Nie wszyscy wiedzą, że Karolina Szymczak, prywatnie żona Piotra Adamczyka, również jest aktorką. 29-latka rozwija swoją karierę zarówno w Polsce, jak i za granicą. A już niebawem pojawi się w najnowszym filmie jednego z najzdolniejszych reżyserów młodego pokolenia w Hollywood – Damiena Chazelle, reżysera La La Land czy Pierwszego człowieka

O tym, że Karolina zagra w filmie Babylon, bo to o nim mowa, dowiedzieliśmy się z programu Dzień Dobry TVN. Zaraz po tym głos zabrała sprawczyni całego zamieszania, która na swoim instagramowym profilu napisała kilka słów w tym temacie pod zdjęciem zrobionym na terenie studia Paramount Pictures w Los Angeles. „Była sobie dziewczyna, która wychowała się w małym miasteczku bez perspektyw, a mimo to miała wielkie marzenia. Ta sama dziewczyna pisze teraz prosto z "La La Landu", stawiając stopę na scenach, na których stawiały swoje stopy najbardziej uznane aktorki na świecie. Jeśli myślisz, że marzenia się nie spełniają, to znaczy, że nigdy naprawdę nie marzyłaś” – czytamy.

„Babylon” – o czym będzie nowy film Damiena Chazelle i kto jeszcze znalazł się w obsadzie?

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że w filmie Babylon w reżyserii Damiena Chazelle zagra plejada gwiazd. W obsadzie znaleźli się Brad Pitt, Margot Robbie, Tobey Maguire, Max Minghella, Olivia Wilde, Phoebe Tonkin, Flea, czyli basista zespołu Red Hot Chilli Peppers, Samara Weaving, Katherine Waterston oraz Spike Jonze. Nie wiadomo jeszcze, w kogo wcieli się Karolina. A o czym będzie sam film?

Babylon ma być produkcją, o której już teraz mówi się „Wielki Gatsby na sterydach”. Opowie on o przemianach w systemie produkcyjnym spowodowanych wprowadzeniem do kina dźwięku. Na ekranie pojawią się zarówno postacie historyczne, jak i fikcyjne. Na ten moment wiadomo jeszcze, że film będzie pokazywany w ramach kategorii R, czyli nie będzie on dostępny dla widzów poniżej 18. roku życia.

Karolina Szymczak – kim jest? Co jeszcze wiemy o żonie Piotra Adamczyka?

Babylon nie będzie pierwszą zagraniczną produkcją z Karoliną Szymczak w obsadzie. Polka, która z wykształcenia jest dziennikarką oraz nadal studentką Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, miała już okazję zagrać w filmie Hercules (2014) z Dwayne’em Johnsonem w roli głównej. Jeśli zaś chodzi o rodzime obrazy, to żona Piotra Adamczyka pojawiła się do tej pory w Diablo. Wyścig o wszystko (2019), Polityka (2019) – zarówno w filmie, jak i w serialu Patryka Vegi oraz w filmie Gwiazdy (2017). „Powodzenia, kochanie. Wiem, że będziesz błyszczeć! Wielki kop w samo sedno...” – napisał Piotr Adamczyk pod postem swojej ukochanej na Instagramie. My również trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.