Lili Reinhart, Camila Mendes i Madelaine Petsch, czyli odtwórczynie głównych ról w hitowym serialu Netfliksa, „Riverdale”, są przyjaciółkami również w prawdziwym życiu. Często możemy oglądać je razem na Instagramie, w szczególności teraz, gdy kręcą kolejną odsłonę serii. Aktorki są z pewnością najbardziej ikonicznym trio w show-biznesie. Parę lat temu mogłyśmy oglądać je przebrane za Atomówki. Tym razem, na Halloween 2022, zdecydowały wcielić się w siostry Sanderson z filmu „Hokus pokus”. Zobaczcie, jak wyglądały Lili, Cam i Mad.

Lili Reinhart, Camila Mendes i Madelaine Petsch przebrały się za czarownice z „Hokus pokus” na Halloween 2022

Miesiąc temu ukazał się sequel kultowego filmu z Sarą Jessicą Parker z 1993 roku – „Hokus pokus”. Aktorki znane z „Riverdale” uznały to za idealny moment, aby zaczerpnąć z niego inspiracje i przebrać się za trzy główne bohaterki produkcji.

Lili Reinhart opublikowała wczoraj na swoim Instagramie zdjęcie z przyjaciółkami. Ona przebrała się za Sarę (odgrywaną przez Sarę Jessicę Parker). Camila przebrała się za Mary (Kathy Najimy), a Madelaine za Winifred (Bette Midler). Przyjaciółki Reinhart także opublikowały tę samą wspólną fotografię. Oprócz tego każda z dziewczyn wstawiła również zdjęcia w pojedynkę w swoim halloweenowym kostiumie. Stroje pochodziły od projektanta Marco Marco.

Madelaine udostępniła też TikToka, w którym rusza ustami do jednej z kwestii jej bohaterki. Oh look, another glorious morning. Makes me sick! – słyszymy w krótkim filmiku.

Odtwórczynie ról Betty, Veronicki i Cheryl, przebrane za czarownice, pojawiły się na imprezie halloweenowej Vasa Morgana, która odbywała się w West Hollywood. Na jego wydarzeniu pojawiły się też takie gwiazdy jak Justin i Hailey Bieber. Trzeba przyznać, że Lili, Camila i Madelaine wyglądały naprawdę świetnie.

To nie pierwszy raz, gdy Lili Reinhart, Camila Mendes i Madelaine Petsch przebrały się wspólnie na Halloween

Trzy przyjaciółki, w przeszłości również stawiały na wspólne przebieranie się. Na Halloween 2020 zostały Atomówkami! Chcieliście… To macie. Atomówki – napisała wtedy Lili pod postem. Reinhart wcieliła się wtedy w Bajkę, Mendes w Brawórkę, a Petsch w Bójkę.

Myślałyśmy, że ciężko będzie przebić im te kostiumy, które absolutnie zrobiły furorę, ale w tym roku im się udało!

Zobacz także: