Jenna Ortega na początku kojarzona była z długimi włosami, które związane były w dwa warkocze (era „Wednesday”). Pod koniec zeszłego roku młoda gwiazda zdecydowała się na totalną metamorfozę i ścięła włosy na długość boba. Postawiła na modny wtedy wolf cut, który pełen jest objętości. Teraz nadszedł czas na kolejną zmianę, a o objętości można zapomnieć. Zobaczcie, jak wygląda Jenna i przy okazji, jaka fryzura będzie hitem już niedługo.

Jenna Ortega zmieniła fryzurę. Tak będziemy się czesać jesienią 2023

W najnowszym poście 21-latki na Instagramie możemy zobaczyć ją w nowej odsłonie. Aktorka jakiś czas temu podjęła współpracę z Adidasem, dlatego ten post jest reklamą sportowej marki. Nie sposób nie zwrócić uwagi na jej nowy look, a dokładniej nową fryzurę. Trochę się zmieniło.

Gwiazda „You” i „Wednesday” zostawiła co prawda swojego boba, jednak jest on trochę dłuższy niż ten klasyczny. Za to zrezygnowała z objętości na rzecz opadających, prostych włosów. Taki efekt nazywa się glass hair – włosy są gładkie i pełne blasku, niczym lśniąca tafla. Wygląda to super sleek. Do tego Ortega postawiła na przerzedzoną grzywkę na całe czoło. Wcześniej nosiła curtain bangs. Trzeba przyznać, że zmiana jest widoczna, ale zarazem niezwykle subtelna. Jak podoba wam się Jenna w odświeżonej wersji? Nam bardzo. 

Glass hair – najmodniejsza fryzura na jesień 2023

Ponieważ jesień zbliża się wielkimi krokami, to szukamy już inspiracji na nadchodzące miesiące. Znalazłyśmy je w nowej fryzurze gwiazdy. Lśniące, idealnie proste i gładkie włosy będą królować w przyszłym sezonie. Jednak nie będziemy ich zapuszczać, a właśnie nosić tak jak Jenna – w wersji short.

Bob nigdy nie wychodzi z mody i jest ponadczasowy, dlatego zostaje z nami na kolejne miesiące. Zmieniają się tylko jego wersje. Tej jesieni stawiamy na fryzurę glass hair, która jest elegancka i prosta w stylizacji. Nie trzeba właściwie nic robić, bo broni się sama. Taki błyszczący bob idealnie wyglądać będzie z golfami, płaszczami czy marynarkami. Zainspirujecie się? My jesteśmy totalnie na tak.