W połowie lutego tego roku rodzime media poinformowały, że Jessica Mercedes i Kuba Karaś rozstali się. Według informatora serwisu „Pudelek”, decyzja o zakończeniu trwającego kilka lat związku została podjęta przez muzyka podczas podróży do Stanów Zjednoczonych. Głowni zainteresowani całą sprawą nie komentowali plotek. Niemniej jednak temat nie ucichł. Po kilku tygodniach zaczęto mówić o tym, że Jessica Mercedes i Kuba Karaś dali sobie jeszcze jedną szansę. I wszystko wskazuje na to, że właśnie tak jest. Współtwórca The Dumplings opublikował wymowne zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Uwagę fanek i fanów zwrócił również towarzyszący mu opis. O co chodzi? 

Jessica Mercedes i Kuba Karaś znowu są razem?

Na początku marca 2022 roku „Pomponik” podał, że Jessica Mercedes i Kuba Karaś wrócili do siebie. Podobno zaczęło się od kilku (niezobowiązujących) spotkań. Następnie gwiazda sieci oraz muzyk postanowili skorzystać z pomocy terapeuty. Jak twierdzi informator wspomnianego serwisu, już po pierwszej rozmowie z ekspertem uświadomili sobie, że chcą być znowu razem, że bardzo im na sobie zależy. Prawdopodobnie będą kontynuować terapię, aby odbudować łączącą ich relację. 

Już po pierwszej wizycie obydwoje wiedzieli, że chcą do siebie wrócić. Przy pomocy kilku pytań psychoterapeuty zdali sobie sprawę, że naprawdę im na sobie zależy. Przez najbliższe miesiące zamierzają jeszcze chodzić do poradni, aby popracować nad swoją relacją. A jak to się skończy? Nikt nie wie. Może ślubem? - ujawnia informator serwisu „Pomponik”. 

Jessica Mercedes i Kuba Karaś wrócili do siebie? Muzyk potwierdził medialne doniesienia 

Jessica Mercedes oraz Kuba Karaś długo nie komentowali medialnych doniesień. Jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce opublikowała relację na Instagram Stories, w której wyjaśniła, co działo się ostatnio w jej życiu i dlaczego ograniczyła aktywność w mediach społecznościowych. Choć wiele osób liczyło, że powie coś o (domniemanym) rozstaniu, główna zainteresowana całą sprawą nie poruszyła tego tematu. 

Na dość oryginalny komentarz zdobył się natomiast Kuba Karaś, który w piątek (25 marca) wrzucił do sieci zdjęcie z kawą w roli głównej. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że – zamiast klasycznego latte art – widać na niej twarz Jessiki Mercedes

Buzie widzę! W tym pianku! Przyszła wiosna. I miłość radosna – napisał Kuba Karaś na swoim profilu na Instagramie. 

Według obserwatorów i obserwatorek Kuby Karasia, zdjęcie, opis, a także towarzyszące mu emotikony (w tym jedna w kształcie serca) to dowód na to, że ich idol znów jest w związku z gwiazdą internetu. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Wśród nich kilka słów od Jessiki Mercedes: wiosna, lato, jesień, zima. Co ciekawe, 28-latka także uzupełniła swój komentarz o znaczek w kształcie serduszka. Wzbudzającą wiele mocji fotografię możecie zobaczyć poniżej. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.

Zobacz także: