Justyna Święs została matką

Justyna Święs jest obecna na polskiej estradzie już od ponad dekady. Swoją profesjonalną przygodę w świecie muzyki zaczęła w wieku zaledwie 14 lat jako członkini duetu The Dumplings, który założyła razem z Kubą Karasiem. Jej dotychczasowa kariera to żywy dowód na to, że kariera w show-biznesie wcale nie musi łączyć się z całkowitym odarciem z prywatności. Zdobywczyni złotych i platynowych płyt zalicza się do grona artystek, które od samego początku swojej działalności w przestrzeni publicznej oddzielają grubą kreską życie zawodowe od spraw osobistych.

Na łamach kolorowych magazynów i portali internetowych próżno więc szukać wynurzeń artystki na intymne tematy czy jej wspólnych zdjęć z ukochaną osobą. Rąbka tajemnicy Święs uchyliła dopiero pod koniec minionego roku. Rzadko udzielająca się w mediach społecznościowych dwudziestopięciolatka poinformowała wówczas swoich fanów, że od niedawna spełnia się w nowej roli – mamy.

Justyna Święs pokazała urocze zdjęcie z dzieckiem. Internauci zachwyceni

Strzegąca swojej prywatności wokalistka nie zdradziła opinii publicznej żadnych szczegółów. Nie wiadomo więc, jakiej płci jest pierwsza pociecha piosenkarki, ani kto jest ojcem dziecka. Współautorka hitów „Kocham być z tobą” i „Raj” kilka miesięcy później postanowiła za to podzielić się z fanami uroczym zdjęciem ze swoim ukochanym maleństwem.

Całe życie – czytamy w opisie posta z 21 marca.

Jak można się było spodziewać, pierwszy od ponad roku wpis Justyny Święs na jej głównym instagramowym feedzie wzbudził spore poruszenie. W gronie osób oczarowanych klimatyczną fotografią nie zabrakło znanych nazwisk. Post skomentowali m.in. Julia „Maffashion” Kuczyńska, Paulina Przybysz i Piotr Zioła. Zachwytów nie szczędzą też fani młodej mamy.

Uroczy widok

Jak słodko

Magiczne

Zobacz także:

– komentują internauci.

Co ciekawe, sporo osób nie kryje swojego zdziwienia. Wygląda bowiem na to, że jeszcze nie do wszystkich fanów zdążyła dotrzeć informacja, że w 2022 roku Justyna Święs była w ciąży i powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

Cooo

Ale jak to?

Właśnie dziś (!) przy śniadaniu przeszło mi przez myśl: „Ciekawe, co słychać u Justyny? Ostatni post dodała ponad rok temu…”. No i proszę! Serdeczności dla mamy i maluszka!

– piszą wyraźnie zaskoczeni użytkownicy Instagrama.

Wspomniane zdjęcie Justyny Święs z jej pociechą możecie zobaczyć poniżej.