O Aleksandrze Helis zrobiło się głośno dzięki 11. edycji „Top Model”, w której wzięła udział. Podczas castingu kandydatka na kolejną top modelkę przyznała, że nie zgłosiła się wcześniej, ponieważ wstydziła się swojego ciała, miała mnóstwo kompleksów. Natomiast Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński byli zachwyceni jej urodą, a także charakterem. I to do tego stopnia, że wręczyli jej złoty bilet. Jest pierwszą osobą, która oficjalnie dostała się do tego sezonu programu. Właśnie dlatego warto poznać ją trochę lepiej. 

„Top Model 11”: złoty bilet – Aleksandra Helis

Przypomnijmy, że złoty bilet jest przyznawany od dziewiątego sezonu modowego show. Pierwsza w historii polskiej edycji dostała go Klaudia El Dursi, która wprawdzie nie wygrała, ale zrobiła spektakularną karierę w telewizji oraz mediach społecznościowych. Kolejne bilety trafiły do Weroniki Kaniewskiej (Kiki) i Weroniki Zoń. W 2022 roku do grona szczęśliwych posiadaczek cennego wyróżnienia dołączyła Aleksandra Helis. W związku z tym jako pierwsza trafiła do programu – mogła wprowadzić się do domu Top Model bez konieczności udziału w bootcampie, który jest ostatnim, a zarazem jednym z najbardziej stresujących etapów castingu. 

Aleksandro, nie wyobrażam sobie tego programu bez ciebie – powiedział Dawid Woliński podczas castingu.

Aleksandra Helis w „Top Model”

Jak Aleksandra Helis poradzi sobie w „Top Model”? Odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero za jakiś czas. Jeśli jesteście ciekawe i ciekawi, oglądajcie modowe show w środy o godz. 21:35 na kanale TVN, o dowolnej porze w serwisie streamingowym Player bądź zaglądajcie na Glamour.pl, gdzie znajdziecie relację z każdego odcinka. 

Aleksandra Helis – życie prywatne

No dobrze, ale właściwie kim jest Aleksandra Helis i co wiemy o jej życiu prywatnym? Jak się okazuje, całkiem sporo. Uczestniczka „Top Model 11” ma 19 lat i mieszka razem z rodzicami oraz bratem w Zielonce – małej miejscowości pod Warszawą. 

Przed udziałem w programie „Top Model” Aleksandra Helis studiowała na Uniwersytecie Warszawskim. Jednak uznała, że kierunek American Studies, który wybrała, nie jest dla niej. Co ciekawe, to jury największego modowego show w Polsce dowiedziało się o tym jako pierwsze – nawet wcześniej niż rodzice uczestniczki. 

Z relacji z castingu dowiedzieliśmy się również, że w wolnych chwilach Aleksandra Helis chętnie pomaga w warsztacie swojego taty, który jest stolarzem. 

Aleksandra Helis – Instagram

Prawdopodobnie nikogo nie zaskoczy fakt, że Aleksandra Helis jest aktywna w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. Uczestniczka „Top Model 11” posługuje się nickiem @aleksandraheliss, a na swoim profilu najchętniej pokazuje swoją codzienność – kilka zdjęć możecie zobaczyć w naszej galerii. Nie jest jeszcze popularna w sieci. Jednak warto zaznaczyć, że od emisji pierwszego odcinka modowego show z jej udziałem liczba followersów jej konta stale rośnie. 

Zobacz także: