Rok 2020 był trudny z wielu powodów. Jednym z nas w izolacji brakowało bliskości, co mogło zaowocować docenieniem masturbacji, autodotyku czy sięgnięciem po aplikacje randkowe, spróbowaniem seksu w wersji online. Inne osoby, zamknięte w czterech ścianach z partnerką lub partnerem, mogły poczuć potrzebę większej wolności, zmiany. Wszystkie te czynniki bez wątpienia mogą sprzyjać rozwijaniu swojej seksualności, inspirować do szukania przyjemności w większym stopniu niż przed pandemią, do szeroko pojętego celebrowania życia. Inna sprawa, że pandemia wciąż z nami jest, obawy o zdrowie swoje i bliskich oraz obostrzenia sprawiają, że trudniej się randkuje, że siłą rzeczy zmieniają się sposoby zawierania i utrzymywania znajomości, uprawiania seksu

Mimo wszystko atrolożki i astrologowie podkreślają, że rok 2021 przynosi ze sobą powiew zmian, daje impuls do działania, czasem rewolucyjnego, odważnego. Zatem większość znaków poczuje energię pobudzającą do eksplorowania swojej seksualności i cielesności, do puszczenia w ruch wyobraźni i realizacji fantazji. Co zrobimy z tą energią, to oczywiście nasza sprawa, ale kosmos zdecydowanie będzie sprzyjał naszemu życiu seksualnemu. 

Horoskop roczny erotyczny na 2021 rok. Co wydarzy się w twoim życiu seksualnym w 2021 roku?

BARAN – seksualny horoskop na 2021 rok

Na początku roku, a w zasadzie w pierwszej jego połowie, poczujesz większą potrzebę zmysłowości, czułego dotyku, pieszczot – słowem seksu w trybie slow, który pozwala długo i dokładnie eksplorować wszystkie zakamarki ciała, odkrywać miejsca erogenne tam, gdzie byśmy się ich nawet nie spodziewały. Dlatego otwarcie proś osoby, z którymi idziesz do łóżka, o to, by spróbowały stymulacji mniej typowych obszarów na twoim ciele. Oczywiście jak najbardziej sama również możesz poszukiwać przyjemności ukrytej np. w zgięciach pod kolanami, w obszarze brzucha, za uszami. Sprawdź, co potrafią twoje ręce: masuj, gładź, szczyp! Dołącz akcesoria: piórko, rozgrzany wosk do masażu, kostki lodu… Zawiąż sobie oczy i niech reszta zmysłów pracuje na najwyższych obrotach. Ale przede wszystkim, pamiętaj, daj sobie czas, nigdzie się nie spiesz, ciesz się w pełni chwilami w sypialni. Rok 2021 to idealny moment, by wreszcie spróbować seksu tantrycznego i docenić uważność. Psst, być może czeka cię erotyczna przygoda na wakacjach lub z osobą z innego kraju! Miej oczy i uszy otwarte, by nie przegapić okazji na zmysłowy romans!

Baran - horoskop, znak zodiaku, data urodzin, symbolika >>>

BYK – seksualny horoskop na 2021 rok

Mars w twoim znaku zodiaku na dobre rozpoczęcie 2021 roku zapewni ci wiele ekscytujących seksualnych wrażeń! Do pierwszych dni marca masz szansę poczuć przyjemność na najwyższym poziomie. Skup się więc na sobie, nieco samolubnie, pozwól sobie odlecieć, bierz garściami to, co przynosi los i upominaj się o swoje. Twoja zdecydowana seksualna energia będzie do ciebie przyciągała ludzi, zrozumiesz dzięki temu, że nie liczy się określony „seksowny” wygląd, co pewność siebie, dobre osadzenie w swoim ciele, umiejętność czerpania radości z seksualnego aspektu swojego ciała. W okolicach czerwca masz szansę na seksualne doświadczenie z więcej niż jedną osobą! Jeśli więc marzysz na przykład o trójkącie, być może będzie to dobra okazja, by to wreszcie zrealizować. A jeśli nawet nie jest to twojafantazja, to zastanów się, czy nie masz ochoty spróbować i zobaczyć, jak to jest. Kolejny wybuchowy moment nastąpi pod koniec roku – nowy romans, gorący flirt czy renesans życia seksualnego w stałych związkach. Pamiętaj, że tym, co sprzyja namiętności, jest szczera rozmowa o pragnieniach, fantazjach. Nie bój się mówić o tym, czego chciałabyś spróbować w sypialni. Nawet jeśli partner czy partnerka odmówi, to zawsze atmosfera będzie podkręcona a wasz najbardziej casualowy seks może nabrać rumieńców!

BLIŹNIĘTA  – seksualny horoskop na 2021 rok

Po pandemicznych turbulencjach czas na powiew świeżości. Twoje życie seksualne nabierze rumieńców, tocząc się w nowych miejscach, z nowymi osobami. Głód nowości i jego zaspakajanie sprawią, że będziesz chcieć więcej i więcej. Może to będzie pierwszy seks w formie wideorozmowy i odkryjesz, że to wcale nie taki najgorszy pomysł? W dodatku pozwalający prowadzić życie seksualne w skali globalnej – żadnych granic, paszportów etc.! A może przekonasz się, że seks świetnie smakuje nie tylko w swoim łóżku, ale i cudzym czy też na stole, podłodze, pralce. Nawet jeśli jest teoretycznie niewygodnie, wciąż może być ekscytująco! Twoja wyobraźnia będzie pracowała, więc zaufaj jej i wychodź poza schematy. Na twojej drodze pojawią się też bez wątpienia osoby, które mniej lub bardziej bezpośrednio pomogą ci przełamać rutynę i podążać za nowościami. Nawiążesz też głębsze relacje, nie tylko seksualne, które będą na oparte na porozumieniu, podobnym spojrzeniu na świat, inspirujących rozmowach bez tabu poszerzających horyzonty. Jesienią twoje życie miłosno-seksualne trochę przystopuje, retrogradacja Merkurego w Wadze może sprawić, że spojrzysz chłodnym okiem na swoje wiosenno-letnie przygody, przemyślisz, co ci się podobało, a co nie do końca. To dobry moment na refleksję nad tym, czego się chce od związku, seksu. Następnie czas na wcielenie tych przemyśleń w życie i kolejne uniesienia.

RAK  – seksualny horoskop na 2021 rok

Dla ciebie w seksie ważne są emocje i zaangażowanie. Nawet jeśli decydujesz się na jednorazowy seks czy niezobowiązujący romans, to z osobą, do której żywisz sympatię, z którą możesz pogadać przed i po, poprzytulać się. Bo liczy się zarówno to, co przed seksem, w jego trakcie i po. W 2021 roku będziesz szczególnie wyczulona na to, by twój seks był taki, jak lubisz, z osobami, z którymi czujesz się bezpiecznie. To bardzo dobry kompas i warto się go trzymać – kiedy na twojej drodze pojawi się ktoś, kto będzie namawiał cię do przekroczenia twoich granic, posłuchaj swojej intuicji. Lepiej postawić na rzadszy, ale jakościowy seks, którego wspomnieniami będzie można się długo karmić, niż na wiele słabych momentów, które ostatecznie mogą zniechęcić do seksualnych poszukiwań. Bez wątpienia świetną alternatywą dla braku odpowiednich partnerek czy partnerów będzie samomiłość – czułe pieszczoty własnego ciała, znajdowanie czasu i przestrzeni na szeroko pojętą przyjemność, oglądanie erotycznych filmów czy czytanie książek z seksualnymi wątkami. A może 2021 rok to dobry moment na nowy gadżet erotyczny, który zarówno singielkom, jak i dziewczynom w związkach może dostarczyć dużo frajdy? Mimo wszystko na przestrzeni kwiecień-czerwiec pod wpływem Marsa możesz poczuć potrzebę wprowadzenia elementów kinku do swojej sypialni, podkręcenia atmosfery – być może zachęci cię do tego dodatkowo osoba (którą już znasz lub dopiero poznasz), która będzie działała na ciebie szczególnie podniecająco. Mimo wszystko nie zapominaj o porcji czułości przed i po wszystkim, która pozwala ci wrócić z roli kochanki do równowagi, którą na co dzień cenisz. Jesienią z kolei podejmij odkładane rozmowy o swoich orgazmach, szukaj najlepszej drogi dojścia do nich i komunikuj swoje potrzeby!

Zobacz także:

LEW – seksualny horoskop na 2021 rok

Niezwykłe powodzenie jest ci pisane w gwiazdach w roku 2021! Będziesz przyciągać jak magnes różne osoby, flirtować, randkować… Do czego to doprowadzi? Miejmy nadzieję, że do wybrania osoby, z którą w sypialni będziecie stawiać na jakość a nie na ilość, wykorzystywać wspólne chwile do maksimum i eksplorować różne seksualne rejony. A jeśli już ktoś taki jest obok ciebie, to zarazisz go swoją seksualną energią i oboje chętnie ją wykorzystacie, eksperymentując (oczywiście warto pamiętać, by nie naciskać na nowości, uszanować cudze tempo i granice). Zwłaszcza marzec i kwiecień zapowiadają się świetnie pod tym względem dla Lwa! Będzie to moment wcielania fantazji w życie, skreślanie z seksualnej „to do list” kolejnych punktów i rosnący apetyt na więcej! Erotyczne akcesoria, nowe pozycje, seks z elementami odgrywania ról, dirty talk – wszystko to, co cię dotąd kręciło, ale nie miałaś odwagi, by tego spróbować, stanie się twoją nową codziennością. Co więcej, poczujesz się w tym nowym seksualnym wydaniu jak ryba w wodzie. Tak po prostu jest – do pewnych rzeczy musimy dojrzeć. A nasza seksualność to niezmiennie fascynująca zmienna. 

Lew - horoskop, znak zodiaku, data urodzin, symbolika >>>

PANNA – seksualny horoskop na 2021 rok

Uważaj na toksyczny romans, w który możesz się uwikłać na początku roku! Nic z tego dobrego dla ciebie raczej nie wyniknie, trochę uniesień i nauczka na przyszłość ewentualnie. Zdecydowanie w tym roku będzie cię ciągnęło do ludzi, którzy wiedzą, czego chcą, z którymi można ustalić jasne zasady, ale i takich, którzy są empatyczni, potrafią brać, ale i dawać przyjemność. Będzie to więc rok raczej pod znakiem bardzo sympatycznej relacji typu friends with benefits – dobry seks, ale i wspólne gotowanie czy oglądanie seriali, jak i szczere rozmowy o życiu. Być może taki układ przerodzi się w coś poważniejszego, ale warto sobie dać czas i unikać presji. Jeśli zaś jesteś już w związku, to zadbaj o to, by ogień namiętności nie wygasł – szczerze rozmawiaj o swoich seksualnych potrzebach, ale też dbaj ze swoim partnerem lub partnerką o wasze codzienne rytuały. Nie zapominajcie o czułych codziennych gestach i wzajemnej trosce – to buduje bliskość, która sprzyja udanemu życiu seksualnemu. Z kolei pod koniec roku możesz poczuć ochotę na spróbowanie czegoś nowego – inspiracją może być twoja własna wyobraźnia - warto uważnie śledzić, w którą stronę cię prowadzi, ale impulsem może być też rozmowa o seksie ze znajomymi, scena z jakiegoś filmu czy serialu. 

WAGA – seksualny horoskop na 2021 rok

Dla Wagi będzie to rok upominania się o siebie i swoje potrzeby. Zdecydowanego mówienia „tak” i „nie”. Może się to wiązać z zacieśnieniem więzi z samą sobą, lepszą znajomością swojego ciała. Powiesz wreszcie partnerowi lub partnerce, co ci nie pasuje w waszej relacji, czego tak naprawdę chcesz. Pamiętaj przy tym, by pytać o potrzeby także tę drugą stronę. Jeśli jesteś singielką, to będziesz świadomie dobierać towarzystwo, nie będziesz wiązać się czy romansować za wszelką ceną. Poza tym w twoim seksie będzie dużo luzu, zabawy, śmiechu. Lepsza znajomość siebie przełoży się na pewność siebie i zostawienie przed progiem sypialni obaw o to, jak prezentujesz się w łóżku, jak pachniesz, jakie dźwięki wydajesz. To będzie czas czystej frajdy! W okolicach czerwca będziesz zastanawiać się nad różnymi rodzajami relacji, tym, jaki układ jest dla ciebie najlepszy. Być może pociągająca okaże się poliamoria czy relacja otwarta. Nawet jeśli się na to nie zdecydujesz, warto pogłębić wiedzę o tym, jak mogą wyglądać związki, uświadomić sobie, że nie ma jednego słusznego schematu. To wszystko może zaowocować bardziej otwartym podejściem do seksu, jak i otwartością na nowe propozycje czy partnerki/partnerów – osoby, które do tej pory wydawały ci się nie w twoim typie. 

SKORPION – seksualny horoskop na 2021 rok

Uwielbiasz seks, wiesz, czego chcesz w łóżku, ale też chętnie dajesz innym przyjemność. W 2021 roku gwiazdy sprzyjają twojemu seksualnemu ja – pogłębisz więź z ludźmi, z którymi dogadujesz się na polu seksu. Być może czeka cię nawet powrót do ulubionego kochanka czy kochanki z przeszłości – bo w życiu warto wracać do tego, co było dobre. Poza tym wzmocnisz także więź ze swoim ciałem, zainwestujesz w nowe gadżety erotyczne, bo twoja przyjemność jest zawsze na szczycie listy priorytetów. Masażer łechtaczki, szklane dildo czy zabawka dla par – jeśli dobierzesz zabawkę zgodnie z potrzebami, czekają cię kolejne rozkoszne doznania. Gadżety, ale i bielizna, olejki do masażu czy inne akcesoria będą cię pociągały w tym roku i chętnie w nie zainwestujesz. Wierząc, że seks jest istotny, a życie krótkie, twoje podejście stanie się jeszcze bardziej hedonistyczne. I to nie tylko w sferze seksu. Będziesz się zachwycać każdym łykiem wina, kęsem pysznego jedzenia czy materiałem zmysłowo spływającym po twoim ciele. Będzie to bardzo inspirujące dla ludzi wokół ciebie – być może twoja energia sprawi, że i oni zaczną uważniej podchodzić do kwestii przyjemności. Czyżbyś miała się stać seksualną guru? Kto wie!

Horoskop tygodniowy miłosny dla każdego znaku zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka! >>>

STRZELEC – seksualny horoskop na 2021 rok

Każdy ma swoje fuj i mniam w seksie. Grunt to nie oceniać cudzych preferencji. Ale i nie biczować się za swoje czy zamartwiać, że nie są normalne. Jeśli jesteś spod znaku Strzelca, to w tym roku poczujesz, że masz już dość tłumienia swoich pomysłów, łaskawszym okiem spojrzysz na te wydające się być najdziwniejszymi. To, że na przykład mainstreamowe kino pokazuje praktycznie tylko jeden rodzaj seksu nie oznacza, że oddaje całą seksualną rzeczywistość. Jest ona o wiele, wiele bogatsza. Dlatego przyznaj się przed sobą do fetyszy i je eksploruj! Paraduj w lateksowym stroju po sypialni, possij wreszcie stopy partnerki czy partnera lub wykorzystaj moc afrodyzjaków – działają czy nie, bez wątpienia rozpalają wyobraźnię i mogą być źródłem niezapomnianej zabawy. Baw się jedzeniem! Podawaj je na swoim ciele, pozwól by słodki sok z owoców spływał po twojej dłoni a druga osoba mogła go spijać. Zresztą w pojedynkę też można się tak bawić! Podstawowa zasada – umówić się na warunki zabawy z samą sobą lub drugą osobą i zapomnieć o takich słowach jak „normalny”. Plus pamiętaj o tym, że w seksie w ogóle może być śmiesznie. Nasze ciała wydają czasem podczas stosunku dziwne dźwięki, my przyjmujemy przedziwne pozycje – i co z tego? Postaraj się nie spinać, tylko dostrzec komizm sytuacji. A im więcej w łóżku luzu i śmiechu, tym łatwiej odpuszcza stres, wstyd i można się skupić wyłącznie na przyjemności.

KOZIOROŻEC – seksualny horoskop na 2021 rok

Nowy rok, nowe postanowienia. Miejmy nadzieję, że nieco zwolnione tempo i home office sprawiły, że poczułaś wreszcie potrzebę zaopiekowania się swoją seksualnością, która zwykle była spychana przez ciebie na margines wobec nadmiaru obowiązków. Może już wiesz, że po prostu chcesz się rzucić w wir życia seksualnego, pójść na żywioł i doświadczać różnych rzeczy. A może potrzebujesz jeszcze chwilę pomyśleć, co i z kim chciałabyś zrobić. To też w porządku! Najważniejsze, by znaleźć czas i przestrzeń w swoim życiu na rozwijanie seksualnej sfery, pozwolenie sobie na przyjemność – wszyscy totalnie na nią zasługujemy! I to niezależnie od tego, kim jesteśmy, jak wyglądamy itp. Początkowo być może małymi krokami będziesz przemierzać seksualną krainę przygód, ale czerwiec może przynieść wybuch namiętności. Daj się temu ponieść! Nie myśl o tym, czy to wypada. Rób to, co podpowiada ci ciało. Porozmawiaj z partnerką czy partnerem, że masz większe potrzeby niż zwykle. Że potrzebujesz nowych bodźców. Jesteś singielką? Odpal aplikację randkową i szukaj swojego ideału, przede wszystkim seksualnego. Albo kup wreszcie wymarzony wibrator. A może i jedno, i drugie. Powodzenia!

WODNIK – seksualny horoskop na 2021 rok

To będzie dla ciebie rok uwodzenia. Wyćwiczysz się w tej sztuce i będziesz czerpała z niej niezwykłą przyjemność. Próbuj różnych technik! Pamiętaj, że znaczenie mają i gesty, i słowa a najseksowniejsza część ciała to mózg. Trafiony żart, błyskotliwa uwaga, odpowiednia atmosfera – mogą zdziałać cuda. A taka gra wcale nie musi się skończyć w sypialni, by uznać ją za udaną. Szczególne ożywienie czeka cię jednak jesienią – wtedy słowa zmienią się w czyny. Czeka cię nowa znajomość pełna ognia lub twój dotychczasowy związek wejdzie w fazę silnej namiętności. O seksie będziesz myślała w dzień i w nocy, a twoja głowa będzie kipiała od erotycznych scenariuszy – zechcesz je wprowadzać w życie niezwłocznie! I bardzo dobrze, nie ma na co czekać – przyjemności górą!

RYBY – seksualny horoskop na 2021 rok

Jeśli jesteś spod znaku Ryb, to w 2021 roku zwrócisz się ku pielęgnowaniu swojej intymności – postawisz na lepsze poznanie swojego ciała. Oglądanie wszystkich jego zakamarków może być szalenie podniecające, rozwijające, jak i stanowi istotny element profilaktyki zdrowotnej. Być może w pierwszym kwartale będziesz bardziej wycofana społecznie, będziesz wolała skupić się na sobie – swoim ciele i wewnętrznym spokoju. Szukanie równowagi na pewno dobrze ci zrobi. Wraz z wiosną poczujesz potrzebę wyjścia do ludzi, stawiając na towarzystwo takich, z którymi można stworzyć dłuższą i głębszą więź – może miłosno-seksualną, a może tylko seksualną, ale opartą na obopólnym zaufaniu, szczerości i niezwykłej bliskości. Pamiętaj też, by być w stałym kontakcie ze swoim ciałem, ze swoją seksualnością, niezależnie od statusu związku! Kultywuj samomiłość, bądź czuła dla swojego ciała, a ono na pewno odwdzięczy ci się masą przyjemności, niezapomnianymi orgazmami, będzie zrelaksowane i sprawne

Ryby – horoskop, znak zodiaku, data urodzin, symbolika >>>