Rytuał na bogactwo podczas pełni - na czym polega? 

Rytuał na bogactwo podczas pełni to praktyka magiczna, która ma za zadanie przyciągnąć do naszego życia dostatek. W większości przypadków chodzi oczywiście o zasoby materialne. Magia przyciągająca najczęściej jest wykorzystywana przez osoby, które często mają pecha, szczególnie w kwestii finansów. Czasami zdarza się, że mamy poczucie, jakby los się na nas uwziął - wtedy z pomocą przychodzą wszelkiego rodzaju magiczne rytuały. 

Rytuały na pieniądze możemy przeprowadzać, aby:              

 • zapobiec pojawianiu się pechowych sytuacji, które mogłyby nadszarpnąć nasz budżet       
 • zdobyć podwyżkę lub awans w pracy, który zapewni nam większy dostatek      
 • zwiększyć swoje szanse na wygranie w loterii      
 • uzyskać lub utrzymać stabilność finansową      
 • zasmakować bogactwa     

Jakie rytuały robić w pełnię Księżyca? Przede wszystkim takie, w których wykorzystujemy świece, kryształy, magiczne zioła i specjalnie stworzone afirmacje. Według specjalistów z dziedziny ezoteryki, moc, którą wypełnia nas księżycowe światło sprawia, że jesteśmy w stanie przyciągnąć do swojego życia wszystko, co tylko sobie wymarzymy. 

Rytuał na bogactwo podczas pełni - czy jest skuteczny? 

Tak jak inne praktyki magiczne, rytuały na bogactwo podczas pełni nie mają na razie naukowo udowodnionej skuteczności. Jest jednak wiele osób, które regularnie używają magii w celu poprawienia swojej sytuacji życiowej. Trend możemy zaobserwować przede wszystkim na TikToku, gdzie wszelkiego rodzaju trendy witchcraft zdobywa coraz większą popularność. Kreatorzy / kreatorki i odbiorcy / odbiorczynie filmów, mówiących o zaklęciach na bogactwo twierdzą, że są one niezwykle skuteczne, szczególnie, jeśli wykonujemy je z pozytywnym nastawieniem, wiarą i zaangażowaniem. 

Dlaczego rytuały przyciągające dostatek powinniśmy odprawiać w czasie pełni? Energia trzeciej fazy Księżyca:

 • wyostrza naszą intuicję i wrażliwość, dzięki czemu łatwiej jest nam połączyć się z energią płynącą z kosmosu
 • daje nam większy dostęp do naszych emocji, dzięki czemu afirmacje stają się skuteczniejsze 
 • ładuje nas mocą, która sprawia, że odprawiane przez nas zaklęcia, czary czy rytuały działają z większą siłą

Nie możemy jednak zapominać, że skuteczność rytuałów zależy od wielu indywidualnych czynników. Wykonujesz je regularnie, ale nie widzisz żadnych efektów? Bardzo możliwe, że musisz najpierw przeprowadzić rytuał oczyszczenia, który pomoże przywrócić prawidłowy stan energetyczny twojego organizmu. 

Jak prawidłowo odprawić rytuał na bogactwo podczas pełni? 

Rytuał na bogactwo podczas pełni zadziała najlepiej, jeśli zostanie odprawiony w pełni sił fizycznych i umysłowych. Musimy też pamiętać, że: 

Zobacz także:

 • przed rozpoczęciem rytuału powinniśmy zrobić porządek i pozbyć się wszystkich starych, nieużywanych i zepsutych rzeczy - najczęściej przyciągają negatywną energię, która może osłabić moc rzucanych zaklęć 
 • kilka dni przed wykonaniem rytuału warto przejść na lekką dietę lub oczyszczający post 
 • rytuał przyciągający dostatek zadziała najlepiej, jeśli odprawimy go w dobrym humorze i z pozytywnym nastawieniem - zanim przejdziesz do wykonywania czarów, rozwiąż wszelkie konflikty, poświęć trochę czasu na wyciszenie i relaks 

Czego nie robić w czasie pełni Księżyca? Zrezygnuj z odprawiania skomplikowanych rytuałów, polecanych dla osób zaawansowanych. Zaniechaj też rzucania zaklęć, jeśli czujesz osłabienie lub twój organizm walczy z infekcją. 

Rytuały na bogactwo podczas pełni - instrukcja krok po kroku 

Zdecydowałaś się na odprawienie rytuału przyciągającego dostatek, ale nie wiesz, jak dokładnie go wykonać? Zerknij do jednej z instrukcji poniżej! 

Rytuał na bogactwo podczas pełni - rytuał z monetami

Przygotuj:

 • srebrną łyżeczkę 
 • trzy monety o niskich nominałach 
 • cynamon 
 • gałkę muszkatołową 
 • bawełniany woreczek
 • czerwona nitka lub wstążka 
 • kadzidło oczyszczające, na przykład z białą szałwią lub palo santo 
 • miseczkę 

Jak wykonać rytuał na bogactwo podczas pełni z monetami? 

 1. Praktykę rozpocznij podczas pełni. Wybierz miejsce na łonie natury, lub pomieszczenie dobrze oświetlone światłem księżycowym. Oczyść je z negatywnej energii za pomocą białej szałwii lub palo santo. 
 2. Do miseczki wsyp po łyżeczce gałki muszkatołowej i cynamonu. Dokładnie wymieszaj je używając srebrnej łyżeczki. Wyobraź sobie sumę pieniędzy, którą chcesz przyciągnąć do swojego życia. Wypełnij swój umysł wdzięcznością. 
 3. Zacznij rzucać trzema monetami. Powtarzaj czynność tak długo, aż uda ci się wyrzucić kombinację dwóch reszek i jednego orła. 
 4. Przyprawy i monety umieść w bawełnianym woreczku. Przewiąż go za pomocą czerwonej nitki lub wstążki. 
 5. Woreczek umieść w plecaku lub torebce i noś ze sobą na co dzień. Podczas kolejnej pełni odśwież jego zawartość, ponownie przeprowadzając rytuał. 

Rytuał na bogactwo podczas pełni - rytuał z ziołami i świecą 

Przygotuj: 

 • zioła przyciągające dostatek, na przykład bazylię, lawendę lub miętę
 • kilka przedmiotów, które kojarzą ci się z bogactwem, na przykład pamiątek z podróży czy prezentów od najbliższych 
 • świecę, najlepiej w zielonym kolorze 
 • kadzidło oczyszczające, na przykład z białą szałwią lub palo santo 
 • miseczkę 

Jak odprawić rytuał na bogactwo podczas pełni z ziołami? 

 1. Magiczną praktykę rozpocznij wieczorem, podczas pełni. Wykonuj ją na łonie natury, lub w pomieszczeniu, które jest dobrze oświetlone księżycowym światłem. 
 2. Oczyść otoczenie z wszelkiej negatywnej energii za pomocą kadzidła z białej szałwii czy palo santo. Obok siebie odpal zieloną świecę. 
 3. Usiądź wygodnie na ziemi i rozłóż wokół siebie wszystkie przygotowane przedmioty. Postaraj się zrelaksować i oczyścić umysł z wszelkich negatywnych myśli. Przyjmij do siebie moc, którą przekazuje ci Księżyc. Od tej pory powinnaś być wypełniona wyłącznie pozytywną energią. 
 4. Zacznij wizualizować wszystkie miłe i radosne chwile, na które mogłaś sobie pozwolić dlatego, że miałaś pieniądze. Skup się na pozytywnych wspomnieniach, pozwól, aby wypełniły cię wdzięcznością. 
 5. Kiedy poczujesz się gotowa, włóż do miseczki zioła, wymieszaj je, i podpal. W tym czasie pomyśl lub wypowiedz na głos afirmację przyciągającą bogactwo, na przykład „moje życie jest pełne dostatku” czy „jestem wdzięczna, że mam dużo pieniędzy”. Pamiętaj, że afirmacja powinna być sformułowana w czasie przeszłym lub teraźniejszym, nigdy przyszłym! 
 6. Spójrz na Księżyc w pełni i jeszcze raz powtórz wybraną afirmację. 
 7. Zakończy rytuał. Poczekaj, aż świeca samoistnie zgaśnie, a popiół po spalonych ziołach rozsyp na ziemi. Zasypiając, myśl o bogactwie i dostatku, które napływają do twojego życia.