraj się wygospodarować także trochę czasu tylko dla siebie. Zrób coś dobrego dla swojego ciała oraz duszy – umów się na masaż, weź długą kąpiel z bąbelkami, zamów coś dobrego do jedzenia, odpal ten serial na Netfliksie, o którym mówią teraz wszyscy, w spokoju poczytaj książkę lub połóż się wcześniej spać (w dzisiejszych czasach to prawdziwy luksus!). Zresztą, sama wiesz najlepiej, czego teraz potrzebujesz. 

Horoskop erotyczny na 2021 rok dla każdego znaku zodiaku. Sprawdź, co się wydarzy w twoim życiu seksualnym >>>

Jeżeli chodzi o sprawy związane z karierę, to bardzo dobry moment na podejmowanie nowych – zawodowych wyzwań. Ale (mimo ogromnych chęci do działania) pamiętaj, by mierzyć swoje siły na zamiary. Biorąc na siebie za dużo, szybko się zniechęcisz, stracisz zapał oraz wiarę we własny projekt. I jeszcze jedno. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że w tym tygodniu powinnaś unikać stresu (nie tylko) w pracy. Prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak negatywnie wpływa on na twój organizm, na samopoczucie, a także… na relacje z innymi ludźmi. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 18-24 stycznia 2021. Sprawdź, co Cię czeka

Co w miłości? Jeżeli jesteś w związku, pod koniec tygodnia odczujesz pewnego rodzaju dyskomfort. Spięcia, nieporozumienia i ostre wymiany zdań ze swoją drugą połówką wydają się nieuniknione, a to za sprawą kwadratury Marsa do Jowisza. To niełatwy czas dla kochanków. Remedium dla twojego związku może okazać się szczera rozmowa. Odrobina empatii i dobrej woli są w cenie. 

Jesteś singielką? Gwiazdy nie mają wątpliwości, że zapamiętasz ten tydzień na długo. Od dawna marzysz o szalonej zabawie. I (nareszcie!) nadarzy się ku temu okazja. Co więcej, w najbliższy weekend będzie ci towarzyszyć szczególnie silna pewność siebie. To dobrze. Wspomniana przemiana na pewno poprawi ci humor. Poza tym zwróci uwagę potencjalnych kandydatów czy kandydatek na drugą połówkę. 

Osoby urodzone pod znakami Barana, Bliźniąt, Raka, Lwa oraz Panny mogą odetchnąć z ulgą. Ten tydzień będzie dla nich dość łaskawy. Zodiakalne Strzelce powinny przygotować się natomiast na prawdziwą rewolucję w swoim życiu uczuciowym. Z kolei osoby spod znaków Byka, Wagi, Skorpiona i Ryb powinny mieć się na baczności. Ewentualne problemy mogą dotyczyć życia prywatnego, w tym spraw bezpośrednio związanych z finansami.  

Zobacz także: