Prezentujemy horoskop tygodniowy na 25-31 stycznia. Co wydarzy się w twoim życiu prywatnym i zawodowym? Czy obecny aktualny układ planet jest dla ciebie korzystny? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziesz poniżej. Horoskop na ten tydzień pozwoli ci właściwie zaplanować najbliższą przyszłość, być może skłoni cię także do pewnych refleksji. Ale pamiętaj, że jesteś jedyną osobą, która może i powinna decydować o własnym życiu. Weź los we własne ręce! 

Horoskop tygodniowy na 25-31 stycznia

Tydzień liczy „tylko” siedem dni. Jednak warto dobrze je zaplanować. Nie mamy bowiem wątpliwości, że w tym czasie może się sporo wydarzyć w życiu zawodowym, jak również w prywatnym (m.in. w sferze miłości). 

Urodziłaś się pod znakami Barana albo Raka? W takim razie możesz odetchnąć z ulgą. Rozpoczynający się właśnie tydzień będzie dla ciebie bardzo dobry i spokojny. Jeżeli od dawna wstrzymujesz się z podjęciem ważnej decyzji, to idealny moment, by w końcu dokonać wyboru. Tym jednak razem nie kieruj się sercem, ale słuchaj uważnie, co podpowiada ci rozum (we współpracy z niezawodną intuicją).  

Los sprzyja także zodiakalnym Bykom. Dotyczy to przede wszystkim sfery finansów. Uważasz, że zasługujesz na podwyżkę? W takim wypadku powiedz o tym swojemu szefowi albo szefowej. Stwórz listę wszystkich swoich zasług i osiągnięć, dopisz do niej dodatkowe argumenty „za”, a następnie umów się na spotkanie. 

Twój znak zodiaku to Lew, Waga bądź Wodnik? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, w tym tygodniu z całą pewnością nie będziesz narzekać na nudę. Czekają cię bowiem interesujące spotkania towarzyskie (w świecie realnym lub za pośrednictwem jednej z popularnych platform społecznościowych). To dobry czas szczególnie dla osób urodzonych między 20 stycznia a 18 lutego. „Niosący wodę” będą w swoim żywiole!

Jeżeli urodziłaś się pod znakiem Koziorożca, wyłącz opcję „najwyższe obroty”. Ostatnio obowiązki zawodowe całkowicie cię pochłonęły. W związku z tym nie miałaś za dużo czasu dla siebie. W tym tygodniu powinnaś zwrócić uwagę na sprawy związane ze zdrowiem. Nie lekceważ takich objawów jak m.in. ból kręgosłupa czy suche, piekące oczy. Przypomnij sobie, kiedy ostatnio wykonywałaś podstawowe badania... Najwyższa pora trochę o siebie zadbać. 

Z kolei osoby spod znaku Ryb powinny popracować na samooceną. Nie będzie to łatwe, ale przyniesie (podświadomie) upragnione efekty. Jeżeli urodziłaś się między 19 lutym a 20 marca, możesz być pewna, że pracując nad sobą, bardziej polubisz swoje ciało, uwierzysz we własne możliwości, a także zwrócisz na siebie uwagę potencjalnych kandydatów i kandydatek na partnera czy partnerkę. Na pewno nie pożałujesz.

Ryby – horoskop, znak zodiaku, data urodzin, symbolika >>>

Horoskop tygodniowy miłosny na 25-31 stycznia 2021 dla każdego znaku zodiaku

Czego możemy spodziewać się w sferze uczuć? Które znaki zodiaku odnajdą w tym tygodniu prawdziwą miłość, a kto powinien przygotować się na totalne rozczarowanie? Spieszymy z odpowiedzią. W powietrzu czuć już Walentynki 2021. Ale pamiętaj, że nie musisz czekać do 14 lutego, by okazać czułość partnerowi czy partnerce, sobie albo wyznać komuś miłość. Ustal własne zasady gry. 

Jesteś spod znaku Bliźniąt? Gwiazdy nie mają wątpliwości, że w tym tygodniu powinnaś skupić się na miłości do samej siebie (i to niezależnie od tego, czy jesteś singielką czy tworzysz szczęśliwy związek). Zrób coś miłego dla swojego ciała i duszy. Od razu poczujesz się o wiele lepiej. 

Jeżeli należysz do grona zodiakalnych Panien, powinnaś mieć się na baczności. Już niebawem w twoim życiu (ponownie) pojawi się bowiem osoba, która kiedyś była dla ciebie bardzo ważna. Nie spodziewaj się jednak, że spotkanie z przeszłością będzie przyjemne. Niestety wspomniany już znajomy czy znajoma sporo namiesza. No chyba, że zareagujesz odpowiednio wcześnie i ją powstrzymasz. 

Horoskop erotyczny na 2021 rok dla każdego znaku zodiaku. Sprawdź, co się wydarzy w twoim życiu seksualnym >>>

Osoby, które urodziły się pod znakami Skorpiona bądź Strzelca, także powinny przygotować się na drobne problemy w życiu miłosnym. Jeśli chodzi o pierwszy z nich, niezwykle pomocna może okazać się szczera rozmowa. Natomiast zodiakalne Strzelce muszą w końcu uwierzyć we własne możliwości. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 25-31 stycznia 2021 dla każdego znaku zodiaku. Sprawdź, co cię czeka! >>>