Już w ten weekend ma odbyć się drugi ślub państwa Afflecków. Przypomnijmy, że pierwszy miał miejsce się w Las Vegas. Na kolejny ślub będą mogli przyjść przyjaciele i rodzina gwiazd, którzy nie byli obecni na pierwszej ceremonii w słynnej Little White Chapel. Dodatkowo ceremonii przewodził będzie bliski przyjaciel Jennifer. Zobaczcie kto to!

Kto udzieli drugiego ślubu Jennifer Lopez i Benowi Affleckowi?

Jak donosi „Page Six” ślubu piosenkarce i aktorowi udzieli Jay Shetty – coach, założyciel podcastu „On Purpose”, autor i internetowy guru. To właśnie on będzie czynił honory. Prywatnie jest również przyjacielem Jennifer, co prawdopodobnie było głównym czynnikiem w wyborze go do roli „urzędnika”.

Jay Shetty – kim jest najbardziej znany coach internetu, który udzieli ślubu Jennifer Lopez i Benowi Affleckowi?

Jay Shetty ma swój własny podcast „On Purpose”, w którym rozmawia z gwiazdami. Gościł już między innymi Willa Smitha, Khloe Kardashain czy Gwenyth Paltrow. Podcast został pobrany 64 miliony razy! W 2020 roku „Forbes” uznał jego podcast za najbardziej popularny na świecie.

Oczywiście pojawiła się u niego również Jennifer, z którą przyjaźni się od paru lat. Piosenkarka zaproponowała Jay’owi, żeby udzielił 4 ślubów w ramach promocji najnowszego filmu, w którym występuje – „Marry Me”.

Shetty podzielił się wtedy swoimi odczuciami w mediach społecznościowych. Kiedy Jennifer Lopez prosi cię o udzielenie 4 ślubów i opowiedzenie o sile miłości podczas specjalnego występu promującego „Marry Me”, mówisz tak. To było niesamowite przeżycie zobaczyć 4 piękne pary, które składają sobie przysięgę oraz Jennifer Lopez i Malumę którzy śpiewają na ich ślubach. Ich historie wzruszyły wszystkich. Jestem ogromnie wdzięczny, że mogłem w tym uczestniczyć.

Jennifer i Ben to nie pierwsza celebrycka para, której ślubu udzieli Jay. We wrześniu zeszłego roku Shetty poprowadził ceremonię Lily Collins i Charliego McDowella.

Jay jest również byłym hinduskim mnichem. Napisał hitową książkę „Zacznij myśleć jak mnich”, która ujrzała światło dzienne w 2020 roku. Stała się ona bestsellerem „New York Timesa”. W książce Jay dzieli się swoją mądrością, którą zgromadził za czasów, gdy wiódł zakonne życie jako hinduski mnich. Książka dzieli się na trzy części, które mają pomóc w lepszym życiu. Są to „Porzuć stare przyzwyczajenia”, „Poznaj swoje mocne i słabe strony” i „Dawaj”.

Zobacz także:

Bardzo możliwe, że na ślubie swoich przyjaciół również wygłosi jakąś przemowę. Ciekawe, co powie na ceremonii, która odbędzie się już w ten weekend!