Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak są razem już od przeszło pół roku. Historia ich związku nie jest żadną tajemnicą, bowiem panowie poznali się i zakochali w sobie na planie telewizyjnego show. Emitowany pod koniec ubiegłego roku na antenie stacji TTV „Prince Charming” był pierwszym w historii polskiej telewizji programem randkowym z udziałem wyłącznie nieheteronormatywnych mężczyzn.

Przełomowy format nagrywany był ze sporym wyprzedzeniem. Z tego powodu Jacek i Oliwer przez kilka miesięcy musieli milczeć na temat łączącego ich uczucia, aby nie zdradzić widzom przedwcześnie przebiegu show. Swoim szczęściem mogli podzielić się dopiero po emisji ostatniego, finałowego odcinka. Ku uciesz fanek i fanów, okazało się, że udało im się zbudować relację poza programem.

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak o adopcji dziecka

Jelonek i Kubiak skutecznie podtrzymują zainteresowanie mediów licznymi wypowiedziami na temat swojego związku. W jednym z ostatnich wywiadów para odpowiedziała na nurtujące sporo osób pytania na temat przyszłości ich relacji. Redaktor serwisu Pomponik.pl zapytał ich wprost, czy planują pójść w ślady takich znanych gejowskich par jak Elton John i David Furnish czy Neil Patrick Harris i David Burtka i zostać rodzicami.

Ten temat poruszaliśmy wielokrotnie. Gdzieś tam temat dziecka się pojawiał. Wszystko przez to, że Oliwer w programie powiedział, że chciałby mieć dzieci. Ja powiedziałem, że chciałbym mieć dzieci, ale nie czuję się osobą dostatecznie dojrzałą. To jednak bardzo duża odpowiedzialność. Trzeba mieć swoje życie totalnie przearanżowane. Może w dalekiej przyszłości tak. Pytanie tylko, czy w tym kraju - wyznał Jacek.

Chodzi o to, żeby to dziecko nie miało nieprzyjemności z tytułu tego, że jego rodzice są parą homoseksualną. Wiadomo, jak niestety czasami jest - doprecyzował Oliwer.

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak o wynajęciu surogatki

Zapytani o to, czy ewentualnie woleliby adoptować dziecko, czy raczej skorzystać z usług surogatki, obydwaj zdecydowanie skłonili się ku tej pierwszej opcji.

Na ten moment, mi się przynajmniej wydaje, że jest naprawdę bardzo dużo dzieci, które rzeczywiście potrzebują tego domu, nie mają go zapewnionego. Adopcja więc jak najbardziej. Ale to też jest kwestia dialogu. Zobaczymy, jak już będziemy gotowi, jak już będziemy poważnie rozmawiać, to wtedy zastanowimy się nad opcją - wyjaśnił Kubiak.

Mam podobne zdanie. Tak zupełnie szczerze, to nigdy o tym (skorzystaniu z usług surogatki - przyp red.) nigdy nie myślałem. Mam przyjaciół mieszkających w Hiszpanii i Kapsztadzie, którzy rzeczywiście adoptowali dzieci. Myślę, że ja bym najpierw przeszedł przez ten proces adopcji. Zobaczył, jak to wygląda - dodał Jelonek.

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak o wyprowadzce z Polski

Jacek Jelonek od lat związany jest z branżą fashion. Jako odnoszący sukcesy model miał okazję podróżować po całym świecie, a także mieszkać za granicą, m.in. w Dubaju. Na razie jednak nie rozważa ponownej wyprowadzki z ojczyzny.

Zobacz także:

Wyprowadzka na razie nie. Ale jak byliśmy ostatnio na naszych pierwszych wakacjach na Cyprze, z ciekawości zaczęliśmy oglądać różne mieszkania i stwierdziliśmy, że taniej jest kupić dom z widokiem na morze na Cyprze niż mieszkanie 70-metrowe w WarszawieJest to więc kusząca opcja, żeby wyjechać - zdradził „Książę”.

Na razie to jest tylko w sferze planów - dodał jego ukochany.

Trzymacie za nich kciuki?