Selenę Gomez obserwuje na Instagramie ponad 172 miliony osób. W czasie kwarantanny wokalistka postanowiła wykorzystać swoje niebotyczne zasięgi do tego, aby uświadomić fanów z całego świata, a także dostarczyć im nieco rozrywki w tym (powiedzmy sobie szczerze) ciężkim okresie. Kilka dni temu na Instagram Stories podzieliła się listą ulubionych filmów, programów telewizyjnych, książek, podcastów i utworów muzycznych. Fani od razu zauważyli, że Selena Gomez słucha m.in. utworu swojego byłego chłopaka, czyli The Weeknd. Domyślacie się, o którą piosenkę chodzi?

Selena Gomez zdradziła, co ogląda, czyta i czego słucha w czasie kwarantanny

Wśród filmów, które Selena Gomez poleciła swoim fanom, znalazły się takie produkcje jak Niewidzialny człowiek, Zabójcze ciało, American Hustle, Nieoszlifowane diamenty, Clueless, Słodkie i ostre, After the Wedding, Zodiak, Wybory oraz Igraszki z losem (Flirting with Disaster). Okazuje się, że gwiazda jest fanką komedii, a także dramatów psychologicznych i dreszczowców. Niektóre z wymienionych przez nią propozycji spodobają się jedynie fanom mocnego kina. Czas na seriale i programy telewizyjne! Z relacji na Instagram Stories dowiadujemy się, że wokalistka lubi The Morning Show – hitową produkcję z Jennifer Aniston i Reese Witherspoon w rolach głównych, Good Girls, The Servant, SNL oraz The Mind, Explained. A jakie książki warto przeczytać zdaniem Seleny Gomez? Jedną z jej ulubionych jest autobiografia Michelle Obamy, czyli Becoming. Moja historia. Zupełnie nie dziwi nas ten wybór – książka od dnia, w którym pojawiła się na rynku, zbiera same pozytywne recenzje. Na liście must read stworzonej przez Selenę Gomez pojawiły się również The Undocumented Americans i Signs: The Secret Language of the Universe. Jednak te książki nie zostały przetłumaczone na język polski.

 

Jakie podcasty poleca Selena Gomez? On Purpose with Jay Shetty, Wait, Wait… Don’t Tell Me, A New Earth oraz Get Sleepy. Uwaga, mamy dla was dobrą wiadomość. Wszystkie podcasty dostępne są na platformie Spotify. Możecie ich słuchać bez problemu!

Ruszamy z podcastami! Rosalie. pierwszym gościem GLAMOUR Sound On >>>

Oczywiście największe emocje wzbudziły piosenki, które Selena Gomez poleciła na swoim Instagramie. Okazuje się, że wokalistka słucha w czasie kwarantanny utworu Snowchild z nowej płyty swojego ex – The Weeknd. Spędza czas również w towarzystwie takich kawałków jak If the World Was Ending autorstwa JP Saxe, You Say od Lauren Daigle, The Blessing w wykonaniu Kari Jobe i Cody’ego Carnesa, a także hitu Roddy’ego Richa, czyli The Box. Koniecznie dodajcie te utwory na swoją playlistę!