Wielkie rewolucje w Polsacie

Mocne zmiany w Telewizji Polsat to w pierwszych dniach 2023 roku bez wątpienia jeden z najgorętszych tematów w polskich mediach. Szerokim echem w sieci odbiły się przede wszystkim personalne roszady w jednym z flagowych programów stacji – „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wiadomo już, że z rozrywkowym show pożegnali się związani z nim od samego początku Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Co ciekawe, z nieoficjalnych doniesień wynika, że za noworocznymi rewolucjami w Polsacie stoi osobiście sam Edward Miszczak.

Przypomnijmy, że były szef telewizji TVN właśnie zastąpił Ninę Terentiew na stanowisku dyrektora programowego oraz objął prestiżową funkcję wiceprezesa Polsatu. Jak donosi jeden z czołowych tabloidów, poważne przetasowania objąć mają również dotychczas najpopularniejszy format kanału, czyli „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Iwona Pavlović o plotkach na temat swojego odejścia z „Tańca z Gwiazdami”

 Z ustaleń „Super Expressu” wynika, że po przejściu Edwarda Miszczaka do Polsatu o swoją posadę może martwić się również ikona polskiej wersji „Tańca z Gwiazdami”, Iwona Pavlović. Utytułowana tancerka, która od wielu lat spełnia się jako międzynarodowa sędzina taneczna i konferansjerka, zasiada w jury „TzG” od pierwszej edycji z 2005 roku. Dlaczego więc „Czarna Mamba” miałaby nagle stracić pracę w kultowym show? Według tabloidu chodzi o jej relacje z obecnym szefem Polsatu.

O swoje losy mogą martwić się inne polsatowskie gwiazdy. Szczególnie Iwona Pavlović, która zasiadała w jury „Tańca z Gwiazdami”, gdy program za czasów Miszczaka pokazywał TVN, a potem przeszła do Polsatu. A to zostało uznane za zdradę… – czytamy.

Pavlović początkowo nie komentowała tych sensacyjnych doniesień. Do sprawy odniosła się dopiero na prośbę jednego z serwisów show-biznesowych. Jurorka nie była zbyt wylewna. Okazuje się, że jurorka nie wciąż nie wie, czy w ogóle powstanie kolejna edycja show. 

Ja nie mam pojęcia nawet, czy będzie „Taniec z Gwiazdami”, więc zostawiam to bez komentarza – powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Przypomnijmy, że z informacji przekazanych niedawno przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że dla „TzG” zabrakło miejsca we wiosennej ramówce Polsatu.

Jeśli „Taniec z Gwiazdami” powróci na antenę, to dopiero jesienią – poinformowano.

Zobacz także:

Zapytana o to, czy w ogóle chciałaby dalej oceniać występy celebrytów, gdyby faktycznie kontynuowano produkcję programu, także nabrała wody w usta.

Nie będę tego komentować. Zobaczymy – oznajmiła.

Wyobrażacie sobie „Taniec z Gwiazdami” bez Iwony Pavlović?