Fani programu „Prince Charming Polska” doczekali się! We wtorkowy wieczór stacja TTV oraz serwis Player.pl wyemitowały finałowy odcinek show, w którym poznaliśmy ostateczną decyzję tytułowego „księcia”. Choć serce Jacka Jelonka było nieco rozdarte między dwoma finalistami, w końcu dokonał ostatecznego wyboru mężczyzny, wobec którego jego uczucia były najsilniejsze.

Jacek Jelonek po raz pierwszy o związku z uczestnikiem „Prince Charming”

Nie jest tajemnicą, że premierowa edycja pierwszego w historii polskiej telewizji gejowskiego reality show nagrywana była już kilka miesięcy temu. W tym czasie Jacek oraz uczestnicy programy nie mogli publicznie wypowiadać się na temat swojego życia uczuciowego, aby nie zdradzić widzom, jak zakończył się program. Po emisji ostatniego odcinka wszystko jednak stało się już jasne. Okazuje się, że Jackowi i wybranemu przez niego 25-letniemu Oliwerowi udało się stworzyć relację poza programem.

W końcu możemy pochwalić się naszymi pierwszymi wspólnymi zdjęciami. Ostatnie 167 dni spędziliśmy schowani w domowym zaciszu, aby przypadkiem nie zdradzić nikomu finału naszej wspólnej przygody w „Prince Charming Polska” - napisał Jacek.

Jacek cieszy się z tego, że nie musi już dłużej ukrywać związku z ukochanym.

Od dzisiaj, w końcu możemy wychodzić z domu razem, bez kaptura i ciemnych okularów, udając kuriera - oficjalnie razem - dodał.

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak oficjalnie razem

Pierwsze wspólne zdjęcia Jacka i Oliwera znajdziecie już teraz w naszej galerii.