Sierpień nie rozpoczął się zbyt dobrze, co? Pierwsze dni miesiąca przyniosły nam trochę wstrząsów, niepewności i nerwów, a u niektórych z nas jeszcze bardziej wzmogły poczucie FOMO, tego że coś wiecznie nas mija. Wygląda na to, że wszyscy żyją pełnią życia, korzystają z wakacji, a ty masz wrażenie, że dni przelatują ci przez palce? Nawet jeśli nie masz w perspektywie zagranicznych wakacji, szalonych wieczorów panieńskich czy dalekich wycieczek rowerowych, postaraj się znaleźć coś w swojej codzienności, co pozwoli ci nacieszyć się latem. Odkryj nieznane miejsce w swojej okolicy, pójdź na spacer o zachodzie słońca lub poczytaj książkę w parku, albo wypatruj deszczu Perseidów!

Noc spadających gwiazd 2022

Z 12 na 13 sierpnia czeka nas noc spadających gwiazd, więc śmiało powiedz Wszechświatowi swoje życzenie. Miej też w sobie odwagę, by próbować nowych rzeczy oraz dostrzegać miłe i często też małe przyjemności zwykłego dnia. A dla zdrowia odinstaluj na chwilę Instagrama, bo świat poza nim zacznie się robić coraz ciekawszy! Szczególnie w kwestiach miłosnych.

Wenus w Lwie

Wszystko za sprawą romantycznej Wenus, która 11 sierpnia 2022 wkroczy w znak odważnego Lwa. Zjawisko to ożywi twoje życie miłosne! Odczujesz wzbierającą mieszankę pasji, uczuć, żądzy i pragnienia bycia podziwianą i kochaną. To może oznaczać, że związki, w których nie czujemy się adorowane i doceniane mogą się zakończyć, natomiast wiele niby przelotnych  romansów za sprawą potrzeby lojalności ma szansę przerodzić się w coś stałego.

Wenus w Lwie zachęci nas też do odważnych gestów, wyznań miłosnych i poważnych deklaracji. Za to gęsta od napięcia seksualnego atmosfera sprawi, że pewne znajomości mogą zaskoczyć nas i stać się naprawdę gorące. Niewykluczone, że część z nas nakręcona seksulanie odważy się zaczepić swoich crushy, a co poniektórzy odezwą się nawet do swoich byłych (ups!). Jednak nie wszystkim erotyczna energia tego zjawiska będzie służyć, dlatego nic na siłę! Jeśli nie czujesz się ok, nie musisz w żaden sposób zmuszać się tego dnia do zbliżeń. Nie spiesz się, nic ci nie ucieknie.

Pełnia Księżyca w Wodniku

Następnego dnia, czyli 12 sierpnia 2022 czeka nas Pełnia Księżyca w zbuntowanym Wodniku. Będzie to trzecia i ostatnia już w tym roku Superpełnia. Wszyscy powinniśmy przygotować się więc na intensywne przeżycia, a szczególnie osoby spod znaków Lwa, Byka, Skorpiona i Wodnika – to one będą odczuwać ją najbardziej.

Za sprawą tej pełni mogą pojawić się bowiem drobne sprzeczki, staraj się więc unikać dramatów i niepotrzebnych konfrontacji. Niewykluczone, że to bliskie ci osoby poróżnią się w jakiejś ważnej sprawie i może nastąpić rozłam np. przyjaźni. Bądź czujna. Ale Pełnia Księżyca może przynieść też sporo dobrego, bo zachęci cię do zaangażowania się w to, co i kogo kochasz. Poczujemy chęć podjęcia ważnych decyzji dotyczących związków – czy wchodzimy dalej w to zobowiązanie czy całkowicie odpuszczamy. Ta ostatnia kwestia dotyczyć będzie przede wszystkim osób, którym nie układa się w relacjach, finalnie ich drogi się rozejdą. Ci zaś w szczęśliwych związkach zaczną rozmawiać o przywiązaniu na dłuższą metę.

I jak każda pełnia tak i ta piątkowa da ci możliwość skonfrontowania się z uczuciami i myślami przed którymi być może wcześniej uciekałaś. Będzie to czas zrobienia rachunku sumienia i odpowiedzenia sobie na pytanie, czy poświęcanie się pewnym relacjom jest ich warte. Pełnia pomoże nam przepracować to wszystko, co w sobie kumulowaliśmy, uwolnić i dać nam tym samym nowy start. Natchnie nas też odwagą i determinacją, by powalczyć o swoje marzenia. A na to nigdy nie jest za późno.

Zobacz także: