Misha to młoda polska marka z Gdańska, która zrodziła się z zamiłowania do kobiecości i indywidualizmu w modzie. Swoje ubrania szyje w polskich szwalniach, dbając przy tym o wysoki standard produkcji. Za co klientki kochają markę Misha? Za możliwość wyboru! W jej ofercie znajdziecie zarówno klasyczną małą czarną, jak i oversize’owe bluzy, czyli coś na każdą okazję. Projekty Misha znajdziecie online, a także w salonach stacjonarnych w największych miastach w Polsce. A już niebawem w Warszawie, przy jednej z najmodniejszych ulic w stolicy - Mokotowskiej 45, otworzy się kolejny salon. W związku z tym mamy dla Was niespodziankę, a zarazem konkurs! Będzie to miły akcent na koniec wakacji.

Jesteśmy ciekawi, jak celebrujecie ostatnie letnie chwile, jeśli chodzi o looki. Dlatego z przyjemnością je zobaczymy! Opublikujcie na Instagramie stylizację, koniecznie dodajcie hasthag #mishaxglamour, otagujcie profilami @misha_glam oraz @glamourpoland oraz otagujcie swoją przyjaciółkę, której spodobałaby się ta stylizacja.

Nagrodą dla 3 autorek najlepszych stylizacji są bony na zakupy o wartości 500 zł w sklepie Misha i dobranie stylizacji z pomocą jednej z najlepszych polskich stylistek, Magdy Jagnickiej. A wszystko to podczas otwarcia butiku marki na ul. Mokotowskiej w Warszawie już 31 sierpnia.

Na Wasze zdjęcia czekamy od 22 sierpnia do 28 sierpnia. Powodzenia!  

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.