Już w grudniu zeszłego roku pisałyśmy o tym, że fani i fanki Samanthy z „Seksu w wielkim mieście”, a w zasadzie Kim Cattrall, czyli odtwórczyni tej roli, podejrzewają, że może pojawić się ona w 3. sezonie „Emily w Paryżu”. Internet zapłonął. Jednak w miarę ujawniania kolejnych zdjęć czy trailerów nowej odsłony hitu Netfliksa z Lily Collins nasze nadzieje malały. Nigdzie nie zauważyłyśmy Kim. Jednak pojawiła się ona podczas paryskiej premiery 6 grudnia wieczorem w Paryżu, dumnie krocząc po różowym dywanie i pozując ze starym znajomym, Darrenem Starem, który teraz odpowiada za serial o Emily. Nasze nadzieje odżyły!

Kim Cattrall na premierze 3. sezonu „Emily w Paryżu”

Kim Katrall pojawiła się obok takich gwiazd jak Lily Collins, Philippine Leroy-Beaulieu, Camille Razat i Lucas Bravo podczas światowej premiery 3. sezonu serialu „Emily w Paryżu”, która miała miejsce w stolicy Francji we wtorek 6 grudnia. Czy to oznacza, że dołączyła do obsady netfliksowej produkcji, czy po prostu jest jej wierną fanką? W końcu premiera przyciągnęła także gwiazdy, które nie są zaangażowane w produkcję, jak i influencerki. Z Polski w wydarzeniu brała udział Jessica Mercedes, która chwaliła się na Instagramie zdjęciami serialowym Gabrielem (Lucas Bravo). Oczywiście troszkę zazdrościmy.

Odkąd Kim Cattrall powiedziała dzięki, ale nie serialowej kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”, czyli „I tak po prostu”, fani skupili się na Kim jako potencjalnej bohaterce kolejnej odsłony przygód Amerykanki w Paryżu. Zwłaszcza że twórcą „Emily w Paryżu” jest Darren Star, który odpowiedzialny był za SATC. Jakby tego było mało za serialowe stylizacje Emily i spółki odpowiada również słynna stylistka SATC Patricia Field. Czy nie brakuje im czasem Samanthy, to jest Kim, do kompletu? Wydaje nam się, że tak. 

fot. Getty Images

Po wydarzeniu Kim podzieliła się wrażeniami z niego w sieci. Na swoim instagramowym koncie opublikowała zdjęcie ze Starem. Widzimy, że tego wieczoru postawiła na czarny kombinezon zapinany na guziki i kapelusz baaardzo w stylu Carrie Bradshaw. Czy w poście zdradziła jakieś informacje, na które wszyscy czekamy? Cóż, napisała tylko: Dzięki @starmandarren i @netflix za tak zabawne otwarcie w Paryżu z „Emily w Paryżu”.

Mimo wszystko w komentarzach nie brakowało pytań pełnych nadziei, że Kim Cattrall dołączy do obsady „Emily w Paryżu”. Niestety pozostały bez odpowiedzi ze strony aktorki. Za to na ten temat wypowiedział się Darren Star podczas wywiadów na różowym dywanie. Zapytany przez Variety.com, czy Kim Cattrall mogłaby dołączyć do obsady, odpowiedział:

To wspaniały pomysł. W tej chwili nie, ale fajnie byłoby zobaczyć, jak to się dzieje.

Cóż, mamy nadzieję, że w 4. sezonie „Emily w Paryżu” Kim Cattrall się pojawi. Bo ileż można prosić.

Zobacz także: