Wiosenna edycja programu „Hotel Paradise” trwa w najlepsze. Tak samo jak rotacja uczestników i uczestniczek. Ledwo co drugą szansę od produkcji otrzymała Marika, a próg willi przekroczyła kolejna przebojowa singielka. Laura Tarkota, bo to o niej mowa, jeszcze nie zdążyła nam się do końca przedstawić, a już wzbudziła spore poruszenie w sieci. Specjalnie z myślą o najbardziej niecierpliwych widzach już teraz przyglądamy się nowej mieszkance rajskiego hotelu w Panamie.

Laura Tarkota – ile ma lat i skąd pochodzi?

Podobnie jak znany już widzom „Hotelu Paradise” Rafał Szulik, nowa uczestniczka show pochodzi z Rybnika. Z informacji, które można znaleźć na jej profilach w social mediach, wynika, że Laura ma około 23 lata.

Laura Tarkota – wykształcenie, kariera, zainteresowania

Laura jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w swoim rodzinnym Rybniku. Po maturze, którą zdawała w 2018 roku, rozpoczęła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Trzy lata później obroniła licencjat. Co ciekawe, w swojej pracy dyplomowej badała wpływ afery metkowej Veclaim na wizerunek marki. Obecnie kontynuuje naukę na studiach drugiego stopnia (magisterskich) i pracuje jako agentka ubezpieczeniowa.

Jedną z największych pasji Laury jest moda. W wolnym czasie lubi robić zdjęcia, chodzić po górach i czytać książki. Jest też fanką festiwali muzycznych i miłośniczką starego polskiego rocka.

Laura Tarkota – Instagram

Jak przystało na osobę interesującą się światem mediów i uczestniczkę telewizyjnego show, Laura jest bardzo aktywna w serwisach społecznościowych. Jeśli chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym i zawodowym, to koniecznie zaobserwujcie jej profil na Instagramie (znajdziecie go pod nazwą @laafass).

Myślicie, że Laura ma szansę faktycznie namieszać?

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach

Zobacz także: