Walentynki 2020 nadchodzą wielkimi krokami. Przypomnijmy, że święto zakochanych obchodzimy zwyczajowo 14 lutego, czyli… jutro! Macie ostatnią szansę na kupienie prezentu dla swojej drugiej połówki, a także na zorganizowanie czegoś wyjątkowego. Jak spędzić Walentynki 2020? Przygotowałyśmy dla was kilka ciekawych opcji. Chcielibyście pójść na romantyczną kolację, zaszaleć na imprezie, a może wolelibyście zostać w domu? Jesteśmy przekonane, że nasze propozycje przypadną wam do gustu.

Jak spędzić Walentynki 2020 – romantyczna kolacja

Romantyczna kolacja przy świecach to absolutny klasyk. Sprawdza się niemalże w każdym wypadku! Warto wspomnieć, że większość popularnych restauracji tworzy specjalne – walentynkowe menu. Klienci mogą spróbować m.in. dań z afrodyzjakami (m.in. z owocami morza czy czekoladą) w rolach głównych. Gdzie wybrać się na walentynkową randkę? O tym możecie przeczytać TUTAJ. Najlepsze adresy poleciła nam Karolina Milczanowska, czyli redaktor naczelna Have a Bite Kraków.

Glamour x Niebo, czyli najlepsza impreza walentynkowa w mieście

Jak spędzić Walentynki 2020? Jeżeli chcecie trochę zaszaleć, wpadnijcie na imprezę Glamour Toujours w warszawskim klubie Niebo. Gwarantujemy, że będziecie świetnie się bawić! Zadbają o to m.in. I Say Mikey, BØGUTA Ø2, Borruci & Kotojeleń (Rapperoni) oraz Zeppy Zep, którzy w święto zakochanych staną za DJ-ką. Dwa lata temu, jak również w ubiegłoroczne Walentynki klub Niebo pękał w szwach. Jesteśmy przekonane, że w tym roku będzie podobnie!

PS. Wypowiadając hasło Glamour, otrzymacie kieliszek prosecco ze specjalną zniżką!

Jak spędzić Walentynki 2020 – seans filmowy w domu

Jeśli chcecie spędzić Walentynki 2020 w domu, obejrzyjcie jedną z popularnych komedii romantycznych wszech czasów. Notting Hill, To właśnie miłość, a może Kocha, lubi, szanuje? Te filmy ogląda się najlepiej w święto zakochanych! Organizując domowy seans filmowy, nie zapomnijcie o dobrym winie, popcornie lub innych przekąskach.

Komedie romantyczne wszech czasów. Filmy o miłości, które trzeba zobaczyć przynajmniej raz w życiu! >>>

Popieram związki – walentynkowa kampania KPH

Kampania Przeciw Homofobii już po raz szósty organizuje akcję Popieram związki. Co więcej, planuje pobić rekord. KPH chce sfotografować (aż!) pół tysiąca osób, które chcą związków partnerskich i równości małżeńskiej w Polsce. A to wszystko w zaledwie dwie godziny (między 13:00 a 15:00). Na czym polega akcja? Wystarczy, że zapozujecie do zdjęcia z tabliczką z hasłem „popieram związki”. KPH opublikuje je na swoich profilach w mediach społecznościowych i doda odpowiednie hashtagi. Happening odbędzie się 15 lutego 2020 na Placu Zbawiciela w Warszawie. Nie może was tam zabraknąć!

Zobacz także: