Jakie zaklęcia wybrać na pełnię Księżyca? 

Specjalistki / specjaliści od ezoteryki są zgodni co do tego, że czary powinny być odprawiane zgodnie z kalendarzem księżycowym. Wiele osób wierzy, że energia naszego naturalnego satelity jest w stanie pomóc nam kształtować rzeczywistość za pomocą magii. Na szczególną uwagę zasługują zaklęcia na pełnię Księżyca, szczególnie te, które zaliczają się do magii białej. 

Podczas pełni najlepiej rzucać zaklęcia:

 • przyciągające bogactwo i dostatek 
 • stymulujące namiętność 
 • przyciągające miłość 
 • wzmacniające naszą energię magiczną 
 • związane z wróżbiarstwem i przepowiadaniem przyszłości 

Musimy jednak pamiętać, że Księżyc w pełni wzmacnia tylko niektóre z zaklęć białej magii. Inne przyniosą o wiele lepsze efekty, jeśli będą wykonywane podczas nowiu czy pierwszej kwadry. 

Zaklęcia na pełnię Księżyca - jak skutecznie je rzucać? 

W księgach dotyczących białej magii znajdziemy wiele zaklęć, które powinniśmy rzucać w czasie, kiedy Księżyc jest w pełni. Najczęściej są to proste inkantacje, które wystarczy raz lub kilka razy wymówić na głos. Niestety często zdarza się, że podczas pierwszych prób nie przynoszą one żadnych efektów. Co zrobić, żeby odprawiane czary działały? 

Aby zwiększyć skuteczność rzucanych zaklęć, pamiętaj, że: 

 • zaklęcia białej magii muszą być wypowiadane z dobrą i czystą intencją - ich celem nie może być krzywdzenie drugiej osoby lub działanie na niekorzyść otoczenia 
 • aby zaklęcie zadziałało, musi być wypowiedziane z wiarą i zaangażowaniem - niechęć i negatywne podejście sprawią, że prawdopodobnie nie przyniesie efektów 
 • zaklęcia na pełnię Księżyca skorzystają z pomocy magicznych atrybutów, takich jak kryształy, zioła, rośliny, kadzidła i świece 
 • magiczne rytuały korzystające z energii pełni mogą być odprawiane na łonie natury, ale tylko wtedy, kiedy nie mamy do czynienia z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (na przykład bardzo silnym wiatrem czy ulewą)          
 • rzucając zaklęcie powinniśmy być w pełni sił fizycznych i psychicznych        

Pamiętaj też, aby nigdy nie rzucać zaklęć polecanych dla zaawansowanych magów i wróżek. Igranie z silną magią, do której nie jesteśmy przygotowani, może sprawić, że przyciągniemy do swojego życia negatywną energię. 

Zaklęcia na pełnię Księżyca - zaklęcia przyciągające miłość i dostatek 

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, pełnia to idealny moment na odprawianie czarów. Aby zaklęcia działały jeszcze skuteczniej, warto rzucać je podczas starannie przygotowanych rytuałów. Energia naturalnego satelity Ziemi sprawi, że o wiele łatwiej będzie nam przyciągnąć do naszego życia miłość i dostatek. Jak rzucać zaklęcia na pełnię Księżyca? Zerknij do poniższych instrukcji! 

Zobacz także:

Zaklęcie na pełnię Księżyca wzmacniające miłość

 1. Zaklęcie na wzmocnienie miłości najlepiej rzucać razem z bliską osobą. Przygotujcie czerwoną lub różową świecę oraz wspólnie ułóżcie treść inkantacji, która będzie wzmacniać łączące was uczucie.
 2. Podczas pełni udajcie się wspólnie w miejsce, w którym wyraźnie będziecie widzieć Księżyc. Oczyśćcie atmosferę wokół was za pomocą palo santo. 
 3. Zapalcie świecę i wpatrując się w Księżyc, wymówcie jednocześnie treść ułożonego wcześniej zaklęcia. Pamiętajcie, żeby mieć przy tym dobrą intencję i czuć, że jesteście wypełnieni miłością. 
 4. W świetle Księżyca przytulcie się do siebie lub wymieńcie intencyjny, romantyczny pocałunek. 
 5. Kiedy poczujecie się gotowi, zakończcie rytuał i zgaście świecę. 

Zaklęcie na pełnię Księżyca pobudzające namiętność

 1. Przygotowania zacznij od znalezienia miejsca, w którym będziesz mogła rozpalić ognisko lub wzniecić ogień w inny, bezpieczny sposób. Wybierz się w nie podczas następnej pełni Księżyca. 
 2. Oczyść atmosferę wokół siebie za pomocą białej szałwii lub palo santo, a następnie rozpal ogień. 
 3. Ułóż treść zaklęcia, które ma na celu rozbudzić namiętność. Pomyśl o swoich najskrytszych marzeniach, które są z tym związane. Pamiętaj, że ciągle powinnaś mieć dobre intencje. 
 4. Zaklęcie zapisz na czerwonej lub różowej kartce, a następnie złóż ją na kilka części, tak, aby stworzyła małą sakiewkę. 
 5. Do sakiewki stworzonej z kartki z zaklęciem wsyp zioła lub przyprawy, które rozbudzają namiętność, takie jak pieprz, imbir lub gorczyca. 
 6. Karteczkę z ziołami wrzuć w ogień, tak, aby całkowicie się spaliła. Wypowiedz treść zaklęcia na głos i spojrzyj na Księżyc. Staraj się chłonąć jego energię. 
 7. Kiedy poczujesz się gotowa, zakończ rytuał. 

Zaklęcie na pełnię Księżyca przyciągające dostatek 

 1. Zacznij od przygotowania atrybutów, które pomogą ci w rzucaniu zaklęcia. Zaopatrz się w zieloną świecę, bawełniany woreczek, kilka monet o małych nominałach, cynamon, gałkę muszkatołową, miskę i srebrną łyżeczkę.
 2. W dzień pełni znajdź miejsce, w którym będzie padało na ciebie księżycowe światło. Oczyść atmosferę za pomocą palo santo, usiądź wygodnie i rozłóż wokół siebie wszystkie niezbędne atrybuty. 
 3. Zapal zieloną świecę. 
 4. Do miseczki wsyp cynamon i gałkę muszkatołową, a następnie wymieszaj je za pomocą srebrnej łyżeczki. Przesyp przyprawy do bawełnianego woreczka, a następnie umieść w nim kilka monet. 
 5. Weź woreczek do prawej ręki. Patrząc na Księżyc wypowiedz na głos treść zaklęcia przyciągającego obfitość i dostatek. 
 6. Jeśli czujesz się z tym komfortowo, poproś jedną z bogiń Księżyca (na przykład Lunę), aby pomogła ci w osiągnięciu bogactwa. 
 7. Kiedy poczujesz się komfortowo, zdmuchnij świecę. 
 8. Woreczek zawiąż za pomocą czerwonej nitki lub wstążki i jeśli masz taką możliwość, noś go ze sobą, na przykład w plecaku lub torebce. 

Zaklęcia na pełnię Księżyca - woda księżycowa 

Pełnia Księżyca jest idealnym momentem na zrobienie wody księżycowej, którą możesz wykorzystać podczas późniejszych rytuałów, lub używać do wzmocnienia swojej magicznej energii. 

Jak przygotować wodę księżycową? 

 1. Napełnij przezroczystą, szklaną butelkę czystą wodą i ustaw ją w takim miejscu, aby padało na nią światło Księżyca w pełni. Aby wzmocnić działanie rytuału, w butelce możesz umieścić jeden z energetycznych kryształów, na przykład kryształ górski lub ametyst. 
 2. Pozostaw butelkę w świetle księżycowym na całą noc. W tym czasie nasz naturalny satelita wypełni ją swoją energią. 
 3. Tak przygotowaną wodę księżycową możesz wykorzystywać podczas odprawiania rytuałów, albo spożywać na co dzień. Woda księżycowa, pita małymi porcjami, pomoże pobudzić twoją magiczną moc, a także odmłodzi twoją duszę i ciało. 

Jeśli chcesz wzmocnić działanie wody księżycowej, podczas jej spożywania w myślach wypowiadaj zaklęcia białej magii skierowane do Selene, bogini Księżyca.