Horoskop tygodniowy miłosny na 18-24 stycznia 2021 dla każdego znaku zodiaku

Baran

W najbliższej przyszłości zodiakalnym Baranom w związkach będzie towarzyszyło uczucie stresu. Już na początku tygodnia powinnaś szczerze porozmawiać ze swoim partnerem czy partnerką. Powiedz o swoich oczekiwaniach, jak również o wszelkich obawach. A następnie wysłuchaj drugiej strony. Jesteś singielką spod znaku Barana? W takim razie nie będziesz narzekać na nudę. Już niebawem otrzymasz zaproszenie na interesujące spotkanie. Dobra zabawa gwarantowana!

Baran - horoskop, znak zodiaku, data urodzin, symbolika >>>

Byk

Bardzo dbasz o swoją prywatność, w związku z czym niechętnie opowiadasz o życiu uczuciowym. A już na pewno nie tym, których nie darzysz 100-procentowym zaufaniem. To zrozumiałe. Niestety pewna osoba z Twojego otoczenia będzie chciała poznać kilka (pikantnych) szczegółów związanych z Twoją przeszłością. Jeśli coś Ci przeszkadza, sprawia, że czujesz się niekomfortowo, powiedz o tym głośno i wyraźnie. Postaw granicę. 

Bliźnięta

Jaki będzie ten tydzień dla zodiakalnych Bliźniąt? Na pewno wyjątkowy! A to m.in. za sprawą kilku – naprawdę interesujących osób, które już niebawem pojawią się w Twoim otoczeniu. Zastanów się, komu warto poświęcić nieco więcej uwagi. Jednocześnie postaraj się nie zaniedbać czasu, który zazwyczaj spędzasz sama ze sobą. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak korzystnie wpływa on na Ciebie i Twój organizm. 

Horoskop tygodniowy na 18-24 stycznia 2021. Co się wydarzy?

Rak

W tym tygodniu otrzymasz ważną wiadomość, która skłoni Cię do wielu przemyśleń. Zastanów się, czego tak naprawdę chcesz od życia i (potencjalnego) partnera czy partnerki. Skup się na własnych potrzebach. Koniec z kompromisami. Najwyższa pora postawić na swoim.