Gwiazdy kochają Halloween, a swoje (spektakularne, do tego często zaskakujące) kostiumy pokazują m.in. na Instagramie. W tym roku Lili Reinhart, Camila Mendes i Madelaine Petsch przebrały się za czarownice z „Hokus pokus”, Megan Fox i Machine Gun Kelly upodobnili się do Pameli Anderson i Tommy'ego Lee, natomiast Kylie Jenner zachwyciła jako narzeczona Frankensteina. Starsza siostra członkini klanu Kardashian-Jenner też przebrała się z okazji Halloween 2022. Kendall Jenner, bo właśnie o niej mowa, nawiązała do słynnej sceny z programu „The Kardashians”, w której (w bardzo oryginalny sposób) kroi ogórka. 

Kendall Jenner na Halloween 2022

Tym razem Kendall Jenner zaprezentowała dwa kostiumy na Halloween. Pierwszy z nich to Kowbojka Jessie z filmu animowanego „Toy Story”. Choć zdjęcie, które modelka opublikowała na swoim profilu na Instagramie, zdobyło wiele lajków i komentarzy, nie wszystkim się spodobało. Wiele osób oskarżyło ją o seksualizację postaci z bajki dla dzieci. 

Halloween 2022: Kendall Jenner przebrała się za ogórka

Natomiast drugie przebranie Kendall Jenner nawiązuje do sceny z programu „The Kardashians”, o której kilka miesięcy temu mówili wszyscy. Przypomnijmy, że w jednym z odcinków twórczynie i twórcy pokazali, jak znana na całym świecie modelka kroi ogórka. Nie było to takie proste, ponieważ w dość oryginalny sposób trzymała zarówno warzywo, jak i nóż. Zobaczcie:

Przebierając się w ten sposób na Halloween 2022, udowodniła, że ma do siebie dystans. Zgadzacie się? 

Dziś wieczorem rozdaję owoce i warzywa – napisała Kendall Jenner na Instagramie. 

Pod najnowszym zdjęciem na oficjalnym profilu Kendall Jenner pojawiło się wiele komentarzy nie tylko od jej obserwatorek i obserwatorów, ale również od znanych znajomych. Wygrałaś – napisała Khloé Kardashian, czyli jej starsza siostra. Płaczę – skomentowała Hailey Bieber, z którą przyjaźni się od kilku lat.