Młodzi, ambitni, pewni siebie i szalenie przystojni. Bohaterami najnowszej kampanii marki Vistula zostali polscy modele z Jakobem Koselem i Adrianem Włodarskim na czele. Poznajcie Bartka, Gabriela i Wiktora.

Jakoba Kosela chyba nikomu przedstawiać nie trzeba, prawda? Finalista 5. edycji Top Model świetnie sobie radzi w modelingu i od 2 lat aktywnie pojawia się zarówno na wybiegach, jak i w kampaniach polskich i zagranicznych marek. Wciąż nie spełnił swojego największego marzenia, czyli udziału w paryskim tygodniu mody, jednak znając jego determinację w dążeniu do celu, to tylko kwestia czasu.

Adrian Włodarski, reprezentant agencji Rebel Models od kilku lat świetnie sobie radzi w Polsce i za granicą. W jego portfolio znajdziecie współpracę z takimi markami jak: Daks, Gucci, Etro, Zara, Diesel, Vivienne Westwood, Ermenegildo Zegna, Viktor & Rolf, Louis Vuitton czy Just Cavalli.

Bartek Aniołkowski, Gabriel Kołątaj i Wiktor Dziurlikowski dopiero zaczynają karierę modela i z całą pewnością ich udział w najnowszej kampanii marki Vistula to spore wyróżnienie. 

Autorem zdjęć sesji zdjęciowej Vistula wiosna-lato 2016 jest Mateusz Stankiewicz, jako tło do zdjęć posłużył warmińsko-mazurski krajobraz, a dokładnie brzeg i okolice jeziora Wulpińskiego. 

"Na pierwszym planie nadal jest garnitur, lecz także w odmłodzonej wersji, w nowocześniejszej i luźniejszej stylizacji. Noszony do białej koszuli, ale też do swetra czy T-shirtu ukazuje całe swoje spektrum możliwości, będąc niezastąpionym w każdej praktycznie sytuacji"– mówi Wojtek Bednarz, projektant marki.