Czwarte dziecko Mai Hyży jest już na świecie. Artystka na początku lipca urodziła drugą córeczkę, która jest owocem jej związku z Konradem Kozakiem. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami dziewczynka otrzymała imię Zosia. Cześć, jestem Zosia i mam się wspaniale – napisała 32-latka pod pierwszym wspólnym zdjęciem z maluszkiem. O ile o świeżo upieczonej mamie wiem całkiem sporo, to wiele osób wciąż zadaje sobie pytanie – kim jest jej partner? Sprawdź, co wiemy na jego temat i łączącym ich uczuciu. 

Kim jest Konrad Kozak? 

Maja Hyży zdobyła ogólnokrajową rozpoznawalność dzięki udziałowi w trzeciej edycji „X-Factor”, gdzie wystąpiła ze swoim ówczesnym mężem, także piosenkarzem, Grzegorzem Hyżym, z którym ma dwóch synów bliźniaków – Wiktora i Alexandra. Niestety, sukces w programie nie miał przełożenia na życie prywatne. Tuż po finale muzycznego show TVN-u para postanowiła zakończy swój związek. Po rozwodzie Grzegorz związał się z prezenterką telewizyjną Agnieszką Popielewicz. Z kolei Maja próbowała odnaleźć szczęście u boku dewelopera, Mateusza Wesołowskiego. Jednak i ta relacja nie miał szczęśliwego zakończenia.

Pod koniec 2019 roku autorka takich utworów jak „Zgadnij” czy „Chcę odkrywać” opublikowała zdjęcie z nowym partnerem. Na Instagramie piosenkarki zawrzało. W komentarzach fanki i fani gratulowali, ale jednocześnie dopytywali się kim jest tajemniczy przystojniak. Artystka pod zamieszczonym wówczas postem dodała hashtag #nothingelse. Poprzez opis można było wnioskować, że para jest bardzo szczęśliwa i dobrze czuje się w swoim towarzystwie. Trzy lata później tworzą szczęśliwą rodzinę, doczekali się narodzin dwóch córeczek i przygotowują się do ślubu. 

Konrad Kozak, czyli życiowy partner i ojciec dwóch córek Mai Hyży, nie jest osobą związana z szeroko pojętym show-biznesem. W sieci nie znajdziemy zbyt wielu informacji na jego temat. Wiadomo, że mężczyzna urodził się w 1984 roku (to oznacza, że jest pięć lat starszy od swojej ukochanej) i ukończył studia o kierunku wychowanie fizyczne. Podczas jednej z sesji Q&A na swoim Instagramie zdradził, że ma 10-letnią córkę Blankę z poprzedniego związku.

Maja Hyży i Konrad Kozak – jak się poznali? 

Wielka miłość między Mają Hyży a Konradem Kozakiem rozpoczęła się dość niewinnie, bo od sąsiedzkiego „dzień dobry”. W jednym z wywiadów dumna mama czwórki dzieci nie ukrywała, że jej serce zabiło wówczas mocniej. Mieszkaliśmy bardzo blisko siebie. Na tym samym osiedlu. Powiedzieliśmy do siebie tylko „dzień dobry” i od tego się zaczęło. Jesteśmy teraz w tym miejscu, w którym jesteśmy. Poszliśmy na kawę i Amor strzelił. Ja już mam swoje lata. Jestem po 30-stce. Nie wierzyłam, że można zakochać się od pierwszego wejrzenia. A można – wyznała w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Jak się okazuje, wybranek Hyży od samego początku wiedział, że jego sąsiadka jest osobą publiczną. Ale to nie dlatego zwrócił na nią uwagę. Maja zauroczyła go swoim sposobem bycia, wyglądem  i przepięknym uśmiechem. Konrad wiedział, że jestem osobą popularną. Ale to jest osoba, która kompletnie nie zwraca na to uwagi. To nie dlatego powiedział do mnie dzień dobry. Przynajmniej tak mówił. To się czuje, że osoba jest bezinteresowna. To bardziej chodziło o osobę. Najpierw wrażenie wizualne, a później spotkaliśmy się wspólnie – mentalnie, intelektualnie i zaiskrzyło – mówiła w tym samym wywiadzie. 

Maja Hyży i Konrad Kozak – dzieci 

Maja Hyży i Konrad Kozak pierwsze wspólne dziecko, córkę Antosię, powitali na świecie w lipcu 2020 roku. O tym, że para oczekuje narodzin córeczki dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się trzy miesiące wcześniej. W rozmowie z Gala.pl przyszła mama wyznała, że kolejna ciąża była spełnieniem jej marzeń. Od ośmiu lat jestem mamą cudownych bliźniaków, ale od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka – przyznała. 

Zobacz także:

Na początku 2022 roku była uczestniczka „X-Factora” ogłosiła, że spodziewa się kolejnego dziecka ze swoim nowym partnerem. W lipcu, niemal dwa lata po narodzinach Antosi, na świecie pojawiła się druga córka pary, Zosia. Zakochani wychowują także 10-letnich bliźniaków Mai Hyży z jej małżeństwa z Grzegorzem Hyży. 

Maja Hyży i Konrad Kozak – ślub

W kwietniu na łamach magazynu „Party” Hyży zdradziła, że pod koniec 2022 roku stanie na ślubnym kobiercu. Według zapowiedzi celebrytki, ceremonia ma się odbyć poza granicami kraju. Zależało nam, żeby to była wyjątkowa uroczystość. Taka, o jakiej zawsze marzyliśmy. Zamierzmy pobrać się na Bali – przyznała. Na pytania o suknię ślubną, gwiazda odpowiada, że będzie ona „kobieco, ale z pazurem”. Wiadomo, ze zaprojektuje ją Robert Czerwik, który wielokrotnie stylizował artystkę na wieczorne wyjścia.