Zabierz tę miłość, uczucia giną... – śpiewała wczoraj wieczorem Julia Wieniawa w duecie z Maciejem Musiałowskim, który prosto na Polsat SuperHit Festiwal wrócił z Cannes. Okazuje się jednak, że uczucia Julii i Nikodema Rozbickiego nie wygasły. Kilka miesięcy temu para poinformowała o rozstaniu. W marcu zaczęły krążyć plotki, że wrócili do siebie. W Sopocie wyglądali na zakochanych. A jak jest naprawdę z ich relacją? Julia zdradziła wczoraj w jednym z wywiadów.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki razem podczas Polsat SuperHit Festiwal

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski zachwycili wczoraj na scenie Polsat SuperHit Festiwal, wykonując swój przebój „Zabierz tę miłość”. Wydaje się jednak, że emocjonalne, wzruszające wykonanie przyćmiło to, że Julia przybyła do Opery Leśnej w towarzystwie Nikodema Rozbickiego... Ale o tym zaraz.

Wcześniej gwiazda wrzuciła na swoje Instastories zdjęcie z mamą, Maćkiem Musiałowskim, makijażystką i właśnie Nikodemem z obiadu w jednej z sopockich restauracji. Zgodnie z tradycją rybka z frytkami i kapustą zjedzona – napisała Julia. Oczywiście towarzystwo Nikodema w restauracji nie musiało jeszcze świadczyć o niczym poważnym.

Przecież i on, i Julia poinformowali o rozstaniu jesienią zeszłego roku, kiedy razem byli w Londynie, gdzie wspólnie spędzali Halloween. Zapewnili, że mimo zerwania jako para, nadal są w przyjaznych stosunkach. W marcu jednak zaczęło pojawiać się coraz więcej plotek o tym, że Wieniawa i Rozbicki dali sobie kolejną szansę. W końcu wczoraj pozowali razem na ściance jakby chcieli oznajmić światu: it's official – wróciliśmy do siebie. Ich mowa ciała, bliskość, uśmiechy, pasujące do siebie outfity...

fot. Jacek Kurnikowski / AKPA

Julia Wieniawa zdradza, czy wrócili do siebie z Nikodemem Rozbickim

Jaki jest naprawdę? Jaki jest status związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego? Postanowił o to zapytać obecny wczoraj w Sopocie dziennikarz serwisu Pomponik.pl. 

Zobacz także:

Lubimy robić zamieszanie po prostu – zaczęła ze śmiechem Wieniawa. – Jesteśmy razem. To są nasze sprawy, ale jest dobrze – podsumowała Julia

fot. Jacek Kurnikowski / AKPA

Gratulujemy i życzymy szczęścia zakochanym.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki – historia związku

Przypomnijmy, że Julia Wieniawa Nikodem Rozbicki tworzyli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie przez prawie dwa lata zanim się rozstali. Poznali się jako właściwie dzieciaki, które zaczynały swoją przygodę w artystycznym świecie, ich ścieżki często się krzyżowały. Jednak to w roku 2020 wybuchło między nimi uczucie i było silne na tyle, że byli gotowi obwieścić światu, że są razem. Oczywiście wcześniej krążyły plotki. Szybko potwierdziły je zdjęcia paparazzi a potem ze ścianek. Oficjalnie zadebiutowali jako para w 2021 roku.