Co przyniesie przyszłość? Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Jeśli chodzi o tę najbliższą, odpowiedź albo przynajmniej jakieś wskazówki, które pomogą ci wyznaczyć odpowiedni kierunek działań, możesz znaleźć w horoskopie tygodniowym na 5-11 grudnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku. Oto, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy na 5-11 grudnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Początek grudnia okazał się niezwykle intensywny. Strzelec, którego sezon trwa w najlepsze, dodał nam energii do działania. Wenus znajdująca się w opozycji do Marsa w retrogradacji sprawiła, że zwróciliśmy większą uwagę na relacje z innymi, samą / samym sobą oraz pieniędzmi. Natomiast Słońce ustawione w jednej linii z Antaresem mocno podniosło nasze wibracje. W dniach 5-11 grudnia 2022 roku też nie będziemy narzekać na nudę. Szczególnie istotne okażą się daty 7 grudnia (pełnia Księżyca w Bliźniętach) oraz 8 grudnia, gdy Wenus przetnie Centrum Galaktyki. Sprawdź, co to dla nas oznacza. 

Horoskop tygodniowy – pełnia Księżyca w Bliźniętach

7 grudnia, czyli w najbliższą środę Księżyc ponownie osiągnie pełnię swoich mocy. Tego dnia mogą do ciebie powrócić tematy i emocje, które towarzyszyły ci podczas pełni Krwawego Księżyca w listopadzie tego roku. A to wszystko za sprawą Marsa w retrogradacji. W ruchu wstecznym planeta może bowiem wywoływać lęk, jak również wpływać na poziom energii – nie zdziw się, jeśli poczujesz wyjątkowe zmęczenie bądź senność. Co więcej, pełnia Księżyca w Bliźniętach wprowadzi do twojego życia nieco ciepła. Wykorzystaj to, by ponownie rozpalić swój wewnętrzny ogień – szczególnie, gdy masz wrażenie, że wszystko, co cię otacza, straciło sens. Poświęć ten czas na przemyślenia dotyczące przeszłości, a także na odkrywanie tego, co sprawia ci największą przyjemność i co naprawdę cię uszczęśliwia. 

Horoskop tygodniowy – Wenus przetnie Centrum Galaktyki

Dzień później, czyli 8 grudnia, Wenus przetnie tak zwane Centrum Galaktyki, które jest uważane za niezwykle wrażliwy, a jednocześnie istotny dla nas punkt. Jest to bowiem bezpieczna przystań, a nawet dom silnie skoncentrowanej energii, jak również... wielu tajemnic. W tym wypadku Wenus, która – jak wspominaliśmy – ma ogromny wpływ na nasze relacje z innymi, samą lub samym sobą, a także z naszymi finansami, otworzy nasze serca. Dzięki niej skupisz się na tym, co dobre, dostrzeżesz pozytywy w różnych sferach swojego życia, poza tym poczujesz przepełniającą się wdzięczność. Spojrzysz łaskawiej nie tylko na innych i otaczający cię świat, ale również na siebie. 

Grudzień to czas podsumowań. Niemniej jednak naszym zdaniem lepiej nie oglądać się za siebie, tylko (z nadzieją) patrzeć w przyszłość. Dlatego już teraz mamy dla ciebie horoskop na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku (zobacz poniżej). Dzięki niemu dowiesz się, jakie możliwości oraz wyzwania przyniosą nadchodzące miesiące, jak również tego, co czeka cię w miłości. Zapowiada się niezwykle interesujący rok.