Jak rzucić zaklęcie na pieniądze?

Czy zaklęcie na pieniądze serio może zadziałać? Tak! Rzucanie czarów przyciągających do nas bogactwo opiera się na tych samych zasadach, co manifestacja wszystkich innych pragnień. Musimy zacząć od odpowiedniego sposobu myślenia (m.in. nastawić swój umysł na pozytywne wibracje, na każdym kroku okazywać wdzięczność, skupiać się na dobrych a nie złych wydarzeniach), a następnie wdrożyć techniki, takie jak wizualizacja i wypowiadanie afirmacji. Kiedy już nauczymy się skutecznie pracować z wibracją otoczenia, wykorzystywanie zaklęć na przyciąganie pieniędzy nie powinno stanowić dla nas żadnego problemu! 

Skuteczny czar na pieniądze 

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, najłatwiej będzie nam przyciągnąć do siebie pieniądze za pomocą manifestacji. Po pierwsze, musimy nastawić nasze myślenie na akceptację dostatku, i zacząć kojarzyć bogactwo z czymś stricte pozytywnym. Możemy pomóc sobie poprzez ćwiczenia oddechowe, medytację, a także wypowiadanie na głos odpowiednich afirmacji (służących jako “zaklęcia”), w momentach, w których otrzymujemy pieniądze albo je wydajemy. 

Zaklęcia wypowiadane przy otrzymywaniu pieniędzy 

Aby nastawić nasze wibracje na przyciąganie pieniędzy, musimy skupić się na okazywaniu wdzięczności i radości, za każdym razem, kiedy je otrzymujemy (bez względu na to, czy przypływ gotówki był niespodziewany, czy oczekiwany!). Afirmacje powinniśmy mówić na głos, przede wszystkim, kiedy pieniądze są prezentem od drugiej osoby. 

 1. Jestem wdzięczna za pieniądze, które otrzymałam. 
 2. Dziękuję za zaufanie, na pewno zrobię z tych pieniędzy pożytek. 
 3. Oby pieniądze wróciły do ciebie pomnożone. 

Zaklęcia wypowiadane przy wydawaniu pieniędzy 

Tak samo jak w przypadku otrzymywania pieniędzy, możemy wypowiadać odpowiednie zaklęcia do wszechświata w momencie ich wydawania. Powtarzanie tego typu afirmacji sprawi, że nasze wibracje zaczną nadawać na odpowiednich falach, przyciągających do nas dostatek i bogactwo. Nie zapominajmy, że afirmacje powinny być wypowiadane z wiarą, radością i zaangażowaniem. 

 1. Jestem wdzięczna, że jestem w stanie sobie na to pozwolić. 
 2. Wydanie pieniędzy sprawiło mi radość, a przypływ gotówki jest w drodze do mnie. 
 3. Wydane pieniądze wrócą do mnie pomnożone. 

Zaklęcie na pieniądze ze słoikiem

Innym sposobem na przyciąganie do siebie pieniędzy z pomocą manifestacji, jest tworzenie specjalnych słojów z zaklęciami (ang. spell jars). Są one fizyczną reprezentacją rzucanych przez nas czarów. Musimy pamiętać, że każdy spell jar powinien być tworzony z czystą i dobrą intencją, tak, aby jego magia jak najlepiej współpracowała z energią wszechświata. 

Cynamonowe zaklęcie na pieniądze w słoiku 

Składniki: 

 • szklany słoik z wieczkiem lub nakrętką, 
 • kadzidło oczyszczające energię, na przykład biała szałwia, 
 • kilka kawałków kory cynamonu, 
 • suszony rumianek, 
 • mięta pieprzowa, 
 • liść laurowy, 
 • zielony awenturyn
 • zielona świeca. 

Przygotowanie:

Zobacz także:

 1. Zanim przejdziesz do przygotowania zaklęcia, nastaw się na odpowiednie wibracje, na przykład za pomocą ćwiczeń lub medytacji. 
 2. Zacznij od oczyszczenia energii w słoiku, z pomocą okadzenia go białą szałwią. 
 3. Zacznij po kolei wkładać do słoika wszystkie wymienione składniki: korę cynamonu, suszony rumianek, miętę pieprzową, liść laurowy i jeden zielony awenturyn. Pamiętaj, aby robić to z dobrą i określoną intencją. Możesz powtarzać przy tym na głos afirmacje przyciągające pieniądze. 
 4. Kiedy wszystkie składniki będą już w słoiku, skup się ostatni raz na swojej intencji, a następnie zamknij go za pomocą wieczka lub nakrętki. 
 5. Zapal zieloną świecę, i uszczelnij zamknięcie słoika z pomocą wosku. 
 6. Słoik trzymaj w widocznym miejscu w swoim domu i mieszkaniu, tak, aby regularnie przypominał ci o nadchodzącym przypływie bogactwa! 

Kryształowe zaklęcie na pieniądze w słoiku 

Składniki:

 • szklany słoik z wieczkiem lub nakrętką, 
 • kadzidło oczyszczające energię, na przykład z białą szałwią, 
 • jadeit
 • zielony awenturyn, 
 • listek grubosza jajowatego, 
 • kawałek korzenia imbiru, 
 • suszony tymianek, 
 • kilka nasion dowolnej rośliny, 
 • pół szklanki ryżu lub mąki, aby połączyć wszystkie składniki, 
 • zielona świeca, 
 • kawałek papieru i długopis. 

Przygotowanie:

 1. Zanim przejdziesz do przygotowania zaklęcia, nastaw się na odpowiednie wibracje, na przykład za pomocą ćwiczeń lub medytacji. 
 2. Zacznij od oczyszczenia energii w słoiku, z pomocą okadzenia go białą szałwią. 
 3. Zacznij po kolei wkładać do słoika wymienione składniki: jadeit, zielony awenturyn, listek grubosza, kawałek imbiru, tymianek, nasionka, ryż lub mąkę. Pamiętaj, aby robić to z dobrą i określoną intencją. Możesz powtarzać przy tym na głos afirmacje przyciągające pieniądze. 
 4. Na kawałku papieru zapisz intencję przyciągającą pieniądze, na przykład Pieniądze płyną w moją stronę albo Moje życie jest pełne dostatku. Kartkę z intencją umieść w słoiku, a następnie zamknij go nakrętką lub wieczkiem. 
 5. Zapal świecę i wymów jeszcze raz na głos intencję. Uszczelnij zamknięcie słoika za pomocą wosku. 
 6. Słoik z zaklęciem umieść w widocznym miejscu, aby przypominał ci o nadchodzącym przypływie gotówki. 

Uwaga! Jeśli podczas tworzenia słoika z zaklęciem poczujesz chłód, niepewność, lęk, chaos lub negatywną energię, natychmiast przerwij pracę i oczyść atmosferę w pomieszczeniu za pomocą kadzideł. Spell jar zadziała korzystnie tylko wtedy, jeśli osoba tworząca go będzie czuła się komfortowo i bezpiecznie. 

Zaklęcia przyciągające pieniądze przy użyciu świecy

Zaklęcie na pieniądze możemy rzucić również podczas rytuału z użyciem świecy. Musimy jednak pamiętać, że tego typu “czary” nie są polecane dla osób początkujących. Zanim zabierzemy się za rytuały z wykorzystaniem płonących świec, powinniśmy zdobyć trochę doświadczenia w pracy z energią wszechświata. 

Rytuał na pieniądze ze świecą i monetami 

Składniki: 

 • zielona świeca, 
 • kilka monet o różnych nominałach, 
 • bawełniany woreczek, 
 • miseczka, 
 • łyżeczka mielonego cynamonu i gałki muszkatołowej, 
 • srebrna łyżeczka, 
 • kawałek papieru i długopis. 

Przygotowanie: 

 1. Zapal świecę. 
 2. Do miseczki włóż przyprawy i wymieszaj je za pomocą srebrnej łyżeczki. 
 3. Pomyśli intencję, najlepiej uwzględniając, ile konkretnie pieniędzy chcesz otrzymać. Zapisz swoją intencję na kawałku papieru. 
 4. Przyprawy, monety i kartkę z intencją przełóż do bawełnianego woreczka. Możesz związać go czerwoną wstążką lub kawałkiem nitki. 
 5. Powtórz jeszcze raz intencję na głos i zdmuchnij świecę. 
 6. Noś woreczek ze sobą, na przykład w kieszeni płaszcza lub torebce. 
 7. Kiedy uda ci się zgromadzić manifestowaną sumę pieniędzy, pozbądź się przypraw z woreczka. Wyraź wdzięczność do wszechświata, a następnie spal karteczkę z intencją, używając świecy wykorzystanej podczas rytuału. 
 8. Monet z woreczka możesz użyć kolejny raz, na przykład do następnego rytuału rytuału.