Justin Timberlake i Jessica Biel są jednym z najbardziej udanych małżeństw w show-biznesie. W tym roku para świętuje 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji aktorka i muzyk opublikowali na Instagramie posty zadedykowane sobie nawzajem. Poinformowali nas o czymś jeszcze. Parę miesięcy temu zdecydowali się odnowić przysięgę małżeńską.

Justin Timberlake i Jessica Biel odnowili przysięgę małżeńską

Dowiadujemy się o tym dopiero teraz, ale ceremonia odbyła się latem tego roku. Trudno o bardziej romantyczny sposób celebrowania miłości. Nie dość, że Justin i Jessica potwierdzili przed sobą nawzajem, jak bardzo się kochają, to jeszcze zrobili to we Włoszech. W miejscu, w którym pobrali się dekadę temu! How cute is that?

Na swoim Instastories Jessica opublikowała zdjęcie z ich wielkiego dnia. Z naszego odnowienia przysięgi tego lata we Włoszech, gdzie to wszystko się zaczęło – podpisała fotografię. Aktorka miała na sobie tę samą sukienkę (od Giambattisty Valliego), co na ślubie w 2012 roku. Justin wystąpił w lnianym garniturze.

Justin Timberlake i Jessica Biel świętują 10 lat swojego małżeństwa

Chcąc uczcić swą miłość, autor hitu „Mirrors” i aktorka, którą aktualnie możecie oglądać w serialu true crime „Candy”, nie poprzestali na romantycznej ceremonii. Z okazji wspólnie spędzonej dekady Jessica opublikowała na Instagramie post ze zdjęciami, na których pozuje z mężem. Bycie twoją żoną jest przygodą mojego życia. Run it back, baby. RUN IT BACK. Kocham cię – podpisała fotografię.

Justin nie pozostał jej dłużny i również opublikował wpis w social mediach. 10 lat to nie jest wystarczająco długo! Sprawiasz, że jestem lepszym mężem i ojcem każdego dnia! Ogromnie cię kocham, piękny człowieku! Run it back – napisał wokalista. Ultrasłodkie!

Justin Timberlake i Jessica Biel – małżeństwo

Piosenkarz i aktorka pobrali się w 2012 roku w Puglii, we Włoszech. Właśnie tam odnowili też przysięgę małżeńską. Razem doczekali się dwójki dzieci – 2-letniego Phineasa Timberlake’a i 7-letniego Silasa Randalla Timberlake’a

Gratulujemy im 10 lat małżeństwa i życzymy wielu kolejnych razem!

Zobacz także: