Rok 2020 był trudny z wielu powodów. Jednym z nas w izolacji brakowało bliskości, co mogło zaowocować docenieniem masturbacji, autodotyku czy sięgnięciem po aplikacje randkowe, spróbowaniem seksu w wersji online. Inne osoby, zamknięte w czterech ścianach z partnerką lub partnerem, mogły poczuć potrzebę większej wolności, zmiany. Wszystkie te czynniki bez wątpienia mogą sprzyjać rozwijaniu swojej seksualności, inspirować do szukania przyjemności w większym stopniu niż przed pandemią, do szeroko pojętego celebrowania życia. Inna sprawa, że pandemia wciąż z nami jest, obawy o zdrowie swoje i bliskich oraz obostrzenia sprawiają, że trudniej się randkuje, że siłą rzeczy zmieniają się sposoby zawierania i utrzymywania znajomości, uprawiania seksu

Mimo wszystko atrolożki i astrologowie podkreślają, że rok 2021 przynosi ze sobą powiew zmian, daje impuls do działania, czasem rewolucyjnego, odważnego. Zatem większość znaków poczuje energię pobudzającą do eksplorowania swojej seksualności i cielesności, do puszczenia w ruch wyobraźni i realizacji fantazji. Co zrobimy z tą energią, to oczywiście nasza sprawa, ale kosmos zdecydowanie będzie sprzyjał naszemu życiu seksualnemu. 

Horoskop roczny erotyczny na 2021 rok. Co wydarzy się w twoim życiu seksualnym w 2021 roku?

BARAN – seksualny horoskop na 2021 rok

Na początku roku, a w zasadzie w pierwszej jego połowie, poczujesz większą potrzebę zmysłowości, czułego dotyku, pieszczot – słowem seksu w trybie slow, który pozwala długo i dokładnie eksplorować wszystkie zakamarki ciała, odkrywać miejsca erogenne tam, gdzie byśmy się ich nawet nie spodziewały. Dlatego otwarcie proś osoby, z którymi idziesz do łóżka, o to, by spróbowały stymulacji mniej typowych obszarów na twoim ciele. Oczywiście jak najbardziej sama również możesz poszukiwać przyjemności ukrytej np. w zgięciach pod kolanami, w obszarze brzucha, za uszami. Sprawdź, co potrafią twoje ręce: masuj, gładź, szczyp! Dołącz akcesoria: piórko, rozgrzany wosk do masażu, kostki lodu… Zawiąż sobie oczy i niech reszta zmysłów pracuje na najwyższych obrotach. Ale przede wszystkim, pamiętaj, daj sobie czas, nigdzie się nie spiesz, ciesz się w pełni chwilami w sypialni. Rok 2021 to idealny moment, by wreszcie spróbować seksu tantrycznego i docenić uważność. Psst, być może czeka cię erotyczna przygoda na wakacjach lub z osobą z innego kraju! Miej oczy i uszy otwarte, by nie przegapić okazji na zmysłowy romans!

Baran - horoskop, znak zodiaku, data urodzin, symbolika >>>

BYK – seksualny horoskop na 2021 rok

Mars w twoim znaku zodiaku na dobre rozpoczęcie 2021 roku zapewni ci wiele ekscytujących seksualnych wrażeń! Do pierwszych dni marca masz szansę poczuć przyjemność na najwyższym poziomie. Skup się więc na sobie, nieco samolubnie, pozwól sobie odlecieć, bierz garściami to, co przynosi los i upominaj się o swoje. Twoja zdecydowana seksualna energia będzie do ciebie przyciągała ludzi, zrozumiesz dzięki temu, że nie liczy się określony „seksowny” wygląd, co pewność siebie, dobre osadzenie w swoim ciele, umiejętność czerpania radości z seksualnego aspektu swojego ciała. W okolicach czerwca masz szansę na seksualne doświadczenie z więcej niż jedną osobą! Jeśli więc marzysz na przykład o trójkącie, być może będzie to dobra okazja, by to wreszcie zrealizować. A jeśli nawet nie jest to twojafantazja, to zastanów się, czy nie masz ochoty spróbować i zobaczyć, jak to jest. Kolejny wybuchowy moment nastąpi pod koniec roku – nowy romans, gorący flirt czy renesans życia seksualnego w stałych związkach. Pamiętaj, że tym, co sprzyja namiętności, jest szczera rozmowa o pragnieniach, fantazjach. Nie bój się mówić o tym, czego chciałabyś spróbować w sypialni. Nawet jeśli partner czy partnerka odmówi, to zawsze atmosfera będzie podkręcona a wasz najbardziej casualowy seks może nabrać rumieńców!

BLIŹNIĘTA  – seksualny horoskop na 2021 rok

Po pandemicznych turbulencjach czas na powiew świeżości. Twoje życie seksualne nabierze rumieńców, tocząc się w nowych miejscach, z nowymi osobami. Głód nowości i jego zaspakajanie sprawią, że będziesz chcieć więcej i więcej. Może to będzie pierwszy seks w formie wideorozmowy i odkryjesz, że to wcale nie taki najgorszy pomysł? W dodatku pozwalający prowadzić życie seksualne w skali globalnej – żadnych granic, paszportów etc.! A może przekonasz się, że seks świetnie smakuje nie tylko w swoim łóżku, ale i cudzym czy też na stole, podłodze, pralce. Nawet jeśli jest teoretycznie niewygodnie, wciąż może być ekscytująco! Twoja wyobraźnia będzie pracowała, więc zaufaj jej i wychodź poza schematy. Na twojej drodze pojawią się też bez wątpienia osoby, które mniej lub bardziej bezpośrednio pomogą ci przełamać rutynę i podążać za nowościami. Nawiążesz też głębsze relacje, nie tylko seksualne, które będą na oparte na porozumieniu, podobnym spojrzeniu na świat, inspirujących rozmowach bez tabu poszerzających horyzonty. Jesienią twoje życie miłosno-seksualne trochę przystopuje, retrogradacja Merkurego w Wadze może sprawić, że spojrzysz chłodnym okiem na swoje wiosenno-letnie przygody, przemyślisz, co ci się podobało, a co nie do końca. To dobry moment na refleksję nad tym, czego się chce od związku, seksu. Następnie czas na wcielenie tych przemyśleń w życie i kolejne uniesienia.

RAK  – seksualny horoskop na 2021 rok

Dla ciebie w seksie ważne są emocje i zaangażowanie. Nawet jeśli decydujesz się na jednorazowy seks czy niezobowiązujący romans, to z osobą, do której żywisz sympatię, z którą możesz pogadać przed i po, poprzytulać się. Bo liczy się zarówno to, co przed seksem, w jego trakcie i po. W 2021 roku będziesz szczególnie wyczulona na to, by twój seks był taki, jak lubisz, z osobami, z którymi czujesz się bezpiecznie. To bardzo dobry kompas i warto się go trzymać – kiedy na twojej drodze pojawi się ktoś, kto będzie namawiał cię do przekroczenia twoich granic, posłuchaj swojej intuicji. Lepiej postawić na rzadszy, ale jakościowy seks, którego wspomnieniami będzie można się długo karmić, niż na wiele słabych momentów, które ostatecznie mogą zniechęcić do seksualnych poszukiwań. Bez wątpienia świetną alternatywą dla braku odpowiednich partnerek czy partnerów będzie samomiłość – czułe pieszczoty własnego ciała, znajdowanie czasu i przestrzeni na szeroko pojętą przyjemność, oglądanie erotycznych filmów czy czytanie książek z seksualnymi wątkami. A może 2021 rok to dobry moment na nowy gadżet erotyczny, który zarówno singielkom, jak i dziewczynom w związkach może dostarczyć dużo frajdy? Mimo wszystko na przestrzeni kwiecień-czerwiec pod wpływem Marsa możesz poczuć potrzebę wprowadzenia elementów kinku do swojej sypialni, podkręcenia atmosfery – być może zachęci cię do tego dodatkowo osoba (którą już znasz lub dopiero poznasz), która będzie działała na ciebie szczególnie podniecająco. Mimo wszystko nie zapominaj o porcji czułości przed i po wszystkim, która pozwala ci wrócić z roli kochanki do równowagi, którą na co dzień cenisz. Jesienią z kolei podejmij odkładane rozmowy o swoich orgazmach, szukaj najlepszej drogi dojścia do nich i komunikuj swoje potrzeby!