Witamy w 2023 roku i gratulujemy – dotrwałeś / dotrwałeś. Nowy tydzień to nowe wyzwania, ale i okazje, które (naszym zdaniem) warto jak najlepiej wykorzystać. Będzie to możliwe m.in. dzięki horoskopowi tygodniowemu na 2-8 stycznia 2023 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co mówią gwiazdy, na jakie zjawiska warto zwrócić szczególną uwagę w tym tygodniu, a tym samym przygotuj się do nadchodzących dni. 

Horoskop tygodniowy na 2-8 stycznia 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

Rozpoczynamy nie tylko nowy tydzień, ale i rok. To szczególny moment. W tym tygodniu warto zwrócić największą uwagę na dwie daty: 

  • 2 stycznia 2023 – Wenus wejdzie w znak Wodnika 
  • 6 stycznia 2023 – pełnia Księżyca w Raku

Oba zjawiska będą miały znaczący wpływ na znaki zodiaku. Oto, co mówią gwiazdy. 

Horoskop tygodniowy – retrogradacja Merkurego

Nie można też zapominać o retrogradacji Merkurego, która rozpoczęła się 29 grudnia 2022 i potrwa do 18 stycznia 2023. Ta planeta odpowiada za komunikację, w związku z czym możemy spodziewać się problemów właśnie na tej płaszczyźnie. „Cofający się” Merkury może również zakłócić działanie niektórych urządzeń elektronicznych, a nawet utrudnić podróżowanie. Momentami może być ciężko. Natomiast należy pamiętać, że Merkury jest posłańcem bogów. Właśnie dlatego przy okazji jakichkolwiek komplikacji warto się zastanowić, czy Wszechświat nie chce ci czegoś przekazać albo zwrócić twojej uwagi na konkretny obszar życia prywatnego lub zawodowego. 

Horoskop tygodniowy – nowy rok, nowy początek

Pierwszy tydzień nowego roku zasługuje na miano wyjątkowego. Wiele osób zacznie realizować swoje postanowienia noworoczne. Regularne treningi, dieta i tak dalej... Fajnie, ale pamiętaj, że nie musisz poddawać się presji otoczenia. Jeżeli chcesz, możesz zaplanować nadchodzące dni, tygodnie, a nawet miesiące dla samej lub samego siebie. W tym wypadku pomocny będzie horoskop roczny na 2023 dla każdego znaku zodiaku, w którym przeczytasz o możliwościach, okazjach, jak również trudnościach, jakie napotkasz w (najbliższej) przyszłości. Sprawdź tutaj: 

Horoskop tygodniowy – Wenus wchodzi do znaku Wodnika

Jak wspomniałyśmy, 2 stycznia 2023 to ważna data. W pierwszy poniedziałek roku romantyczna Wenus wejdzie do znaku Wodnika. Poczujesz nie tylko przypływ nowej energii, ale również wdzięczności. Szczególnie w życiu uczuciowym. I to niezależnie od twojego statusu związku. Jeśli należysz do grona singielek i singli, w tym tygodniu docenisz swoją niezależność. Jesteś w związku? Poczujesz się bardzo komfortowo w tej relacji. Uświadomisz sobie, jak wiele łączy cię z twoim partnerem lub partnerką. Nie zapominaj jednak o przestrzeni dla samej czy samego siebie i innych znajomościach.  

Horoskop tygodniowy – pełnia Księżyca w Raku

Z kolei w piątek (6 stycznia 2023) Księżyc osiągnie maksymalną moc. Przed nami pełnia w znaku Raka, który jest ściśle związany z domem. Warto się nad tym zastanowić. To dobra okazja do tego, by zostać w domu i spędzić jakościowy czas sama bądź sam ze sobą. Poczytaj dobrą książkę, posłuchaj ulubionej muzyki, która wprowadzi cię w dobry nastrój lub nadrób filmowe czy serialowe zaległości. Zrelaksuj się (co powiesz na domowe SPA?) albo po prostu połóż się wcześniej spać. Chwila wytchnienia przyniesie ci wiele korzyści. 

Zobacz także: