Jędrzej Hycnar – zapamiętajcie to nazwisko. Aktor dostaje bowiem kolejne – coraz bardziej interesujące role w rodzimych serialach, filmach, a także spektaklach teatralnych, a co za tym idzie: robi się o nim coraz głośniej. Wystąpił w kilku produkcjach TVN-u, współpracuje również z Netfliksem. W lutym 2023 światło dzienne ujrzał serial „Dziewczyna i kosmonauta”, w którym wciela się w jedną z głównych ról. To dobra okazja, by poznać go trochę lepiej. Oto wszystko, co wiemy o jego życiu prywatnym i zawodowym. 

Jędrzej Hycnar – kim jest? 

Jędrzej Hycnar należy do grona gwiazd, które bardzo dbają o swoją prywatność. Niechętnie mówi o sprawach osobistych w wywiadach i raczej nie publikuje zdjęć z bliskimi w mediach społecznościowych. Mimo to wiadomo, że urodził się 6 kwietnia 1997 roku, a jego znak zodiaku to Baran. Pochodzi z Tarnowa. Ma siostrę i brata, który również jest aktorem. Wiele fanek oraz fanów zastanawia się, czy jest w związku. Dlatego warto wspomnieć, że w wywiadzie, którego w 2021 roku udzielił serwisowi „Onet. Kobieta", przyznał, że jest zakochany po uszy w swojej dziewczynie, w synu i teatrze. 

Jędrzej Hycnar – brat 

Nie ma jednak wątpliwości, że Jędrzej Hycnar ma wyjątkową relację ze wspomnianym już bratem. Marcin Hycnar, bo właśnie tak brzmi jego nazwisko, jest od niego o 14 lat starszy i również zajmuje się aktorstwem. Są do siebie bardzo podobni. Nie chodzi tylko o wygląd czy zainteresowania, ale też o głos. Co ciekawe, 25-latek ujawnił w wywiadach, że w dzieciństwie często jeździł z rodziną do Teatru Narodowego, gdzie występował jego brat. 

Jędrzej Hycnar – role w filmach i serialach, teatr, dubbing 

Jędrzej Hycnar rozpoczął przygodę z aktorstwem jeszcze w dzieciństwie. Studiował na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jak wspomniałyśmy, mimo młodego wieku Jędrzej Hycnar może pochwalić się rolami w wielu naprawdę interesujących projektach. Grał m.in. w serialach „Żywioły Saszy”, „Receptura”, „Kontrola”, „Marzec '68”, „Brokat” czy „Dziewczyna i kosmonauta”. Jędrzej Hycnar występuje także w teatrze. Można oglądać go na deskach Och-Teatru, Teatru Polonia, jak również Garnizonu Sztuki. Co więcej, jest aktorem dubbingowym. 

Jędrzej Hycnar – Instagram 

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o Jędrzeju Hycnarze, możecie zajrzeć na jego profil na Instagramie. Znajdziecie go pod nickiem @jedrzejhycnar. To właśnie za pośrednictwem oficjalnego konta w popularnej aplikacji aktor informuje o nowych projektach zawodowych. Zdecydowanie rzadziej (ale jednak) dzieli się kadrami z życia prywatnego, np. z wakacji. Zobaczcie: