John Legend i Chrissy Teigen przeżywają ostatnio ciężkie chwile. Ta popularna para straciła niedawno trzecie dziecko, o czym żona muzyka poinformowała na Instagramie. Modelka wrzuciła na swój profil kilka czarno-białych zdjęć ze szpitala, gdzie towarzyszył jej mąż, a także poruszający wpis. Jesteśmy w szoku i odczuwamy ból, o którym wcześniej tylko słyszeliśmy. To rodzaj bólu, jakiego wcześniej nie czuliśmy. Nie byliśmy w stanie zatrzymać krwawienia i podać dziecku potrzebnych mu płynów, pomimo wielu worków z transfuzją krwi”  napisała w poruszającym oświadczeniu modelka.

Dodała również, że zawsze czekali z Johnem z nadaniem imienia do ostatniego momentu, ale swoje trzecie dziecko (para spodziewała się chłopca) zaczęli nazywać Jack, kiedy był jeszcze w brzuchu – „Jack ciężko pracował, aby być częścią naszej rodziny i będzie nią zawsze”. Poruszającą publikację skomentowali m.in. Kim Kardashian-West, Hailey Bieber, Channing Tatum i Paris Hilton, którzy wyrazili swoje współczucie dla Chrissy i Johna.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We are shocked and in the kind of deep pain you only hear about, the kind of pain we’ve never felt before. We were never able to stop the bleeding and give our baby the fluids he needed, despite bags and bags of blood transfusions. It just wasn’t enough. . . We never decide on our babies’ names until the last possible moment after they’re born, just before we leave the hospital. But we, for some reason, had started to call this little guy in my belly Jack. So he will always be Jack to us. Jack worked so hard to be a part of our little family, and he will be, forever. . . To our Jack - I’m so sorry that the first few moments of your life were met with so many complications, that we couldn’t give you the home you needed to survive. We will always love you. . . Thank you to everyone who has been sending us positive energy, thoughts and prayers. We feel all of your love and truly appreciate you. . . We are so grateful for the life we have, for our wonderful babies Luna and Miles, for all the amazing things we’ve been able to experience. But everyday can’t be full of sunshine. On this darkest of days, we will grieve, we will cry our eyes out. But we will hug and love each other harder and get through it.

Post udostępniony przez chrissy teigen (@chrissyteigen) Wrz 30, 2020 o 8:58 PDT


Po dwóch tygodniach John Legend ponownie odniósł się do tamtych trudnych chwil. Podczas gali Billboard Music Awards, która z wiadomych względów nie odbyła się w tym roku w takich warunkach jak miało to miejsce do tej pory, bo bez publiczności, muzyk miał okazję wykonać jeden ze swoich utworów – Never Break. Pochodzi on z najnowszego, siódmego już studyjnego albumu muzyka i ujrzał on światło dzienne 19 czerwca tego roku.


Zobacz także: Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostali rodzicami. Para wybrała wyjątkowe imię dla swojego dziecka
 

John Legen zadedykował Chrissy Teigen wyjątkowy utwór. „Nigdy się nie rozstaniemy, zbudowaliśmy to na fundamencie, wystarczająco silnym, aby przetrwać

- To oda do miłości, nadziei, odporności oraz siły ludzkiego ducha – komentował utwór John w jednym z wywiadów. Słowa piosenki są bardzo wzruszające. „Nigdy się nie rozstaniemy, zbudowaliśmy to na fundamencie, wystarczająco silnym, aby przetrwać. Nigdy się nie rozstaniemy, gdy woda będzie się unosiła i góry zaczną trząść, nasza miłość pozostanie” – to jeden z fragmentów utworu. Nic dziwnego, że to właśnie ten kawałek John zadedykował ukochanej po tym, jak oboje zmagają się ze stratą dziecka.
 


Chrissy Teigen i John Legend pobrali się we wrześniu 2013 roku i uchodzą za jedną z najszczęśliwszych celebryckich par. Mają już dwoje dzieci: czteroletnią córeczkę Lunę i dwuletniego synka Milesa. Obydwie pociechy Legenda i Teigen przyszły na świat dzięki zapłodnieniu in vitro. Chrissy nigdy nie ukrywała, że trudno jest jej wierzyć w to, że uda jej się zajść w ciążę w sposób naturalny. W przypadku tej trzeciej się jednak udało. Niestety, z tragicznym skutkiem.

Zobacz także:


Zobacz także: Kit Harington i Rose Leslie zostaną rodzicami! Gwiazdy „Gry o tron” oczekują pierwszego dziecka