Jennifer Lopez i Ben Affleck – para, dzięki której ponownie uwierzyłyśmy w prawdziwą miłość. W show-biznesie uchodzą za związek, który pokazuje, że jeśli ktoś jest sobie pisany, to odnajdzie się z powrotem. Zakochani obchodzą właśnie pierwszą rocznicę swojego ślubu. Wokalistka pokazała nam dwa zdjęcia z uroczystości i być może dała nam znać o tym, że wydaje nową piosenkę…? Poznajcie szczegóły.

Jennifer Lopez świętuje pierwszą rocznicę ślubu z Benem Affleckiem

W mediach społecznościowych artystki pojawił się post, zadedykowany aktorowi, z dwoma ślubnymi zdjęciami. Pierwsze z nich przedstawia roześmianych zakochanych. Ben trzyma Jennifer na rękach. Ubrani są oczywiście w stylizacje z uroczystości. 54-latka w białą suknię, a 51-latek w biały garnitur. Druga fotografia jest jeszcze bardziej prywatna. Widzimy na niej całujące się małżeństwo na tle fajerwerków. Magicznie!

Gwiazda dodała też opis, w którym zwróciła się wprost do męża.

Rok temu… Drogi Benie,

Siedzę tu sama / Patrzę na mój pierścionek / Czuje się przepełniona / To sprawia, że chcę śpiewać / Jak się tu znaleźliśmy / Bez przewijania do tyłu / Oh my / To jest moje życie… Jennifer – napisała wokalistka.

Jennifer Lopez wydaje nową piosenkę? A może album?

Opis posta wydaje się dość dwuznaczny. Z jednej strony słowa mogą być po prostu skierowane do Bena, z drugiej jednak mogą być tekstem piosenki. I dla nas tak to właśnie brzmi. JLo od dawna zapowiada wydanie nowej muzyki, która nawiązywać będzie właśnie do powrotu do jej ukochanego. Być może właśnie poznaliśmy tekst jednego z utworów?

Fani również się niecierpliwią i pragną usłyszeć coś nowego od swojej idolki. Girl, gdzie jest album – napisała jedna z obserwatorek. Oprócz komentarzy o muzyce posypały się oczywiście słowa na temat relacji Mr & Mrs Affleck. Gratulacje się nie kończą, a my się do nich dołączamy! Życzymy kolejnych pięknych lat razem.

Jeśli jeszcze nie znacie historii tego nietypowego, ale pięknego związku, to przeczytacie ją w artykule poniżej. Zdecydowanie warto.

 

Zobacz także: