Drugi odcinek „Top Model 11”, którego premiera telewizyjna odbyła się 14 września, za nami. Podobnie jak pierwszy, dostarczył wielu wrażeń. A to dlatego, że poznaliśmy nazwiska kolejnych uczestników i uczestniczki tego sezonu. Co więcej, dowiedzieliśmy się, kto otrzymał czwarty w historii polskiej edycji programu złoty bilet, a tym samym mógł od razu przeprowadzić się do domu Top Model. Sprawdźcie, co się wydarzyło! 

„Top Model 11”: odcinek 2. Co się wydarzyło?

W drugim odcinku twórczynie i twórcy „Top Model 11” kontynuowali relację z castingu, a co za tym idzie ujawnili nazwiska kolejnych uczestników i uczestniczek. To właśnie te osoby zachwyciły jury. 

Gina Kubik

Pierwsza kandydatka, która pojawiła się w studio, to Gina Kubik. Ma 22 lata i – podobnie jak jej mama – pracuje jako pielęgniarka. Wychowała się w Berlinie i właśnie tam mieszka na co dzień. Próbowała swoich sił w niemieckiej edycji programu, jednak nie dostała się. Dlatego przyjechała do Polski, skąd pochodzi jej rodzina. Mimo tego, że jest niska, to przekonała do siebie jury. Niebawem zobaczymy ją na bootcampie. 

Maciej Skiba

Do kolejnego etapu dostał się również Maciej Skiba, który pochodzi z Koszalina, ale aktualnie mieszka w Warszawie. Przeprowadził się, by spełniać swoje marzenia o modelingu. 21-latek przyjechał na casting z braćmi. Jak się dowiedzieliśmy podczas castingu, jest najmłodszy z piątki rodzeństwa. 

Super, podoba mi się – przyznała Kasia Sokołowska podczas castingu. 

Będąc w studiu, Marcin Tyszka postanowił zrobić kandydatowi kilka zdjęć. Maciej Skiba pozował w towarzystwie Dominiki Wysockiej, która wygrała w poprzedniej edycji programu. Co ciekawe, oboje pochodzą z tego samego miasta i...chodzili razem do szkoły. 

Wiktoria Jasuwienas

Na castingu pojawiła się również 23-letnia Wiktoria. Trochę brakowało mi w życiu spełnienia – przyznała podczas rozmowy z Michałem Pirógiem, tłumacząc, dlaczego zgłosiła się do programu. Uczestniczka ma 23 lata i przyjechała z Krakowa, gdzie przeprowadziła się ze względu na swojego obecnego męża. Jest jej ogromnym wsparciem i towarzyszył jej na castingu. Co ciekawe, nie tylko on, ale również dzieci. Warto bowiem wspomnieć, że Wiktoria ma synka i córeczkę. 

Krystian Embradora

Swoich sił w „Top Model 11” spróbował również Krystian Embradora. Jak się okazało, kandydat ma pochodzenie polsko-filipińsko-hiszpańskie. Jego mama jest Polką. Natomiast tata pochodzi z Filipin. W przeszłości nie mieli najlepszego kontaktu, ale pracują nad tym. Co ciekawe, Krystian pasjonuje się aktorstwem – gra w musicalu „Metro”, a podczas castingu do modowego show zaśpiewał w duecie z Marcinem Tyszką. Czy w świecie modelingu też sobie poradzi? Być może wkrótce się tego dowiemy, ponieważ jurorki oraz jurorzy zaprosili go do kolejnego etapu. 

Zobacz także:

Maria Vovk

Do programu zgłosiła się również Maria Vovk, która pochodzi z Charkowa w Ukrainie. Kandydatka na kolejną top modelkę przyjechała do Polski na początku marca tego roku, by uciec przed wojną. Jak sama przyznała, chce wrócić do swoich korzeni, czyli do modelingu. Dziewczyna ma już doświadczenie, co było widać podczas castingu. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński postanowili dać jej szansę i zaprosili do kolejnego etapu.

Mirosław Ziarek

Następnie na castingu pojawił się Mirosław Ziarek, który jest zdecydowanie starszy od innych kandydatów i kandydatek. Ma bowiem 44 lata. Co ciekawe, uczestnik prowadzi restaurację sushi, dlatego na casting przyszedł z poczęstunkiem dla jury. Ci z kolei zaprosili go na bootcamp. 

Klaudia Nieścior

W kolejnym etapie castingu zobaczymy też Klaudię Nieścior, która mieszka w Tarnobrzegu. Uczestniczka ma na swoim koncie trudne doświadczenia. Wychowywała się bowiem w rodzinie zastępczej. Ma młodszego brata, którym opiekowała się, gdy oboje byli dziećmi. Jest energiczna i trudno jej nie zauważyć, na co jury zwróciło uwagę podczas rozmowy z nią. Jesteś bardzo interesująca – przyznał Dawid Woliński w trakcie głosowania głosowania.

Adriana Hyzopska

Jako ostatnia na castingu do „Top Model 11” pojawiła się 18-letnia Adriana Hyzopska. Mieszka w Łodzi, zajmuje się wizażem, ale marzy o modelingu. Podczas spotkania z jurorkami oraz jurorami przyznała, że jest osobą transpłciową, a także opowiedziała o swoich doświadczeniach z przeszłości, w tym o trudnej relacji z tatą, który nie zaakceptował do tej pory jej tranzycji. Podoba mi się, jak mówisz o swojej historii – wyznała Kasia Sokołowska. Z kolei przewodnicząca jury, Joanna Krupa, stwierdziła, że historia Adriany może być inspirująca dla wielu osób. Ją również zobaczymy na bootcampie. 

„Top Model 11”: złoty bilet. Kim jest Aleksandra Helis, która go zdobyła?

W drugim odcinku „Top Model 11” poznaliśmy nazwisko osoby, której Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wręczyli złoty bilet. Przypomnijmy, że gwarantuje on miejsce w domu Top Model bez konieczności udziału w bootcampie, czyli ostatnim etapie castingu. Poprzednio otrzymały go Klaudia El Dursi, Weronika Kaniewska (Kika) oraz Weronika Zoń. Natomiast w 2022 roku trafił w ręce Aleksandry Helis.

Alex, przyszłaś i od razu wow – stwierdziła Joanna Krupa, zanim wręczyła uczestniczce złoty bilet. 

Co o niej wiemy? Podczas castingu do „Top Model 11” okazało się, że uczestniczka przyjechała z Zielonki pod Warszawą. Aleksandra Helis ujawniła, że tuż przed udziałem w modowym show zrezygnowała ze studiów na kierunku American Studies. To nie było dla niej. W wolnych chwilach pomaga swojemu tacie, który jest stolarzem. Oczywiście jest aktywna w mediach społecznościowych. Natomiast jej profil (@aleksandraheliss) jest prywatny. 

„Top Model 11”: gdzie oglądać?

Podobnie jak poprzednie edycje, program „Top Model 11” jest emitowany na głównym kanale TVN w każdą środę o godz. 21:35. Jeśli nie macie wtedy czasu albo nie oglądacie telewizji, a jesteście ciekawi, co dzieje się w modowym show, nie martwię się. Odcinki są również dostępne w serwisie streamingowym Player. Poza tym relację z programu znajdziecie na Glamour.pl.